Kaczyński miał zakazać posłom PiS "knajackiego języka". Pawłowicz go nie posłuchała

W mediach pojawiają się kolejne przecieki z zamkniętego posiedzenia PiS w Jachrance. Jarosław Kaczyński miał poinstruować posłów, by uważali na to co i jak mówią - przede wszystkim w kwestii Unii Europejskiej.

O kulisach tajnego posiedzenia PiS, które miało miejsce w weekend w Jachrance pisze dzisiejszy "Fakt". Dziennik podaje, że Jarosław Kaczyński na spotkaniu z posłami dyscyplinował ich w związku z medialnymi wypowiedziami. - Każdy, kto będzie działał przeciwko partii, straci miejsce na listach wyborczych - miał powiedzieć Jarosław Kaczyński w Jachrance.

Kaczyński o knajackim języku

Ponadto prezes miał stwierdzić, że posłowie jego partii "chodzą do mediów nieprzygotowani i mówią, co im ślina na język przyniesie". Prezes miał także odnieść się do nieprzemyślanych wpisów w mediach społecznościowych. - To nam szkodzi. Knajacki język i treści - cytuje Kaczyńskiego "Fakt".

Ustalenia "Faktu" pokrywają się z wczorajszymi doniesieniami "Rzeczpospolitej". Według dziennika w kontekście kontrowersyjnych wypowiedzi polityków PiS miało pojawić się nazwisko Krystyny Pawłowicz

"Fakty" TVN z kolei podaje, że Kaczyński nakazał posłom "schować do szuflady skrajnie antyunijne pomysły i komentarze".

Pawłowicz bije w UE

Pawłowicz najwyraźniej instrukcji prezesa nie wzięła sobie do serca. W poniedziałek w jednym ze swoich wpisów na Twitterze uderzyła w Różę Thun, Unię Europejską oraz "liberalnych nierobów".

Posłanka napisała: "R.THUN: Prąd u nas będzie 70% droższy. Założymy kamizelki, czy przyjmiemy to pokornie? Zakłamana kobieto, zgodę PL na ten UE pakiet podpisała w 2009 r. PO! PIS musi dziś to wdrożyć, ale da rekompensaty ! A bunt kamizelek jest przeciw wam, UE liberalnym nierobom".

Więcej o:
Komentarze (309)
Kolejne przecieki z zamkniętego posiedzenia PiS. Kaczyński o "knajackim języku"
Zaloguj się
 • andrew1507

  Oceniono 105 razy 95

  Nie dajcie się zwieść PiS-owi po raz drugi. To wilk w owczej skórze.
  Znowu wstawią rezolutnego Andrzejka i Matoluszka, żeby się tylko utrzymać przy
  Korycie + , a nie ma nic bardziej lukratywnego w Europie jak pisowskie posadki TKM.
  Może nawet u Putina mają gorzej. Jeszcze bardziej istotne jest to, że aby uniknąć odpowiedzialności karnej za zdradę stanu mogą nawet fałszować wybory. Dlatego obowiązkiem wszystkich patriotów jest gremialnie wystąpić przeciwko Zdrajcom Stanu. Spójrzcie na inne rozsądne nacje, jeśli chcecie utrzymać się w Unii Europejskiej i nie prosić tyrana żolibora o paszport.

  Pogonimy PiSbolszewika w kazdych wyborach.
  Idzmy gremialnie do kazdych wyborow i karczujmy pis i przystawki, Dude tez…..

 • kastoripollux

  Oceniono 72 razy 60

  A to dobre. Knajacki język wprowadził do polityki taboret, a teraz chce dyscyplinować swoich przydudasów. Tak jadowitego jęzora nie miał wcześniej nikt, ale że świat idzie z postępem to jenot i Krycha szybko go przyswoili. Tej żmii jęzor już się nawet rozdwaja - to po skonsumowaniu pytona.

 • jurek4491

  Oceniono 64 razy 54

  Przed wyborami PiS będzie rżnął GŁUPA i udawał ŁAGODNEGO BARANKA .
  Schowają : prezesa , Maciora , Kryśkę , Tarczyńskiego i innych - wielokrotnie ćwiczyli takie numery .

 • jakub13579

  Oceniono 51 razy 43

  pawłowicz funkcjonuje w pisie tylko dzięki knajackiemu językowi. Gdyby nie bluzgała, to kaczyński by jej nie trzymał. Ona jest jak rydzyk, który działa po za episkopatem, a biskupi mu się kłaniają.

 • falbor

  Oceniono 50 razy 40

  o ile dobrze pamiętam to pan jarek też potrafi:
  zdradzieckie mordy, komuchy i złodzieje etc...

 • koles751

  Oceniono 49 razy 39

  Jest tylko jeden problem, problem jakości pisowskich kadr.
  Z gówna bicza nie ukręcisz.

 • gragos

  Oceniono 45 razy 35

  Nikt w Polsce nie zna się bardziej na knajackim języku jak miszcz Kaczyński.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX