"Nie zrezygnujemy ze świadczenia dobra". Andrzej Duda w Zakopanem wspomniał Pawła Adamowicza

- To spotkanie ma na celu pokazać, że my ze świadczenia dobra nie zrezygnujemy - mówił w Zakopanem Andrzej Duda. Prezydent wziął udział w charytatywnych zawodach, podczas których wspomniał Pawła Adamowicza.

Prezydent Andrzej Duda pojawił się w niedzielę na charytatywnych zawodach w Zakopanem "12H Slalom Maraton Zakopane 2019". Zanim jednak otwarto imprezę, uczczono minutą ciszy prezydenta Gdańska.

 

- Chcieliśmy uczcić prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który niestety został zamordowany, można powiedzieć tydzień temu, w niedzielę, na zakończenie koncertu charytatywnego kolejnej edycji WOŚP - mówił prezydent.

Dalej Andrzej Duda dodał, że to spotkanie w Zakopanem w jakimś sensie "jest spotkaniem w jego pamięci".

To spotkanie ma na celu pokazać, że my ze świadczenia dobra nie zrezygnujemy, choćby nie wiem jakie przeszkody były rzucane. Zło, przemoc nie zwyciężą radości dawania siebie innym

- wskazał. Zaapelował też, by dawać radość innym i nieść pomoc tym, którzy są w trudniejszej sytuacji.

#JedenDzienDluzej#JedenDzienDluzej Patryk Domozych/Gazeta.pl

W niedzielę 20 stycznia dokończymy na Gazeta.pl brutalnie przerwany 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja #JedenDzieńDłużej będzie trwała przez cały dzień. Opiszemy jak wiele dobra Polacy w sobie mają i poprosimy Was o wpłaty na WOŚP. Więcej i link do wpłat na rzecz Orkiestry znajdziecie tutaj.

Zachęcamy też do licytowania podarunków przekazanych nam specjalnie na tę akcję. Płaskorzeźby Gdańska od Danuty Huebner, którą dostała od zmarłego Pawła Adamowicza, pamiątkowej tajlandzkiej misy od Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książki z podpisem Władysława Bartoszewskiego od dziennikarki Gazeta.pl ,oraz ministerialnego pióra od Jarosława Gowina.

Bądźmy dobrzy, bądźmy szczodrzy!

Więcej o:
Komentarze (319)
Prezydent Andrzej Duda w Zakopanem: My ze świadczenia dobra nie zrezygnujemy
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 118 razy 100

  Jasne, Duduś wiemy. Swoim dóbr nie szczędzicie. Laski Glapińskiego coś na ten temat wiedzą.

 • yaspiman

  Oceniono 73 razy 61

  dudo wspomnij konstytucję i przestań pajacować.
  wywodzisz się z pis to oznacza, że nic nie wiesz o zasadach świadczenia dobra.

 • meki_majcher

  Oceniono 58 razy 52

  Dobrze zjeść, dobrze wypić, dobrze się zabawić. Dobra duda, dobra...

 • 6nine9

  Oceniono 56 razy 50

  Duda, cały twój obóz pluł na Orkiestrę i Owsiaka jak szalony (ty byłeś akurat wyjątkiem). To też wasz udział w tym wszystkim.

 • kotek

  Oceniono 52 razy 44

  selfie sobie strzelił, jak zwykle lans i nic więcej!

 • outsider44

  Oceniono 46 razy 40

  Macierewicz, Pawłowiczówna, Sasin, Ziobro, sam prezes - cały czas świadczą nam dobro. Że też, ja głupia, dotąd tego nie zauważyłam! Proszę podać godziny świadczenia - ustawię się w kolejce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX