Posłanka PiS podpadła Jarosławowi Kaczyńskiemu. Pogroził jej palcem na oczach wszystkich

Wystąpienie posłanki PiS Anny Siarkowskiej przed głosowaniem nad nowelizacją ustawy o SN nie spodobało się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Posłanka mówiła o "wycofywaniu się ze słusznych reform". Gdy schodziła z mównicy prezes kręcił głową i pogroził posłance palcem.

Dzisiaj Sejm ekspresowo przyjął nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym. Nowe przepisy oznaczają przywrócenie do orzekania sędziów, którzy ukończyli 65 lat. Dotyczy to także I prezes SN Małgorzaty Gersdorf. Zdaniem opozycji PiS szybko chce odwrócić wprowadzone wcześniej zmiany w obawie przed wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

"Granice suwerenności w bardzo nieciekawym miejscu"

Ten "krok do tyłu" w reformie polskiego sądownictwa w swoisty sposób skrytykowała posłanka klubu PiS i przewodnicząca Partii Republikańskiej Anna Siarkowska. - Wycofywanie się ze słusznych reform w obszarze wymiaru sprawiedliwości pod naciskiem instytucji unijnych, wykorzystanych do walki politycznej, wyznacza granice naszej suwerenności w bardzo nieciekawym miejscu - powiedziała posłanka.

Jarosław Kaczyński grozi palcem posłance PiS

Jej słowa spotkały się z błyskawiczną reakcją Jarosława Kaczyńskiego. Gdy wracając na swoje miejsce mijała prezesa PiS, ten wymownie pokręcił głową oraz zganił posłankę ruchem palca. O tym, że słowa Siarkowskiej mu się nie spodobały, świadczy wyraz twarzy Kaczyńskiego. Nagana ta nie umknęła kamerom i na Twitterze pojawiło się nagranie:

Więcej o:
Komentarze (310)
Jarosław Kaczyński pogroził palcem posłance PiS
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 76 razy 68

  Dają sobą pomiatać na własne życzenie. Ale żeby kurduplowi pokazać palec środkowy to nikt tam nie ma odwagi. Same płaszczaki.

 • klamtusek

  Oceniono 77 razy 63

  Błędy lekarzy leżą na cmentarzach, błędy nauczycieli zasiadają w sejmie.

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 60 razy 48

  Znaczy Prezes lubi już Europę, Brukselę, Tuska, Merkel, Sorosa, wegetarian, konie arabskie, nauczycieli, kobiety na czarno, policjantów, zdegradowanych żołnierzy, matki dzieci niepełnosprawnych i Lecha Wałęsę? No no, kto by pomyślał ...

 • jackanapes

  Oceniono 56 razy 44

  Posłanko Siarkowska, widzieć grożący palec zwykłego posła, to tak jakby zobaczyć widmo krążące nad rodziną do trzeciego pokolenia wstecz i jeszcze dalej…
  W chwili gdy zostaniecie wygumkowani ze wspólnych fotografii należy zacząć się bać.

 • qnqn

  Oceniono 44 razy 36

  niech ta tepa baba sie cieszy, ze jestesmy e Uni, w kraju rad juz dawno by ja odstrzelili za taki afront wobec ojca narodu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX