PiS podsumowuje trzy lata rządów. Morawiecki: Przeprowadziliśmy gruntowny remont naszego domu

Prawo i Sprawiedliwość na konferencji "Praca dla Polski" podsumowuje trzy lata rządu Zjednoczonej Prawicy. - Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Niektórzy nie za wiele robili i też popełniali błędy - mówił premier Mateusz Morawiecki.

W stolicy odbywa się konferencja pod hasłem "Praca dla Polski", podczas której politycy Prawa i Sprawiedliwości podsumowują trzy lata rządu Zjednoczonej Prawicy.

- Po tych trzech latach, kiedy przeprowadziliśmy gruntowny remont naszego domu, który nazywa się Polska, jest czas na bezpieczny rozwój, spokój i stabilność - przekonywał szef rządu Mateusz Morawiecki.

- To jest trochę tak, jak z remontem domu: trzeba najpierw jakieś materiały ściągnąć, pomalować ściany, czasem jest trochę nerwowo, materiały nie przyjdą na czas, sąsiad się zdenerwuje, bo hałasujemy, czasami trzeba umeblować na nowo to mieszkanie. Właśnie to zrobiliśmy

- dodał.

Wśród osiągnięć swojego rządu Mateusz Morawiecki wymienił m.in. walkę z mafiami podatkowymi i najniższy od lat poziom bezrobocia. Przypomniał, że kolejne programy: dla wsi, dla emerytów, dla wielkich miast, infrastrukturalne, dla rodzin mają zapewnione finansowanie.

- Nie chcemy, żeby walki polityczne przypominały walki plemienne, żeby ludzie się tak dzielili. Zapraszamy do merytorycznej współpracy również opozycję, do dyskusji na programy, co zrobiliśmy, w jaki sposób, czy popełniliśmy jakieś błędy. Oczywiście, że tak. Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Niektórzy nie za wiele robili i też popełniali błędy - podkreślał premier.

Kamiński: ja mam tyle za uszami, jeśli chodzi o PiS, że na pewno im służyć nie będę

Więcej o:
Komentarze (394)
PiS podsumowuje trzy lata rządów. Morawiecki: Przeprowadziliśmy gruntowny remont naszego domu
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 79 razy 65

  PRZEPROWADZIILIŚCIE GRUNTOWNE ZBURZENIE, ZRUJNOWANIE WŁASNEGO DOMU; W KRAJU, RELACJACH SĄSIEDZKICH, W EU I W ŚWIECIE!

 • ochujek

  Oceniono 44 razy 38

  Największym sukcesem jest rzucenie Polski na kolana przed klechami. Zwłaszcza przed Rydzykiem. Oraz ukrycie internetowego rejestru pedofilów w sutannach.

 • glencok

  Oceniono 43 razy 37

  to ten kłamca z wyrokami? gdyby miał odrobinę honoru już by się podał do dymisji. A jego wyborcy gdyby mieli to by nigdy nie zagłosowali na pis.
  panie morawicki, a który z wysoko postawionych polityków wysłał szefa KNF z propozycją korupcyjną ? to obchodzi bardziej suwerena, a nie bzdety o remontach

 • wujekdolf

  Oceniono 41 razy 35

  my wam wy tępe pisiorskie zdradliwe mordy zrobimy taki "remont" że się nie pozbieracie!

 • puuchatek

  Oceniono 40 razy 32

  "Przeprowadziliśmy gruntowny remont naszego domu"

  Bob Budowniczy wszystko spierniczy…

  Ale "będzie pan zadowolooony!"

 • and.reh

  Oceniono 34 razy 30

  "Morawiecki wymienił m.in. walkę z mafiami podatkowymi i najniższy od lat poziom bezrobocia." Przecież i jedno i drugie to zasługa poprzedniej ekipy i przyjętych przez ówczesny sejm przepisów. Ta klika tylko z tego korzysta i pełnymi garściami czerpie ze spółek skarbu państwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX