Komentarze (393)
Nowy sondaż: PiS wygrywa wybory do europarlamentu, partia Biedronia przed Kukiz'15
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ferryk

  Oceniono 10 razy 6

  Sami protestanci i odważni w gębie co to PiS itd. A jak przyjdzie co do czego to zamiast na wybory pojadą do supermarketu po zakupy. Tacy jesteście drodzy rodacy , mocni tylko w gębie albo na forum i dlatego PiS o tym wie i śpi spoko.

 • ml2403

  Oceniono 8 razy 6

  Nie wiem jaka jest rzetelność tego sondażu ale w obecnej sytuacji nawet najbardziej rzetelne sondaże s ą mało wiarygodne, bo ludzie nie chcą brać w nich udziału i czekają na wybory.

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 16 razy 6

  Ciemny lud to kupi i jeszcze wyśle dojarkę z Brzeszcz do UE, żeby sobie podoiła w ich imieniu.

 • jedyny_times

  Oceniono 14 razy 6

  PIS nie wygra wyborów do PE, bo za dużo nabałaganił i tego już się odwrócić nie da, choć by nie wiem co mówił i jak się stroił w ładne piórka. Inny elektorat idzie na wybory do PE. Zauważcie też retorykę pisu, mówi się o wyimaginowanej przez pis Europie, wizji Europy, ale nie mówi się wcale o UE. Kręcą jak zwykle.

 • zlysort

  Oceniono 5 razy 5

  gdyby nie było BFG i ludzie utracili oszczędności lokowane w SKOK-ach, winni defraudacji szybko znaleźliby się, a tak- straty pokryte zostały z wspólnej kasy (jak za czasów komuny), suweren jest zadowolony, że odzyskał pieniądze, więc ludzie nie wyjdą na ulicę by rozliczyć złodziei, władza jest dobra, bo dba o suwerena i wszystko jest OK. Tylko jakoś tak wszystkim nam ubyło w kieszeni>

 • stanislaw.sk

  Oceniono 5 razy 5

  "MOHERY GŁOSUJĄ NA MUCHOMORA"
  to najnowsze hasło wyborcze pro-rydzykowego ugrupowania "Ruch Prawdziwa Europa":

 • andrew-live

  Oceniono 9 razy 5

  ZROBIMY,WSZYSTKO ŻEBY NIE WYGRALI, NAGLE DLA KONIUNKTURY BURAKI NAWET POLUBIŁY FLAGĘ EU,... ALE SUWEREN NIE NABIERZE JUŻ SIĘ NA WASZE KŁAMSTWA Z TWARZĄ BUFETOWEJ I PINOKIA ORAZ KARTOFLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • batistuta

  Oceniono 9 razy 5

  Przykład mój domowy - Moi rodzice wierni od zawsze i zakochani w PO teraz na PO nie zagłosują, bo właśnie ze względu na brak sympatii do Schetyny. Będą głosować na PSL ze względu na Kosiniaka.
  PO musi zrozumieć, że ze Schetyną nie mają szans na wygraną.

 • inz.morszczuk

  Oceniono 9 razy 5

  Kłamią, kręcą lody, wciskają ludziom ciemnotę, a ci dalej ich popierają. Nie rozumiem swoich rodaków. To smutne.

 • czechy11

  Oceniono 9 razy 5

  Przypprzypominam lewico w tym Panie Biedron, ze już w 2015 swoją głupota dzieleniem sie daliście zwyciestwo Kaczyńskiemu. Gdyby nie wasza głupota wtedy dzisiaj nie musielibyśmy znosić rządów tej chorej bandy i nie mogłaby zrobić z kraju żałosnego pośmiewiska i folwarku. Chyba czas wyciągnąć wnioski.

 • komunikat.4

  Oceniono 11 razy 5

  wszystkiemu winna jest polska lewica. Tylko ona może pozbawić pis części elektoratu. Niestety kierownictwo lewicy (SLD) nie ma pojęcia o nastrojach w społeczeństwie i źle prowadzi kampanie wyborcze. Wybór Pani Jaruzelskiej na radną Warszawy powinien dać do myślenia Czarzastemu i całej lewicy.5 lat odbudowy i budowy Polski to nie są zmarnowane lata jak wmawia się dzisiaj społeczeństwu. Należy to wszystko pokazać by uświadomić szczególnie młodemu pokoleniu że to nie były stracone lata. A tym co budowali wtedy Polskę oddać należną im cześć.

 • kl0ss

  Oceniono 6 razy 4

  Złodzieje popierają złodziei.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 6 razy 4

  Spoko jeszcze troche czasu do wyborow a pisuar lubi dudy umoczyc czesto, pozyjemy zobaczymy a w EU pisuar to jak wsciekly pies - trzymaja ich w odosobnieniu, co najwyzej poszczekaja tam troche jak psy lancuchowe.

 • daretz

  Oceniono 4 razy 4

  Idą tylko po forsę. Politycznie nie znaczą nic. Nic tam nie załatwia, chyba że będą grać na rozpad UE, to jedyne do czego mogą skutecznie przyłożyć rękę. Będą mieli Węgrów Greków i Włochów do spółki.

 • sankle22

  Oceniono 8 razy 4

  jak to możliwe że 34% ludzi da się tak ogłupiać?

 • dziadekjam

  Oceniono 6 razy 4

  Gazeta.pl to "wolne" forum.

  Napisałem:

  "Poparcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego sprawdził IPSOS na zlecenie portalu OKO.press. Z badania wynika, że 36,83 proc. wyborców oddałoby głos na Prawo i Sprawiedliwość. Znacznie gorszy wynik notuje Koalicja Obywatelska, na którą zagłosowałoby 26,12 proc. badanych."
  ==================================================================
  Partia, która sprzeniewierza się pryncypiom Unii Europejskiej uzyskuje najlepszy wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego?!
  Polacy narodem PARANOIKÓW..."

  i natychmiastowa reakcja:
  "Prosimy zapoznać się z Netykietą.
  Nie możesz pisać do 12:16 Wyjaśnienia: forum.abuse@gazeta.pl."

 • asr1

  Oceniono 8 razy 4

  Jakoś nie wierzę aby moi rodacy byli takimi idiotami !!! wystarczy aby KE wstrzymała kasę dla małorolnych za naruszanie praworządności i pis progu wyborczego nie przekroczy !!! + ekskomunika od naczelnego obszarnika zwanego kk !!!

 • acototak

  Oceniono 6 razy 4

  Pisoruskie, dalej chcecie mieć drugi Budapeszt w Warszawie?
  fakty.tvn24.pl/fakty-o-swiecie,61/masowe-protesty-w-budapeszcie-byly-zatrzymania-i-gaz-lzawiacy,892081.html

 • niezalany

  Oceniono 6 razy 4

  głosowanie na pisuar oznacza polexit, drodzy rodacy!
  ta partia ma eurosceptycyzm wdrukowany we własne DNA, a to może skończyć się dla polski i dla polaków tylko w jeden sposób...

 • robson15

  Oceniono 6 razy 4

  Ten sondaż jest tak samo prawdopodobny jak to że np. Sobecka czy Pawłowicz zostanie miss World.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 4

  A dziś jest pamiętny dzień, o którym się nie mówi.
  27 lat temu nie został internowany Jarosław Kaczyński.
  Dostał wezwanie na MO i posłusznie stawił się na komendzie (menda na komendzie).
  Nie internowanie załatwił mi tatuś mający szerokie koneksje.
  Problem w tym, że podpisana wtedy przez Balbinę lojalka zniknęła z akt zastąpiono fałszywką wykonaną metodą "szybę". (Oryginał umieszczony na poziomej szybie i podświetlony od spodu nadpisuje się).
  Chwała prezesowi!

 • and.reh

  Oceniono 6 razy 4

  Ale po co PiS-owi europarlament? Dla forsy chyba tylko, bo tam taki europoseł dużo euro dostaje. Polska już podobno niewiele w UE znaczy więc tylko dla kasy. Ale swoją drogą ciekawe jaki pęd będzie po wyrokach TSUE na wiosnę. Bo jak będą niekorzystne dla Polski to wtedy dopiero się parcie zacznie, bo będą to dla nich synekury "żyć nie umierać" przez cztery lata. Już zresztą w dzisiejszych czasach są wśród nich tacy co zamiast dopowiadać to obrażają się i wychodzą z obrad. I tego "suweren" nie widzi, że płaci za nic.

 • andrzej2310

  Oceniono 8 razy 4

  O tym, jak wypaczona jest logika wyborców świadczy fakt, że PIS jako partia antyeuropejska wygrywa w wyborach do parlamentu europejskiego. Ponoć 80% Polaków chce być w UE, a głosuje na partię, która krok po kroku wypycha Polskę z UE, z jej kręgów decyzyjnych. Gdzie tu logika???

 • borman60

  Oceniono 4 razy 4

  Oni już drugi raz wchodzą do Unii ,czyli na razie jesteśmy poza Unią .Klasyczna zagrywka przedwyborcza .Kicha .

 • wektor321

  Oceniono 5 razy 3

  To dobrze ze kończą się Kukizy i Jakubiaki tzn ci co raz są za a raz przeciw i tak naprawdę nie wiedza czego chcą.

 • 1group

  Oceniono 3 razy 3

  Respondenci to banda idiotów,czy aktywiści LGBTitd. Partii Biedronia jeszcze nie ma,nie ma też programu,a są popieraćc Jak barany.

 • next-mcgyver2

  Oceniono 3 razy 3

  Nie ma czegoś takiego jak partia Biedronia.
  Uwielbiam sondaże w stosunku do bytów nieistniejących.
  A 10 pkt proc między PO a KO jest jak najbardziej do odrobienia, szczególnie, że do KO do Europarlamentu dołączy PSL i SLD.

 • dj.t

  Oceniono 7 razy 3

  To jakiś kant. Partia która jest zdecydowanie przeciwna wspólnej europie wygrywa wybory. Chyba po to by rozwalić jedność od środka.

 • k.gembiec

  Oceniono 3 razy 3

  Te sondaze sa zenujace. Zapytajcie 10000 ludzi, to moze zaczne w nie wierzyc.

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 3

  Niedługo do polskiego Sejmu będą kandydować z łapanki a do Senatu biskupów nasadzą.

 • maxym9

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli to prawda: głupich naiwnych rodaków nie brakuje. Cofamy się w rozwoju?
  Nie potrafimy czytać ze zrozumieniem? Przyjmujemy każdą bzdurę Pisowców kłamczuszków, jeśli podparta jest pincet i innymi jałmużnami?

 • haen2010

  Oceniono 5 razy 3

  Ależ zamówiony bełkot. Poczekam na sondaż Millward-Brown.

 • januszz4

  Oceniono 9 razy 3

  Widać, że Polska obsuwa się w dół. Dramat zacznie się już niedługo, gdy wybuchnie na świecie kolejny kryzys gospodarczy. Wtedy dobrze by było, żeby PiS nadal rządził samodzielnie i musiał zjeść własny ogon. Niech pokaże, jak potrafi zrobić z Polski "zieloną wyspę" utrzymując rozdawnictwo i "zdobycze socjalne". To będzie dla Polaków bolesne, ale jeśli nie dostaną w doopę, to nigdy nie zrozumieją swojej głupoty wyborczej. Dawne nauki wynikające z gierkowskiej katastrofy gospodarczej zostały już zapomniane i trzeba nowych nauk. Tak, żeby nie powtórzyła się sytuacja z 2008 r., kiedy to Platforma obejmując rządy musiała borykać się z największym od 1929 r. kryzysem gospodarczym. I to po latach dobrej koniunktury, którą zmarnowały poprzednie rządy PiSu

 • zgred151

  Oceniono 7 razy 3

  Polak przed i po szkodzie glupi

 • andrzej2310

  Oceniono 5 razy 3

  Partie opozycyjne : KO, PSL, SLD i Biedroń zgarniają 44%, ale startując oddzielnie przegrywają, bo ordynacja premiuje duże ugrupowania. Kiedy zmądrzeje opozycja, szczególnie Schetyna?

 • jeszw

  Oceniono 9 razy 3

  Już sobie wyobrażam tę bandę farmazonów w PE, toć wycieczki będą przyjerzdżać oglądać ten skansen intelektualny. Jeżeli ten kraj zachował jeszcze resztki powagi, to po takim wyniku wyborów straci ją całkowicie.

 • 2majtek1

  Oceniono 11 razy 3

  Przecież ciemny lud nie wie co to jest Parlament Europejski więc co się dziwicie , że są takie sondaże.

 • cynamon_10

  Oceniono 2 razy 2

  Jak mawiał Mark Twain: "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki".

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 6 razy 2

  Więcej takich posunięć (nomen omen) Rabieja i Trzaskowskiego jak z zabraniem ulgi na przekształcenia a Platforma będzie musiała donosić wiecznie pijanemu Junckerowi przez następną kadencję.

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 6 razy 2

  Nie chcialbym miec partii Biedronia za soba...

 • block52

  Oceniono 2 razy 2

  OKO Press To lewacki portal Koszmar się strawia I co tutaj nagadać ? Rozpacz !!

 • psycholog11

  Oceniono 6 razy 2

  Polskę uratować mogą tylko rządy silnej ręki (onanisty).

 • iwonazetka

  Oceniono 8 razy 2

  Według sondaży PiS wygrywał już wybory samorządowe, a tymczasem gdyby nie siła nabywcza partii rządzącej, to gdzie by rządzili?

 • spyderman2

  Oceniono 6 razy 2

  pis zre-chrystanizuje europę swoimi komuchami

 • wat73

  Oceniono 8 razy 2

  dla pis-iu chyba 3,7%

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX