Stanisław Gawłowski tłumaczy swoje problemy z prawem. "Rydzyk się na mnie mści"

Poseł PO Stanisław Gawłowski w RMF FM stwierdził, że część jego problemów z prawem ma związek z... o. Tadeuszem Rydzykiem.

W internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM, pojawiło się stwierdzenie, że sprawa Stanisława Gawłowskiego, jest "polityczna". Gawłowski, według prokuratury, miał przyjąć jako łapówkę apartament w Chorwacji, gdy był wiceministrem ochrony środowiska.

Dopytywał go o to prowadzący Robert Mazurek: - Jeśli to sprawa polityczna, dlaczego żaden inny polityk PO nie ma takich problemów co pan?

Na to Gawłowski odparł, że ma za sobą pewną historię z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, która teraz ma rzutować na zainteresowanie jego osobą.

Mam pewien związek z ojcem Rydzykiem, który powoduje, że ojciec Rydzyk i całe to środowisko bardzo mnie nie lubi. Kiedyś zdarzyło mi się, tak mnie oskarża o. Rydzyk, cofnąć dotację na geotermię w Toruniu i wtedy usłyszałem od jednego z ważnych dzisiaj kardynałów, że (Rydzyk - red.) się na mnie zemści

- przekonywał poseł PO.

 
Więcej o:
Komentarze (46)
Stanisław Gawłowski tłumaczy swoje problemy z prawem. "Rydzyk się na mnie mści"
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 41 razy 27

  Chcieliście zamiast normalnego, świeckiego państwa mieć kondominium świętych krów w koloratkach - to macie.

 • tilow3

  Oceniono 30 razy 20

  No dobra! powiedzmy, że jest winien i powinien być objęty ziobrowym programem cela+. Ale! tak na zdrowy rozum, kto wierzy w słowa jakiegokolwiek pisowca? Przecież dzieci w przedszkolu zaczynają mówić np. "prawdomówny jak Morawiecki" gdy jakieś dziecko kłamie, albo "skromny jak ks. Rydzyk" ..... albo "uczciwy jak pisowiec" ..... Czy istnieje na świecie ktoś, kto zakłada uczciwe intencje u polityków PiS?

 • damtek

  Oceniono 33 razy 19

  Życzę Panu wytrwałości - już niedługo pis przestanie nękać ludzi, których uważa za swoich wrogów.
  Sondaże wewnętrzne są dla nich miażdżące i oni doskonale wiedzą, że przegrali.
  Dojna zmiana niszczy kraj i obywateli.

 • antropoid

  Oceniono 28 razy 16

  Jak się zrobiło z muchomora - podrzutka obcych służb - narodowego bożka, to się z nim teraz trzeba użerać.

 • guru133

  Oceniono 17 razy 7

  Mściwość to nieodłączna cecha kreatur typu Rydzyk, Kaczyński i.t.p.

 • asr1

  Oceniono 5 razy 5

  O przepraszam rydzyk to katolicki ksiądz,jest teologiem i jak Jezus nauczał : nie daje fałszywego świadectwa, nadstawia drugi policzek, szerzy tolerancję do starszych braci w wierze, dzieli się z biednymi a nie, że bierze od wdów , wdowi grosz, zawsze sumiennie się rozliczał z pieniędzy np. na stocznię więc gawłowski to niemożliwe aby się mścił. Spokojnie jaja sobie robię !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX