Sondaż: partia o. Rydzyka bez szans w starciu z PiS. Ruch Biedronia znacznie lepiej

Partia o. Rydzyka nie zaszkodzi PiS - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Express". Ugrupowanie redemptorysty mogłoby liczyć na 1 proc. poparcia. Znacznie lepiej poradziłaby sobie partia Roberta Biedronia.

Gdyby teraz odbyły się wybory, poza parlamentem znalazłaby się nie tylko partia o. Tadeusza Rydzyka - Ruch Prawdziwa Europa zdobyłby 1 proc. - wynika z sondażu "SE". Na tyle samo mogłoby liczyć nowe ugrupowanie Ryszarda Petru, Teraz!. O jeden punkt procentowy więcej zdobyłyby Partia Razem oraz Wolność (po 2 proc.). Poniżej progu wyborczego znalazłaby się też Nowoczesna, która otrzymałaby 4 proc.

W Sejmie znalazłoby się sześć partii: SLD (5 proc.), PSL (5 proc.), ugrupowanie Roberta Biedronia (7 proc.), PO (27 proc.) i PiS (39 proc.).

Gdyby partie o. Tadeusza Rydzyka i Roberta Biedronia nie brałyby udziału w wyborach, Nowoczesna dostałaby się do parlamentu z wynikiem 5 proc. Tyle samo otrzymałby PSL (5 proc.), SLD - 6  proc., Kukiz’15 - 7 proc., zaś w czołówce bez zmian znalazłaby się PO (29 proc.) i PiS (42 proc.).

Badanie zrealizowano w dniach 13-14 grudnia na próbie 1097 dorosłych Polaków.

Więcej o:
Komentarze (114)
Sondaż: partia o. Rydzyka bez szans w starciu z PiS. Ruch Biedronia znacznie lepiej
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 39 razy 25

  Formacja pana Rydzyka nie ma za zadanie szkodzić pisiorkom, ona ma zadanie wyssać z budżetu jak najwięcej złociszy, póki jeszcze pisiorki rządzą.
  Pompa!

 • chi-neng

  Oceniono 28 razy 18

  Duad, Morawiecki, szalony Antek, Szyszka, Kepa...Sobecka. Wroblewska...to za malo:)

 • justas32

  Oceniono 27 razy 17

  Polska 2019 - PiS, Kukiz i Partia Rydzyka. Dlaczego tak nisko upadliśmy ...

 • turbojaszczur

  Oceniono 15 razy 15

  Ojciec inkasent chyba przelicytowal. Jesli potrafi wygenerowc 1% poparcia to byc moze pis stwierdzi, ze pora spuscic Sobecka i inne dziwolagi, ktore im wcisnal wielki inkasent.

 • lilo150

  Oceniono 19 razy 11

  przecież to porozumienie kurdupla i przedstawiciela pedofilskiej mafii by zwiększyć ilość mandatów dla kaczystów.

 • fakiba

  Oceniono 23 razy 11

  Rydzyk wyciągnie z kaczora ile się da i potem się na niego wypnie

 • fakiba

  Oceniono 21 razy 9

  Nie wierzę , tatuś tylko tyle

 • wusu

  Oceniono 20 razy 8

  Rydzyk to gadanie, gadanie, gadanie.
  Rydzyk to zbieranie kasy.
  O rzadzeniu, o uczciwej pracy nie ma zielonego pojecia choc moze nie do konca bo handlowal ponoc samochodami bo KK mial zwolnienia z cel na import samochodow.

 • c.t.k

  Oceniono 17 razy 7

  Szkoda ,że podobnie nie napisaliście,przed ostatnimi wyborami,o partii"Razem",że nie ma szans na wejście do sejmu.Wprost przeciwnie,a wasza promocja tej kanapy spowodowała ,że lewica nie weszła dom parlamentu i mamy to co mamy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX