Kierownictwo PiS śpiewa i tańczy na urodzinach Radia Maryja. Bryluje Beata Kempa

Wierchuszka PiS, jak co roku, nie tylko przemawiała, ale też śpiewała na urodzinach Radia Maryja. Moment uchwyciła kamera "Super Expressu" - widać, kto najlepiej bawił się podczas wspólnego wykonywania "Abba Ojcze".

Wydawać by się mogło, że na temat sobotnich urodzin Radia Maryja napisaliśmy już wszystko, a jednak docierają do nas kolejne informacje. "Super Express" opublikował na swojej stronie nagranie z tradycyjnego elementu święta rozgłośni - śpiewania "Abba Ojcze". 

Kamera uchwyciła sektor, w którym gościli politycy PiS. W pierwszym rzędzie podrygiwali Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Zbigniew Ziobro, Beata Kempa, Adam Kwiatkowski, Antoni Macierewicz i Jan Szyszko. 

W drugim rzędzie widać Stanisława Piotrowicza, Józefinę Hrynkiewicz, Annę Sobecką, Zbigniewa Kuźmiuka i Krzysztofa Jurgiela. Na dalszych miejscach znaleźli się też m.in. Łukasz Zbonikowski (oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej żony, sąd umorzył postępowanie ze względu na "znikomą szkodliwość społeczną czynu") i Waldemar Bonkowski (również oskarżany przez żonę o stosowanie przemocy, z PiS wyleciał za antysemityzm).

 

Podobne nagranie pojawiło się w sieci przed trzema laty, okazją do śpiewów i tańców były wtedy również urodziny Radia Maryja. W 2014 roku, jeszcze przed dojściem PiS do władzy, na urodzinach rozgłośni obecny był nawet Jarosław Kaczyński. Na tle polityków wyróżniała się zdecydowanie Beata Kempa, która słynie ze swoich umiejętności wokalnych (pochwaliła się nimi m.in. w Watykanie, gdzie odśpiewała psalm na mszy) i sama przyznaje, że lubi śpiewać i często to robi.

Podczas tradycyjnego śpiewania "Abba Ojcze" znów to Kempa wydaje się czerpać największą radość ze śpiewania i podrygiwania. 

"Daliście tylko 200 tys.". Tadeusz Rydzyk domaga się pieniędzy od rządu

Więcej o:
Komentarze (950)
Radio Maryja. PiS śpiewa i tańczy na urodzinach rozgłośni
Zaloguj się
 • tani_dran

  Oceniono 134 razy 126

  Ja sobie zrzucam takie kwiatki na twardy dysk.
  Bo jak wnukom opowiem to nie uwierzą, powiedzą że dziadkowi odpier...
  A to przecież nie mnie odpier.... Ja tylko muszę tu żyć i za to płacić.

 • aker66

  Oceniono 107 razy 101

  Świnie za nasze pieniądze bawią się na grobie ojczyzny, którą okradły i sponiewierały

 • ax-les-thermes

  Oceniono 98 razy 88

  Ciemnota kroluje i oto wolska wlasnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX