Dziennikarka pyta Terleckiego o spóźnienie na minutę ciszy. "Niech się pani zajmie czymś poważnym"

- Wszystko zostało wyjaśnione. Niech się pani zajmie czymś poważnym - odpowiedział w Sejmie wicemarszałek Ryszard Terlecki, pytany przez dziennikarkę o komentarz do nieobecności podczas minuty ciszy ku czci Pawła Adamowicza. Później dodał, że jest mu bardzo przykro.

W Sejmie podczas minuty ciszy ku czci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na sali plenarnej zabrakło trzech ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości: prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i wicemarszałków Beaty Mazurek oraz Ryszarda Terleckiego.

Ryszard Terlecki pytany o spóźnienie na minutę ciszy: "Niech się pani zajmie czymś poważnym"

Na sali posiedzeń wspomniana trójka pojawiła się już po zakończeniu minuty ciszy, a komentatorzy wskazywali, że to po prostu nietaktowne, zwłaszcza w takim okresie.

Wicemarszałek Sejmu, a zarazem rzeczniczka PiS, Beata Mazurek pisała później na Twitterze, że to spóźnienie to "czysty przypadek" i apelowała, by nie doszukiwać się w tym "drugiego dna".

Później, co zarejestrował dziennikarz RMF FM Patryk Michalski, przechodząc przez sejmowe korytarze, pytany był o to także wicemarszałek Ryszard Terlecki.

- Wszystko zostało wyjaśnione. Niech się pani zajmie czymś poważnym - odpowiedział jednej z dziennikarek, cały czas idąc. Pytania przedstawicieli mediów mnożyły się, a polityk przez jakiś czas na nie nie odpowiadał. - Bardzo mi przykro, że nie byłem, nie zdążyłem. Tak się stało... - powiedział po chwili.

Więcej o:
Komentarze (954)
Ryszard Terlecki pytany o nieobecność na minucie ciszy: Niech się pani zajmie czymś poważnym
Zaloguj się
 • budyn222

  Oceniono 273 razy 251

  I powiedzcie, jak tu nie używać wulgaryzmów przeciw takiemu postępowaniu. To jest poza moim poziomem pojmowania, jak można być tak podłym człowiekiem.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 232 razy 228

  Najstraszniejsze w tym jest to iż jest to profesor po UJ, historyk, człowiek wykształcony w pewnej dziedzinie, wicemarszałek Sejmu RP. A prywatnie - zwykłe bydlę ( z całym uszanowaniem dla bydła).

 • iso2

  Oceniono 180 razy 176

  Ktoś kto zna dobrze Terleckiego wie że to u niego "normalne" Polecam badania lekarzy specjalistów, które udowadniają, że wpływ kleju BUTAPREN na mózg jest bezsprzeczny.

 • obywatelpiszczyk55

  Oceniono 155 razy 151

  Ta pogarda dla ofiary, ten pokaz buty, brak elementarnego wychowania i taktu.
  Wszystko co o was można powiedzieć złego nigdy nie będzie hejtem, prawda nie może być hejtem

 • Oceniono 129 razy 127

  Jest mu przykro....... Doprawdy? Ktos w to wierzy?
  I ze to byl przypadek, ze wlasnie ONI demonstracyjnie sie spoznili?
  Nikt, poza faryzeuszami z PiS w to nie wierzy...

 • pan.szklanka

  Oceniono 101 razy 101

  Zapewniam Państwa, że to dopiero początek serii podłości, której doświadczymy. Nie wypada się godzić, ale też nie wypada być zaskoczonym.

 • wolak007

  Oceniono 74 razy 74

  Wpuść chama na salony, to ci wodę do kwiatów wypije!...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX