Żarty trzymały się i Błaszczaka, i Mosbacher. Spotkanie ze snajperami, którzy są "killers"

Żarty podczas spotkania ze snajperami trzymały się nie tylko ambasador USA, ale też szefa MON. Jak tłumaczył Mosbacher Błaszczak: - They are killers.

Wspólne odwiedziny 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Nowym Glinniku (łódzkie) z zupełnie innej strony przedstawiły kamery Polsat News. Na stronach MON jest tylko oficjalna część wizyty ministra obrony Mariusza Błaszczaka i ambasador USA Georgette Mosbacher, a tymczasem...

Po części formalnej, Błaszczak razem z Mosbacher rozmawiali m.in. ze snajperami. To właśnie wtedy ambasador USA mówiła, że "są trochę straszni". - Nie chciałabym trafić na ciebie w ciemnym zaułku, byłabym przerażona - żartowała, zwracając się do jednego z nich.

Krotochwilny nastrój udzielił się także ministrowi Błaszczakowi, który wtrącił się na chwilę i rzucił, wskazując na nich: - They are killers (to zabójcy).

Później Mosbacher zwracała się jeszcze do żołnierzy, że są "the best" (najlepsi) i wychwalała ich umundurowanie i broń. Na koniec wspólnie z ministrem pozowali do zdjęć.

Więcej o:
Komentarze (159)
Mariusz Błaszczak i Georgette Mosbacher na spotkaniu ze snajperami. Szef MON: They are killers
Zaloguj się
 • bronek77

  Oceniono 41 razy 31

  Tak o żołnierzu może powiedzieć tylko ktoś, kto nie zna zbyt wielu żołnierzy. To, czy konkretny wojak już kogoś zabił, czy nie to nie temat żartów. To nie temat do rozmów publicznych - chyba, że się wojak na to zgodzi. Obrońca życia poczętego jaja sobie robi z zabijania. Pajac. Żołnierze po tym żarcie już wiedzą, co o nim myśleć. Wojaki - ci, co na pewno są "killers" - nie lubią (eufemizm) takich żartów. Bardzo. Bez kamer, i gdyby nie jego stanowisko mógłby za to oberwać.

 • obeznany

  Oceniono 42 razy 30

  "Żart" godny płaszczaka.
  Pewnie więcej i tak nie był w stanie wydukać.

 • b.szrama

  Oceniono 42 razy 22

  Za taki żart powinien debil odejść i nigdy więcej nie wracac. Gdyby Amerykanin nazwal swojego żołnierza morderca, już by wisiał. Tylko debilom się wybacza takie nietakty.

 • Black Swan

  Oceniono 30 razy 20

  Tia... Oni sa kilerami a ty jestes kacza popierdolka nie zaden minister...

 • blski

  Oceniono 21 razy 19

  Gdyby ktos nazwal mnie morderca to uwazalbym to za obrazliwe.
  Ale skoro po zagranicznemu to byl to zarcik.

 • julietwhiskey

  Oceniono 16 razy 14

  Kaczyński, wybitny językoznawca tyle umiał, więc tyle Błaszczakowi na karteczce napisał. Błaszczak tego nie wymyślił, bo Błaszczak nie ma prawa myśleć. Prezes zabronił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX