Ziemkiewicz zaatakował Rosatiego za słowa o Smoleńsku. "Ależ z pana odrażająca kanalia"

Temat lądowania samolotu Tu-154 w Smoleńsku wciąż wzbudza mnóstwo emocji. Eurodeputowany Dariusz Rosati napisał na Twitterze, że Jarosław Kaczyński nie odradzał bratu lądowania. Jego wypowiedź ostro skomentował publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Konflikt pomiędzy Lechem Wałęsą a Jarosławem Kaczyńskim wciąż trwa. W czwartek 6 grudnia Sąd Okręgowy w Gdańsku zdecydował, że Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za wpisy na Facebooku, w których oskarżał prezesa PiS, że to on kazał Lechowi Kaczyńskiego lądować mimo niesprzyjającej pogody w Smoleńsku. Były prezydent zapowiedział, że wniesie odwołanie do sądu apelacyjnego, a na swoim Twitterze napisał: "na to że Kaczyński rozmawiał z bratem o stanie zdrowia mamy nie ma dowodu".

Przepychanki o lądowanie w Smoleńsku. "Ależ z pana odrażająca kanalia"

Głos w temacie lądowania w Smoleńsku zabrał Dariusz Rosati, członek Parlamentu Europejskiego. W odpowiedzi na wpis Lecha Wałęsy napisał, że jest pewny, że Jarosław Kaczyński i Lech Kaczyński rozmawiali o kwestii lądowania w Smoleńsku, a Jarosław Kaczyński będzie tego świadomy do końca życia.

Słowa eurodeputowanego krótko skomentował pisarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz. "Ależ z pana odrażająca kanalia" - napisał w komentarzu do wpisu Dariusza Rosatiego.

Więcej o:
Komentarze (608)
Ziemkiewicz zaatakował Rosatiego za słowa o Smoleńsku. "Ależ z pana odrażająca kanalia"
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 226 razy 190

  Typowe zachowanie pisowskiego aparatczyka. Zamiast się odnieść merytorycznie to obraża dyskutanta. Standardy z wiejskiej plebanii.

 • kazek100

  Oceniono 155 razy 141

  Ziemkiewicz, jeżeli ten tekst Rosatiego jest dla ciebie odrażający, to powinieneś seppuku popełnić już ze 100 razy. To przecież ty chwaliłeś się, że paszkwil to "szlachetna sztuka". Tekstów odrażających, wg twoich własnych kryteriów, popełniłeś kilka setek.
  Tak tak Ziemkiewicz, jesteś odrażający.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 122 razy 112

  gdyby zrobić ankietę - z kim kojarzy się słowo kanalia? A. z Ziemkiewiczem B. z Rosatim - to chyba na 100% wiem kto zdominowałby tą ankietę.

 • liftertoja

  Oceniono 109 razy 97

  W temacie "odrażającej kanalii" pan RAZ jest niewątpliwie ekspertem, tyle lat z sobą wytrzymać...

 • chi-neng

  Oceniono 106 razy 94

  "Dariusz Rosati napisał na Twitterze, że Jarosław Kaczyński nie odradzał bratu lądowania."
  -----
  Ja też jestem tego pewna i pod tym się podpisuję.
  To dlatego, że sumienie go zżera, stworzył przemysł pomnikarsko-smoleński.

 • A Bucewicz

  Oceniono 93 razy 73

  Bezzębny zasraniec jest winny śmierci 98 osób, tyle w temacie, ile razy po katastrofie ktoś z watahy zasrańca pojechał do katynia ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX