Suski o wotum nieufności: Nie wrócą złodzieje i oszuści do władzy, obronimy rząd Morawieckiego

Marek Suski odniósł się do wniosku o wotum nieufności wobec rządu, złożonego przez opozycję. Poseł uspokaja: - Spokojnie, nie wrócą złodzieje i oszuści do władzy, obronimy rząd Mateusza Morawieckiego - powiedział na antenie TVP.

Marek Suski był gościem "Kwadransa politycznego" w TVP 1. Poseł skomentował wniosek o wotum nieufności wobec rządu, który złożyła Platforma Obywatelska. Sejm ma się zająć wnioskiem na posiedzeniu w środę. - Spokojnie, nie wrócą złodzieje i oszuści do władzy, obronimy rząd Mateusza Morawieckiego, i nadal będziemy pracować dla Polski i Polaków - powiedział poseł PiS. - Opozycja, od kiedy wygraliśmy wybory, jeszcze przed zaprzysiężeniem rządu mówiła, że trzeba go odwoływać. Potem pucz, próba obalenia rządu siłą - dodał.

Stwierdził też, że "oni próbują wszystkiego, żeby nie wyszły na jaw ich różne brudne sprawki, bo powoli zaczynają wychodzić". - Są stawiane zarzuty, już są setki osób, które mają prawomocne wyroki za te wszystkie oszustwa, które się działy za czasów rządów Platformy. A odzyskane miliardy od złodziejów VAT-owskich to jest realny sukces tego rządu. Zabraliśmy złodziejom, daliśmy dzieciom - stwierdził.

Suski o wyroku ws. dekomunizacji nazw ulic

Suski odniósł się też do sprawy dekomunizacji nazw ulic w Warszawie, którą cofnął Naczelny Sąd Administracyjny. - Niektóre sądy uznają, że komunistyczne nazwy są bardziej uprawnione niż te, które są przyjmowane obecnie - powiedział. 

- Sądy się tłumaczą: "róbmy to, dekomunizujmy, ale zgodnie z prawem" - zwrócił uwagę prowadzący.

- No tak, zawsze można się tak tłumaczyć. A wiemy przecież, że sądy mogą wydawać wyroki na podstawie swojego sumienia w oparciu o prawo. To świadczy, jakie sumienie mają niektórzy sędziowie - powiedział Suski.

Więcej o:
Komentarze (514)
Suski o wotum nieufności: Nie wrócą złodzieje i oszuści do władzy, obronimy rząd Morawieckiego
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 154 razy 146

  Złodziej krzyczy "łapaj złodzieja!" Ten Suski to jednak wzorzec kretyna, powinien stać w Sevres.

 • wejsunek47

  Oceniono 121 razy 115

  ładnie to tak panie suski o swoich kolesiach z PIS mówić? przecież i tak wszyscy widzą co robicie
  Acha....i wymień kłamczuchu chociaż kilka nazwisk z tych "setek" skazanych...

 • def11

  Oceniono 103 razy 93

  No "nie wrócą złodzieje i oszuści do władzy" panie Suski, bo już są u władzy..

  Nikt tak, na nieomal przemysłową skalę, nie skubie państwa jak wy, wiem, wam się należy, czy to druga pensja, czy to 40 baniek prowizji z KNF-u, czy posady dla dzieci polityków PiS-u które młode są, wykształcone i języki znają itd

 • wujekdolf

  Oceniono 85 razy 81

  pogoni się was za roczek - chyba że wcześniej tak się posracie że sami oddacie władzę...

 • falbor

  Oceniono 77 razy 75

  Błyskotliwy umysł, niezłomny charakter no i ten wdzięk...
  kocham pana PANIE SUŁKU !!

 • jael53

  Oceniono 65 razy 65

  BTW, po trzech latach, z ręcznie sterowaną prokuraturą: 1. Ile jest aktów oskarżenia przeciwko "oszustom i złodziejom"? 2. Ile zapadło wyroków skazujących?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX