Dziennikarz Kamil Dąbrowa zostanie rzecznikiem Trzaskowskiego. Jaki komentuje: internetowy troll

Zmiany w stołecznym ratuszu. Po rezygnacji Bartosza Milczarczyka, wyłoniono nowego rzecznika prasowego - zostanie nim Kamil Dąbrowa, w przeszłości m.in. dyrektor Programu I Polskiego Radia.

Kamil Dąbrowa, dziennikarz, w przeszłości dyrektor Programu I Polskiego Radia, do niedawna naczelny Meloradia, zostanie zastępcą dyrektora Biura Marketingu Miasta st. Warszawy. W praktyce oznacza to, że będzie pełnił funkcję rzecznika prasowego ratusza, w którym rządzi po wyborach Rafał Trzaskowski.

Dotychczas funkcję rzecznika w stołecznym ratuszu pełnił Bartosz Milczarczyk (ponad 7 lat), zrezygnował w połowie grudnia. Dąbrowa wygrał konkurs rozpisany na następcę Milczarczyka, a w uzasadnieniu jego nominacji można przeczytać, że "spełnił w najwyższym stopniu wymagania stawiane podczas rekrutacji".

Magazyn "Press" poinformował na swoim portalu, że Dąbrowa obejmie stanowisko w styczniu 2019 roku i ma zajmować się także "kształtowaniem wizerunku urzędu miasta".

Kamil Dąbrowa jeszcze jako dyrektor Programu I Polskiego Radia zainicjował akcję, w ramach której co godzinę nadawano hymn Polski i UE - wszystko w sprzeciwie wobec ustawy medialnej. Został za to odwołany w styczniu 2016 roku, później trafił do Radia Zet Gold (zmieniono nazwę na Meloradio).

Jaki o Dąbrowie: internetowy troll

Gdy podano informacje o nowym rzeczniku, wielu, w tym wiceminister Patryk Jaki, przypomniało, że Dąbrowa zamieszczał na Twitterze krytyczne wobec Jakiego wpisy, a także fotomontaż. Chodzi o zdjęcie wiceministra z młodości, które doklejono do zdjęcia łysych wyrostków, siedzących na klatce schodowej. "Rafał Trzaskowski powołał na rzecznika internetowego trolla, który podawał spreparowane zdjęcia, w dodatku udawał dziennikarza. Gratulacje" - napisał były kandydat na prezydenta Warszawy.

Więcej o:
Komentarze (324)
Dziennikarz Kamil Dąbrowa zostanie rzecznikiem Trzaskowskiego. Jaki komentuje: internetowy troll
Zaloguj się
 • 00037wj

  Oceniono 139 razy 101

  Jaki jest z każdym dniem coraz bardziej żałosny. Warszawiacy pokazali mu co o nim myślą. Mimo ogromnego poparcia całego PiS przegrał w I turze w sposób nadzwyczaj wyraźny i ciągle nie może się z tym pogodzić i wierzga i kopie . Wracaj w swoje strony, bo już teraz zachowujesz się jak przybłęda. Żenada.

 • wicki2010

  Oceniono 94 razy 78

  Jak widac po wpisach wiekszosc to trolle HATAKUMBY-NIJAKIEGO,ktoremu nie podoba sie nowy rzecznik,bo tlituje na tt-a coz ona sam i jego polmozgi robily i robia na tt, na okraglo wypisuja brednie i klamstwa

 • chi-neng

  Oceniono 110 razy 72

  JAKI!
  A co masz do powiedzenia na temat kennelu = trollowni za judaszowe srebrniki i ruskie kopiejki, 'splodzonej' przez pajaca z palaca, harujacej jak dziki dla piso-smolenskiej sekty?!

 • grubymisiek1

  Oceniono 87 razy 67

  Jaki przegrał i dalej zachowuje się jak zwykły dres co wypisuje po klatkach schodowych wyzwiska na swoich konkurentów. I jest w tym takim zwykłym trollem . Analogowy.

 • viaac

  Oceniono 86 razy 62

  Kacze popychle ciągle w żałobie po bęckach, które dostało w wyborach. Wciąż zbiera z ziemi swoje ego.
  Tylko po co gazeta cytuje opinię kogoś takiego?

 • bogucjusz

  Oceniono 67 razy 57

  A kogo obchodzi, co o tym wyborze sądzi jakiś dresiarz z Opola?

 • maciek7783

  Oceniono 63 razy 51

  Jeśli wypowiadał się krytycznie o tym przygłupie JAKIM, to znaczy , że jest NORMALNY i już go lubię !!!!!!
  Obroniliśmy Warszawę przed tym przygłupem i kogo obchodzą jego komentarze!!!

 • owca888

  Oceniono 56 razy 46

  Na pewno fejkowa fotka, Patryczku? Cóż mogłeś innego odpisać? Taka prawda jak to, że jesteś orłem, który nie spodził ustawy IPN, czyli gooowno prawda.
  A niejakiego "Afgana", trolla, znasz? Został wiceministrem sprawiedliwości, Jaki mu na nazwisko.
  Wracaj do Opola.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX