Komentarze (120)
Sondaż o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Badani są w większości przeciwni
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 9 razy 9

  Sadystka Godek rządzi.

 • czechy11

  Oceniono 14 razy 8

  Mam pytanie czy Kacxynski i sitwa będą stawiać pomnik Szczypinskiej która jak już ujada skretyniała PZPR PiS była wybitna rylko zapomnieli napisać w czym?

 • ewulka987

  Oceniono 7 razy 7

  Kościół pisowski naciskając na zaostrzenie aborcji zaprzecza zasadzie WOLNEJ WOLI jaką otrzymał każdy człowiek. Przykazanie "nie zabijaj " kler odnosi tylko do wolności kobiet ,jednak gdy chodzi o zabijanie tysięcy i milionów ludzi w wojnach jakoś polski Kościół w tak dosadny sposób nie piętnuje, nawet wysyła swoich kapelanów w szeregi armii. A jak sami mordowali w imię Chrystusa w wojnach krzyżowych czy podbijając niechrześcijańskie ziemie to wtedy było OK?

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 6

  Gdy pierwszy raz panie z kółek różańcowych RM codziły z listą o ustawie aborcyjnej zapytałem w obecności proboszcza: po co katolikom taka ustawa skoro ich postępowanie wynika z zasad wiary, do dzisiaj nie znam odpowiedzi, ja się z nimi nie zadaję a większość z tych pań dzisiaj jest w okolicach 80 - tki. Nie sztuka ludziom zakazywać, sztuką jest ludziom pomagać.

 • westgreg

  Oceniono 8 razy 6

  Dopóki rządzić będzie koalicja POPiS (a zapowiada się, że szybko się to nie skończy), ustawa zmieniona nie będzie.

 • Fritz Kalik

  Oceniono 4 razy 4

  TE SŁOWA PISZĘ DO WSZYSTKICH KOBIET W POLSCE !!!!!
  ODPOWIEDZCIE TYLKO NA JEDNO JEDYNE PYTANIE ?
  NA KOGO GŁOSOWAŁYŚCIE W OSTATNICH WYBORACH ???????
  TO TERAZ MACIE ZAPŁATĘ .....

 • 2mimoza

  Oceniono 3 razy 3

  to znaczy, ze PIS słucha wyborców

 • ceppisowski

  Oceniono 9 razy 3

  I wlasnie dlatego pislamskie katoliki beda dalej MORDOWAC nienarodzone dzieci
  Tu trzeba tez przypomniec to ze w ciagu 8 lat rzadow PO kazde pislamsko katolickie bydle wyzywalo rzad Tuska od mordercow.
  Robil to katolik Kaczynski wraz ze swoja holota i robili to święte przydupasy typu Chazan.
  Od 3 lat siedza cicho, zadna pislamsko katolicka menda nie otworzy ryje.
  Wnioski?
  Proste.
  Pislamskie katoliki w rzadzie, sejmie i senacie maja w d...... nienarodzone dzieci, ale robia pisowskich wyborcow ktorzy oczekuja zakazu aborcji, w balona.
  Z tego co wiem zabijanie dzieci nienarodzonych to grzech smiertelny
  To teraz juz wiecie CZYM sa pisowskie katoliki

 • izzy65

  Oceniono 7 razy 3

  oh oh faszystowskie swinki

 • goska10001

  Oceniono 2 razy 2

  Najwięcej do powiedzenia w tej materii mają ksieża, gwałciciele dzieci.

 • oczy_argusa

  Oceniono 18 razy 2

  jaka jest różnica miedzy Pis a PO-KO w podejsciu do obowiązującej ustawy? taka, że PiS jej nie zaostrzy a PO-KO nie zliberalizuje i wszyscy nadal będą lizać jaja watykańskiej mafii. tyle, że PO-KO liże bardziej demokratycznie i bez naruszania Konstytucji...

 • Greg Stanisz

  Oceniono 1 raz 1

  Pray takiej liczbie badanych blad wynosi 3%. Zatem bez sensi jest podawanie miejsc po przecinku.

 • 6565q

  0

  PiS atakuje zygzakiem raz od prawa raz od lewa zależy skąd mocniej wieje.

 • oczy_argusa

  Oceniono 8 razy 0

  Kwestia zmiany tej ustawy, to ostatnia pozycja na liście koniecznych działań w kestii naprawy tego chorego państwa. Problem w tym, że nie ma kto się za naprawę zabrać. Ani pilnowanie temperatury wody w kranach ani wywracanie wszystkiego do góry nogami na "modłę żoliborską" Polsce nie służy.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 7 razy -1

  ALE WAS D U P E K UCIESZYŁ!NIEDOSZŁY TATUŚ DECYDUJE, TYLKO CZY KRYCHA MU URODZI, BO JEST POI FAKCIE, POCI SIĘ I MA GLOBUSA CIĄGŁEGO!

 • jozbieszczad

  Oceniono 18 razy -2

  No ,teraz to już pytanie do ojca Tadeusza .
  Bo z tego co pisaliście to on zdecyduje czy zaostrzyć to prawo a nie PIS .
  A Tadeusz nieustępliwy i jak naciśnie ....to żadna większość w sondażach nie pomoże .
  Sami wiecie.

 • dreamadviser

  Oceniono 8 razy -4

  Co za ohydny komentarz. Co za odpychający umysł trzeba mieć, żeby mówić i czuć takim językiem. (Osobiście jestem nie tylko przeciwna zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego, lecz i za dopuszczalnością aborcji. Ale te "usłużne kundelki" zieją złem, jadem i nienawiścią - i przynoszą tylko HAŃBĘ autorowi tego komentarza!

 • souer

  Oceniono 7 razy -7

  kurde, to jest wiadome od dawna. dlatego wlasnie najwiekszym posmiewiskiem obok kodu jest czarny protest. awantura wokól aborcji trwa juz 30 lat i szczerze mowiac watpie czy ktokolwiek ruszy "kompromis". plus - w mediach na ogol funckjonuja nieprawdziwe infomacje o zmianach w ustawie - z jednej i drugiej strony - tylko po to zeby przenosic spor na tereny coraz mniej zwiazane z poliytka. innymi swoy - pranie mozgow.

 • plorg

  Oceniono 8 razy -8

  Znaczy prawo i sprawiedliwość jest wtedy kiedy robi się to co chce większość. Nie kiedy wprowadza się w życie idee prawe i sprawiedliwe. Co będzie kiedy ktoś zrobi sondaż z pytaniem - czy Kaczyńskiego należy powiesić i wyjdzie, że większość jest za? Czy Jarosław prawie i sprawiedliwie, w zgodzie wolą ludu, da się powiesić? Wypadałoby (chyba) być konsekwentnym?

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 13 razy -9

  Zamiast blokować reklamy, warto wejść na jakąś stronę z bielizna damską. I tak już od miesiąca wyświetlają się ładne roznegliżowane kobiety.

 • romek_kargol

  Oceniono 18 razy -14

  Ciekawe, skąd oni wytrzasnęli ten sondaż. Ja nie znam prawie nikogo, kto by był za liberalizacją prawa aborcyjnego, za to znam sporo ludzi, którzy są za jega zaostrzeniem.

 • Daniel Kepinski

  Oceniono 19 razy -17

  98%procent kobiet które chcę legalnie skrobac płody jest po menopauzie 2% można wysterlizowac by potencjalne nie były w stanie zabić życia poczętego myślę ze PiS powinien wprowadzić programy sterylizacji i stare baby z kodu wysterlizowac będą bardziej ulegle i nie będą sikac na meble a sorry to pasy albo lesbijki a tak naprawdę są prezerwatywy pigułki może się trafić gwalcik czy dziecko które zagraża życiu matki czy jest duże prawdopodobieństwo ze będzie uposledzone należało by wyskrobac dla dobra matki i zus w innych przypadkach traktować życie z największym szacunkiem a tak naprawdę to Watykan musi byc zniszczony

 • tomasz kepinski

  Oceniono 20 razy -18

  Cywilizacja, która zabija własne dzieci jest cywilizacją barbarzyńców.

  Holocaust - lata 1939-1945: 6 000 000 ofiar
  WHO - rocznie: 53 000 000 aborcji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX