Komentarze (404)
Mateusz Morawiecki zabrał głos po pogrzebie Pawła Adamowicza: Uczyńmy życie publiczne lepszym
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • maks1956

  Oceniono 24 razy 18

  ja tam pisiory nie wierze w żaden wasz przełom dalej będziecie gnoić obywateli którzy was nie darzą sympatią mają odmienne zdanie

 • uploadhelski

  Oceniono 18 razy 16

  strona która organizowała autobusy krzykaczy jeżdżących za prez. Komorowskim, przeszkadzających w kampanii, chore miesięcznice smoleńskie, seanse nienawiści, sesje sejmowe poza salą sejmową, z blokowaniem wejścia posłom opozycji, strona która wyszydzała opozycję po przegranych głosowaniach - permanentnie przez Pawłowicz, z maksymalnym chamstwem Pyzika (fucker po głosowaniu), strona która wyzywa uczciwych ludzi od "resortowych dzieci" a posiada w swoich szeregach prokuratora Piotrowicza i sędziego Andrzeja Kryże, syna Romana któy podpisał się po wyroku na rotmistrzu Pileckim - długo trzeba by wymieniać.

  Przecież wystarczy, że spojrzy każdy z was w lustro (można przy pomocy drabinki) odpowie sobie na pytanie - dlaczego taki jestem, od juta przestanę kłamać, szczuć (tak panie Kurski) nienawidzić. Wszystko zależy tylko od was PiS-owcy

 • miszogun

  Oceniono 17 razy 15

  Tak panie Morawiecki - niech to będzie moment przełomu. Niech Polacy w wyborach wyrwą was z korzeniami.

 • jeden-dwa-jeden

  Oceniono 21 razy 15

  powiedział pisowski pinokio ...

 • Jożin Bażin

  Oceniono 14 razy 14

  Wczoraj można było zobaczyć na pogrzebie żywych i emocjalnych ludzi. Dziś przemówiła "osoba ", skandująca jak syntezator mowy, wykonująca te same ruchy rąk. Jakoś nie wierzę tej "osobie".

 • zsm-5

  Oceniono 20 razy 14

  Równie dobrze mogę powiedzieć, że Krzywousty jest "psychiczny". Z tym samym skutkiem.

 • maaac

  Oceniono 13 razy 13

  Znów flagi unijne gdzieś znikły?

 • gragos

  Oceniono 13 razy 13

  Żaden rozsądny człowiek nie uwierzy w dobre intencje ludzi, którzy latami programowo podsycają nienawiść i wykluczają swoich przeciwników podłym słowem, a ostatnio także czynem. Stefan W. był przestępcą i człowiekiem niezrównoważonym, ale wiele wskazuje na to, że był do tego czynu inspirowany, a mord był przerażająco skrupulatnie zaplanowany. Koleżanka PMM Beata Mazurek napisała na TT, że PIS zachował się jak należy, a śmierć PA wykorzystuje totalna (jakżeby inaczej) opozycja. To towarzystwo, obowiązkowo padające na kolana w czasie państwowych mszy, procesji i nabożeństw, odwołujące się do Boga i świętych, przekonane o swojej moralnej wyższości, a nie dotrzymujące standardów zwykłej, ludzkiej przyzwoitości, jest dla mnie trudna do pojęcia społeczną aberracją.

 • egg69

  Oceniono 15 razy 13

  Nie wierzę w ani jedno słowo kłamcy.

 • toskar

  Oceniono 13 razy 13

  Kiedyś w poemacie Kwiaty Polskie Julian Tuwim pisał:
  Daj rządy mądrych, dobrych ludzi,
  Mocnych w mądrości i dobroci.
  Pisał też:
  Puszącym się, nadymającym
  Strąć z głowy ich koronę głupią,
  A warczącemu wielkorządcy
  Na biurku postaw czaszkę trupią.
  To pasuje do wielkorządcy z ul. Nowogrodzkiej.
  Potem napisał te słowa:
  Lecz nade wszystko - słowom naszym,
  Zmienionym chytrze przez krętaczy,
  Jedyność przywróć i prawdziwość:
  Niech prawo zawsze prawo znaczy,
  A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
  Bo teraz z trybun rządowych brzmią słowa zmienione przez krętaczy, a prawo nie jest prawem, ani sprawiedliwość sprawiedliwością.

 • jeden-dwa-jeden

  Oceniono 15 razy 13

  szczujnia mówi przestańcie siać nienawiść ...
  a dzisiaj prima aprilis?

 • julia.gewitter

  Oceniono 12 razy 12

  Te slowa skierowac prosze przede wszystkim do siebie i do PiSu. Od siebie zacznijcie.

 • troque

  Oceniono 14 razy 12

  Szanowny kłamczuszku, tak zgadzam się. Rozpocznij od dymisji, nie jestes człowiekiem honoru i niech nie wydaje ci się że ładactwa i kłamstwa można tak sobie ...przyklepać udając teraz cnotliwego.

  To się nie uda.

  PS: Jeśli któs ma watpliwości czy naywanie go kłamca jest mową nienawiści :) to przypominam o wyrokach ciążacych na tym konfabulancie.

 • quinquedactylus

  Oceniono 14 razy 12

  Kiedy pisiur nie kłamie?
  - Gdy nie porusza ustami.

 • 23tryt

  Oceniono 16 razy 12

  siałeś ziarno nienawiści , a teraz nie chcesz zbierać plonów, Pinokio?
  za późno - zapowiadają się rekordowe zbiory .....

 • jeden-dwa-jeden

  Oceniono 14 razy 12

  Przełom?
  sam się Morawiecki przełom ...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 14 razy 12

  Jak nie dojdzie do dymisji ZIobry i Jakiego, którzy osobiście odpowiadają za system penitencjaarny to nie będzie żadnego przełomu.

  Bez dymisji Ziobry i Jakiego oraz pełnego wyjaśnienia co się działo w ZK Malbork, dlaczego psycholog więzienny bawił się w psychiatrę, dlaczego naczelnik więzienia nie odesłał chorego psychicznie więźnia do szpitala, będzie dalej ten sam tupolewizm który był.

 • pyffello114

  Oceniono 12 razy 12

  Morawiecki zostal dwukrotnie skazany za klamstwa prawomocnymi wyrokami sadowymi.
  Niech przypomni sobie to, co ojciec Wisniewski mowil o tych, ktorzy swoja kariere buduja na klamstwie!!!

 • gadagadu

  Oceniono 11 razy 11

  ... napisałem do fundacji mec. Romana Giertycha i kilku posłów...
  .... aby rozpocząć akcje : wystąpienia o zwrot zapłaconego
  .... abonamentu RTV... za niewywiazywanie się z misji telewizji
  .... publicznej itd. .....
  .... zobaczymy co z tego będzie.... nie jeden człowiek, ale
  ..... dziesiątki, może milion....

 • zuben111

  Oceniono 13 razy 11

  Podstawową rzeczą jest ZAPRZESTANIE WYTWARZANIA FAŁSZYWYCH KONT I ZATRUDNIANIA TZW. TROLLI, KTÓRYCH DZIAŁALNOŚĆ W INTERNECIE JEST GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ DEZINFORMACJI I ZAMĘTU!!!!!!!!! WIESZ COŚ O TYM, MORAWIECKI?

 • kaczychlam

  Oceniono 11 razy 11

  a gdzie się podział Naczelny Tchórz Zoliborski?? trzeba małego ciulika rozliczyć bo to on zaczął ten przemysł ponizania inaczej myślących a przykłady jego cytatów można mnozyc i żonglować nimi... wstyd panie Kaczyński Wstyd! po smierci brata swego szantażowałem całe społeczeństwo przez 8 długich lat a teraz nie miałeś minum klasy i przyzwoitości aby wejść na stołek i przemówić do Suwerena jak co to niby przykro..jesteś Bankrutem Moralnym jak i politycznym o czym przekonasz się już wkrótce!!

 • wolo

  Oceniono 11 razy 11

  Jak tam nowy kolega z ONR w rządzie? Sprawdza się? Nowe akty zgonów przygotowują?

 • xouveyer11

  Oceniono 13 razy 11

  Co za hipokryta! I oczywiście sprzedaje bez mrugnięcia okiem oficjalny przekaz PiS-u, to "szaleniec". A przecież morderca starannie przygotował zamach, wiedział kogo atakuje i na scenie wykrzyczał swój "manifest".

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 15 razy 11

  Premier Morawiecki może zaklinać rzeczywistość, ale potem i tak p. Pawłowicz, Tarczyński, Macierewicz, Kaczyński, oraz ich medialne tuby p. Sakiewicz, Karnowscy i inni szkodnicy, zaczną pluć jadem nienawiści.

 • move_like_jagr

  Oceniono 13 razy 11

  Jeżeli tego mordu dokonał rzeczywiście tak mocno zaburzony człowiek, to po co te apele do narodu? Ukarać tych którzy pozostawili bo bez opieki na wolności i tyle, nie?

 • polak_k.prawy

  Oceniono 13 razy 11

  Mateusz Morawiecki: "Podobnie, jak wszyscy Polscy jestem wstrząśnięty zabójstwem św. pana prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przez recydywistę, szaleńca, człowieka chorego, psychicznego. (...) uczyńmy nasze życie publiczne lepszym, a debatę publiczną uczyńmy spokojniejszą, mądrzejszą i pełną należytego szacunku do siebie nawzajem".

  Bardzo piękne i mądre są słowa Pana Premiera. TVP Info od rana nie ustaje w wysiłkach. Np. pan Klarenbach powiedział dzisiaj o zabójstwie Pawła Adamowicza przez "recydywistę, szaleńca, człowieka chorego, psychicznego": "Co niektórzy by powiedzieli, że jakie życie, taka śmierć. Jaka śmierć, takie życie ...". Czy Pan Premier mógłby wytłumaczyć w jakim mechaniźmie ta wypowiedź czyni "nasze życie publiczne lepszym, a debatę publiczną (...) spokojniejszą, mądrzejszą i pełną należytego szacunku do siebie nawzajem"? Można ją tak zrozumieć, że ś.p. Prezydent Gdańska miał w swoim otoczeniu niebezpiecznych ludzi, w tym przestępców.

 • du100

  Oceniono 11 razy 11

  jeżeli p.Premier prosi o pojednanie głosząc ,przed zakonczeniem śledztwa ,wersję PiS
  to w Jego ustach to wezwanie to OXYMORON

 • marc.pl

  Oceniono 11 razy 11

  Nie wierzcie PiS, Pawłowicz założyli kaganiec i wsadzili do szafy z Tarczyńskim zrobili to samo - po tragedii zarzucili na grzbiety owcze skóry i udają baranków, apelują o spokój i zadumę. Gdy minie czas ponownie zobaczycie ich krwiożercze paszcze z których sączy się agresja i nienawiść.

 • chi-neng

  Oceniono 11 razy 11

  "Człowiek posługujący się językiem nienawiści, człowiek budujący swoją karierę na kłamstwie nie może pełnić wysokich funkcji w naszym kraju i będziemy odtąd tego przestrzegać." !

 • norbertrabarbar

  Oceniono 14 razy 10

  Moment przełomu?

  Wiadomości przestaną szczuć
  Morawiecki przestanie kłamać,
  Szydło odda premię,
  a Kaczyński wyjdzie z twierdzy żeby zobaczyć jak mieszka prosty suweren?

 • anty_jar

  Oceniono 10 razy 10

  panie morawiecki. Jak wierzyć człowiekowi, który zawsze mówi to co jest potrzebą chwili i zmienia poglądy w zależności z której strony płynie kasa

 • andrzej2310

  Oceniono 10 razy 10

  Dla mnie moment przełomu był, gdy poseł Kaczyński w zeszłym tygodniu spóźnił się na minutę ciszy w sejmie dla uczczenia Prezydenta Adamowicza. Morawiecki się spóźniłeś!

 • lucek10

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Morawiecki, proszę się jasno określić. Bez tego nie ma pojednania. Czy dalej pan twierdzi, że Donald Tusk zabił Lecha Kaczyńskiego? Polacy czekają na czyny, a nie na pana deklaracje.

 • marc.pl

  Oceniono 10 razy 10

  Jak tam Morawiecki budowa promu w stoczni szczecińskiej już 3 lata budują i nawet jeszcze małej śrubki nie ma do tego promu - całą Polskę zrobiłeś w hu..a z tym promem.

 • tcas

  Oceniono 12 razy 10

  Wystarczy nie kłamać. I już będzie lepiej.

 • edogorski

  Oceniono 10 razy 10

  Wyślijcie małego gnoma na polityczną emeryturę i problem się sam rozwiąże. Wierzę że 90% działaczy dobrej zmiany to normalni wrażliwi ludzie, którym leży na sercu dobro naszej ojczyzny. Podobnie jest w PO i innych partiach. Nie dawajcie się radykałom. Pamiętam przemówienie Prezydenta Dudy o pojednaniu a później furiacki atak małego bezzębnego prezesa. . Aż przykro było słuchać.

 • pm7303

  Oceniono 12 razy 10

  A miał szanse ... milczeć, nawet tego ta kreatura nie potrafi

 • odysej2012

  Oceniono 12 razy 10

  Slowa o uspokojeniu wychodza z niego z takim trudem, jakby wypluwal wielkie kluchy, ktore uwieraja i blokuja sie w gardle. Czysto natomiast i ze swoboda mowil o recydywie i szalenstwie zabojcy. Wniosek - nie uwaza, ze powinien ze swojej strony cokolwiek zmieniac, nie czuje sie wspolodpowiedzialnym. Nie planuje zmian, nie rozumie ze te kluchy sa blokada przed nieszczeroscia,. Nie mam dobrych prognoz. Podejrzewam, ze w swojej nieprzyzwoitej drodze przekrocza kolejny granice, wejda jeszcze glebiej w dziure, z ktorej bedzie jeszcze trudniej sie wydostac. Zaparcie sie Prawdy zamiast przyznania do bledow.

 • barakuda62

  Oceniono 13 razy 9

  Widzisz Krzywousty- jesteś tak notorycznym kłamcą że ja w te słowa uwierzyć ci nie jestem w stanie- nie kupuje tekstów dla ciemnego luda

 • kotmiki

  Oceniono 9 razy 9

  Paskudna kreatura z krzywą kłamiącą gębą

 • wolo

  Oceniono 11 razy 9

  ... szaleńca, człowieka chorego, psychicznego...

  To jest właśnie ten ciemny lud, ten sam który to kupił.

 • boo-boo

  Oceniono 11 razy 9

  "Uczyńmy życie publiczne lepszym"
  To zniknijcie pisiory z życia publicznego raz na zawsze- i zabierzcie ze sobą siusiumajtki z onr i młodzieży wszechgłupiej.

 • akcja-polska

  Oceniono 9 razy 9

  Rząd który ma krew na rękach uczy moralności.
  Pewno zdaniem Morawieckiego gdyby teraz żył Witos należał by do PIS.

 • honorny

  Oceniono 13 razy 9

  Celem wystąpienia pana premiera jest, jak rozumiem, wyłącznie odpowiedni przekaz w TVPiS. Celem wystąpienia pana premiera, jak rozumiem, jest wyłącznie odpowiedni przekaz w TVPiS. Bo wyjątkowa aktywność pisowskich trolli oraz ich komentarze na forum Gazety, to mówi wszystko o rzeczywistych intencjach dojnej zmiany oraz o wytycznych z centrali wydziału propagandy rządzej mafii.

 • tegepe

  Oceniono 15 razy 9

  Dwie uwagi do wystapienia Matołusza: po pierwsze powtarza wygodną dla PiS-dzielców śpiewkę o chorym psychicznie, sugerując w ten sposób, że zbrodniarz nie wiedział. co czyni. Po drugie obchody rocznicy Witosa w Wierzchosławicach tradycyjnie należą do ludowców i niech ten krzywogęby manipulator nie wchodzi w ich buty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX