Komentarze (97)
Magdalena Adamowicz z córką i szwagrem w Brukseli. Na spotkaniu z szefem Parlamentu Europejskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • leonleonidas

  Oceniono 18 razy 2

  Lewnadowski ten zlodziej i szkodnik przed sad.

 • kmosb

  Oceniono 24 razy 2

  Ilu ginie w Polsce ludzi z rąk ludzi których umysł działa inaczej. Jakoś PE nie zaprasza takich rodzin a tu proszę widać jak na dłoni że są równi i równiejsi.

 • yan57

  Oceniono 3 razy 1

  żal mi tej kobiety .. jakby pochowała go na cmentarzu jak wszystkich chowają to tam by chodziła się wypłakać ale pochowała go w murze kościoła jak świętego i nie ma gdzie się wypłakać to bryluje po mediach i brukseli i tam się wypłakuje....

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 1

  No fajnie. Tyle tylko że przeciwko Pani Adamowicz toczy się postępowanie prokuratorskie za przestępstwo skarbowe którego się dopuściła (nie zapłaciła 130 tys podatku od darowizny), a które prokuraturz wszczęła jeszcze za Platformu.

  Z Pan Lewandowski nie jest dla nikogo autorytetem i każdego dla kogo nie jest autorytetem oskarża o hejt.

  O tym że impreza masowa 13 stycznia nie była odpowiednio zabezpieczona i nie była nawet chyba zgłoszona jako impreza masowa nie chce mi się nawet wspominać.

 • womigos

  Oceniono 11 razy 1

  Adamowicz mial pieniądze to i o nim nie zapomnieli 
  A jak umarł Pan bogaty 
  To mu nieśli wieńce, kwiaty. 
  Order dali mu po śmierci, 
  By mu złocił się na piersi. 
  A jak umarł chłop z fabryki, 
  Nie płakali, bo był nikim. 
  Odszkodowań nie ma wtedy, 
  Trumnę trzeba brać na kredyt. 
  A jak padło dziecko z głodu, 
  Nie ruszyło to narodu. 
  Dalej po bogaczu kwilił, 
  Taki to był nastrój chwili.

 • mczes57

  Oceniono 11 razy 1

  Każdy przeżywa żałobę po swojemu. Żona pana prezydenta żyła sobie w dostatku przez długie lata. Teraz trzeba sobie czegoś szukać , na rentę rodzinną jeszcze za wsxeśnie.

 • mtarczynski

  Oceniono 15 razy 1

  Dosyć obrzydliwe

 • 3guziec

  Oceniono 19 razy 1

  Okulary maja takie same, jeszcze szwagier nie kupił takich.

 • a1k5

  Oceniono 25 razy 1

  Tego można było się spodziewać... Najbliższa rodzina zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przyjechała dziś do Parlamentu Europejskiego. Wdowa po zamordowanym Magdalena Adamowicz, ich córka Antonina oraz brat prezydenta Gdańska Piotr spotkali się przed południem z przewodniczącym europarlamentu Antonio Tajanim. Nie brakowało w nich politycznych wątków, w tym krytyki demokratycznie wybranych polskich władz. Teraz przyszedł czas na kolejny krok i wizytę w Parlamencie Europejskim.
  Ale nie w tym problem
  Problem w tym że P.Gasiuk- Pichowicz straciła jedynkę w wyborach do p. e. w wyborach na rzecz P. Adamowicz.Decyzję zatwierdził G.Schetyna
  Napisał o tym red.Wojciech Biedroń za co wytoczono proces i próbuje złamać go psychcznie. Walczmy o redaktora Biedronia!
  Świetne dziennikarstwo , kompetencje, prawda. Redakcjo nie pozwól załamać się dobremu dziennikarzowi!
  Nawet prezes PiS Jarosław Kaczyński nie jest „odporny" na podsłuchiwanie i nagrywanie. Co zawiodło?
  były funkcjonariusz Agencji Wywiadu przekonuje, że największymi przegranymi tzw. „taśm Kaczyńskiego" są ci, których na taśmach nie słychać, czyli ludzie odpowiedzialni za ochronę prezesa Kaczyńskiego.
  To za jego sprawą powstał tekst -Z przekazów medialnych wiadomo, że w 2017 r. w siedzibie PIS na Nowogrodzkiej przez firmę Grom Group, odpowiedzialną za ochronę prezesa, zostały zamontowane tzw. szumidła. Nie wiemy, czy znajdują się tam nadal albo czy nie zostały wyłączone,
  W dobie dynamicznego rozwoju techniki można zrozumieć, że ktoś padł ofiarą członka rodziny, wspólnika lub kontrahenta i dał się nagrać, jednak dopuszczenie do tego, żeby ktoś nagrał naszego zleceniodawcę, to zdarzenie, które nie powinno mieć miejsca
  co dowodzi, iż „wiele podmiotów oferujących podobne usługi, co firma chroniąca prezesa PiS, wykonuje je błędnie a ich klienci żyją w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa.

 • alfa.3

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wiem czym uraziłam cenzorów Gazety, mój komentarz merytoryczny, napisany w poprawnej polszczyźnie, bez wulgarności, został usunięty. Zwróciłam w nim uwagę na brak obiektywności niektórych osób, w ocenie postawy pani prezydentowej, która nie doceniła rządowego gestu. Przyleciała rządowym samolotem, jednocześnie wypowiadając się krytycznie o obecnym rządzie a nie o opozycji...

 • malinajan

  Oceniono 2 razy 0

  Mówi się, że na elewacji trump tower i burdż chalifa pojawił się wizerunek Adamowicza, a pewien pan z Gdańska pomodlił się w Bazylice Mariackiej nad grobem Adamowicza i potem trafił szóstkę w totolotka. Nie ma wyjścia - trzeba uruchomić przyspieszoną ścieżkę kanonizacji.

 • ramzes_s

  Oceniono 8 razy 0

  mi jak pies zdechł to milczałem dwa tygodnie, a ona zaraz po pogrzebie w tvn-e , w newsweeku , a teraz jeszcze do Brukseli lata ..... oj chyba go nie kochała ta "miła" Pani ...

 • pollako

  Oceniono 10 razy 0

  Może UE coś zrobi z celowymi błędami w zeznaniach majątkowych Adamowiczów.
  W RP nie ma uczciwego samorządowca, aż do polityków przy korycie rządowym.

 • dryl1

  Oceniono 24 razy 0

  Nie wyobrażam sobie , że można mieć taki ciąg na szkło po zasztyletowaniu na oczach milionów Polaków męża, brata. Ale chyba nie doceniłem ciągu do kasy po ostrym zaangażowaniu się w politykę. Dla wyjaśnienia pochowałem żonę i tragicznie zmarłego syna.

 • e-mil-kot

  Oceniono 26 razy 0

  Pisie trolle licznie wypełzły i plują jadem.
  🇸.🇹.🇴.🇵.
  Być może macie ten komfort, że nigdy nie czuliście bólu z powodu śmieci bliskiej osoby, bo być może nikt bliski wam nie umarł, albo być może jesteście pozbawieni uczuć.

  Śmierć kogoś kochanego zawsze jest ciosem. Jeśli jest spowodowana chorobą lub wiekiem, mamy przynajmniej świadomość, że nadchodzi, i możemy się choć odrobinę do niej przygotować, a przynajmniej mamy szansę się pożegnać. Gdy jest wynikiem wypadku, albo jak tu, morderstwa, ból jest jeszcze większy, bo niespodziewany.

  Doświadczenia własne i znajomych, których dotknęła taka strata, potwierdzają, że tylko działanie i praca pozwalają przeżyć i nie zwariować z bólu i rozpaczy.
  Zamiast ślepnąć od płaczu, lepiej coś robić, zaangażować się w jakieś działania.
  A już szczególnie w sytuacji, gdy bliska osoba zostaje zamordowana w bestialski sposób, najlepszym sposobem poradzenia sobie z tym bólem i żalem jest aktywność i ja akurat panią Adamowicz doskonale rozumiem.

  A do wszystkich krytykujących i plujących jadem mam prośbę: opamiętajcie się. Nigdy nie chcielibyście znaleźć się na jej miejscu. Jeśli nie macie wyobraźni i wrażliwości, to wykażcie się przynajmniej minimum przyzwoitości i nie wypowiadajcie się o czymś, czego nie rozumiecie.
  A p. Adamowicz i jej rodzina mają prawo przeżywać żałobę po swojemu.

 • nanorobot

  Oceniono 26 razy 0

  "Photo op" przyda się w kampanii ...

 • anty_populista

  Oceniono 5 razy -1

  Jeśli ta pani wystartuje do europarlamentu (mandat europosła daje immunitet) to rzygnę.

 • visby

  Oceniono 15 razy -1

  A może Taniec z gwiazdami.........

 • drozd215a

  Oceniono 17 razy -1

  A jak zadźgał nożem Polkę , to można dopuścić.
  Ile osób zginęło w Europie od zadźgania nożem w ubiegłym roku, na to można pozwalać.
  Jakaś polityczna hucpa, jeszcze ten Lewandowski , znawca problemów Aleppo z boku.
  Jakoś to wszystko dziwnie wygląda.

 • loneman

  Oceniono 15 razy -1

  Ludzie bez serca i sumienia pluja tu na kogos a sami co by zrobili ??
  W kraju nie ma co szukac zrozumienia jesli jedno ze zrodel zla - "telewizja" publiczna (=teraz w 100% partyjna) ani partia rzadzaca nie poczuwa sie do zmiany zachowania !

 • javall

  Oceniono 19 razy -1

  Kuje sie poki gorace.
  Czy Morawiecki znow dal rzadowy samolot?

 • Waleria Ksycka

  Oceniono 16 razy -2

  A ona tam pojechała jako kto? Czemu ma służyć ten cyrk medialny, gdzie tu jest miejsce na żałobę po rzekomo najważniejszym człowieku w jej życiu.

 • aagaj

  Oceniono 10 razy -2

  Po co !
  A JAKĄŚ ŻAŁOBA PO MENU ,

 • 43norbert

  Oceniono 16 razy -2

  No to tylko czekac kiedy pijak Juncker albo udajacy chrzescijanina Tajani oglosza go swietym !

 • laerke

  Oceniono 32 razy -2

  Prosze, same piss-trolle. !
  Jak ze PiSS musi rodziny pana prezaydenta nienawidziec, ze sle watache trolli pod taki artykul !
  Wstydzcie sie pisdzie lce takiej nienawisci i msciwosci !

 • returnofstinki

  Oceniono 22 razy -2

  Prezes Jarosław KACZYŃSKI na taśmie,którą
  GazWyb chciała dziś „dorżnąć watahę”,ale i przykryć aresztowanie dziś osób związanych z PO:
  „WSZYSTKO MUSI BYĆ ZGODNE Z PRAWEM”.
  I co,panie Brejza,Tomczyk i Kierwiński ?
  A jak tam u was z tą „zgodnością z prawem” ?

 • anty_populista

  Oceniono 5 razy -3

  Już propozycja zbierania pieniędzy na lokalną partię polityczną ("wszystko dla Gdańska") na... pogrzebie P.A. była oburzająca (ktoś to szybko pani wdowie wyperswadował i szybko usunięto zapowiedź, informując, że zbiórka będzie na WOŚP i hospicjum). Ale teraz wygląda to na celowanie w kandydowanie na europosłankę. Jeśli do tego dojdzie, to oczekuję od organów państwa, że zablokują tę kandydaturę. Tragiczna śmierć i żałoba to jedno, a wyjaśnienie kulis działania publicznych osób w Gdańsku, w tym Pawła Adamowicza i jego otoczenia, to drugie. To musi nastąpić. Bez względu na wstrząs jaki to spowoduje.

 • vidi12

  Oceniono 7 razy -3

  Podobno już wynegocjowała niezłe honorarium za reklamę wyrobów Gerlacha :(((

 • f1909

  Oceniono 6 razy -4

  A jak idzie kampania wyborcza pani Magdaleny ? -- Czy wszystko PO myśli ? -- Czy udzielą wsparcia w PE wdowie Magdalenie ?

 • ateista_antyklerykalny

  Oceniono 6 razy -4

  Morderstwo...Eh, że ludzie się na to złapali. Zero krwi na nożu, kłamstwo z plakietką, córka cieszy się na pogrzebie, a żona przeżywa "żałobę" w mediach. Z resztą, jest tego więcej, trzeba tylko samemu poszukać i zweryfikować.

 • unterhose

  Oceniono 24 razy -4

  Nowa forma obnoszenia żałoby. Wcześniej pisałem, po audycji tv i artykule Newsweeka, kobieta wystartuje w tańcu z gwiazdami, lub zostanie kandydatem na europosła. Wiem teraz, to będzie europoseł. Jest drugie dno, jej bufor ochronny nie żyje. Ta kobieta ewidentnie boi się odpowiedzialności karnej za szwindle

 • edimerc

  Oceniono 27 razy -5

  Wszyscy będą startowali do PE? Gosiewski bis😁

 • recznik_01

  Oceniono 22 razy -6

  Czy przyszło wam do głowy, trole, że pani Adamowicz walczy o sprawiedliwość po zabójstwie swojego męża, bo obecny system wymiaru sprawiedliwości w Polsce jej tego nie gwarantuje? Chcecie się z nią zamienić? Kogo z rodziny poświęcilibyście za rzekomą posadkę? Mieliście swoje pięć minut wzruszenia po śmierci Prezydenta Gdańska i wracacie do nałogu plucia na bliźnich. Uruchomcie myślenie. To nic nie kosztuje.

 • killarney5

  Oceniono 30 razy -6

  Aż serce rośnie, gdy się czyta wpisy pełne chrześcijańskiego miłosierdzia pod tym tekstem :-) No cóż Pismo Święte mówi: Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą.

 • koszalekopalek

  Oceniono 32 razy -6

  Cos bardzo nie na reke PiSbolszewii szacunek jaki jest okazywany rodzinie Adamowicza.
  Nimi nawet pies z kulawa noga sie nie interesuje.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 15 razy -7

  Następnie proponuję Adamowicz udać się na jakąś muzułmańską dzielnicę w Brukseli a następnie do Paryża.

 • lemingoza123

  Oceniono 17 razy -9

  "My Europejczycy nie możemy pozwolić na tak tragiczne w skutkach akty agresji i przemocy. Musimy być zjednoczeni i konsekwentni w walce przeciwko zamachom na fundamenty europejskiego społeczeństwa."
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  NIE ZABIJAJCIE NAS!

 • isiah.thomas

  Oceniono 11 razy -9

  OK

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX