Poranna rozmowa Gazeta.pl z Pauliną Hennig-Kloską (21.11.2018)

Paulina Hennig-Kloska, posłanka Nowoczesnej była w środę gościem poranka Gazeta.pl. Komentowała głośną aferę KNF. Zdaniem posłanki w aferze są dwa ważne wątki: złote dzieci PiS i konflikt interesów.

Paulina Hennig-Kloska, posłanka Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca Komisji Finansów Publicznych, była w środę gościem poranka Gazeta.pl mówiła m.in. o aferze KNF, ustawie o tzw. "bankach za złotówkę", porównaniu Piotra Glińskiego.

Hennig-Kloska: "Koledzy będą wyjaśniać swoją aferę"

Paulina Hennig-Kloska odniosła się m.in. do nowego wątku, który wypłynął przy okazji afery w KNF. Na jaw wyszło, że syn Mariusza Kamińskiego, ministra koordynatora służb specjalnych, dostał posadę w Banku Światowym

W tej aferze są dwa wątki, które budzą wątpliwości - kariera złotych dzieci PiS-u oraz konflikt interesów. Koledzy będą wyjaśniać aferę, w której uczestniczyli ich koledzy

- mówi Paulina Hennig-Kloska o aferze w KNF.

Zwróciła uwagę na to, że CBA spóźniło się do KNF - Marek Chrzanowski zdołał dotrzeć do biura wcześniej niż agenci. Co więcej, dom byłego szefa KNF został przeszukany dopiero po tygodniu od wybuchu afery. - Po tylu dniach przypomniało im się, że coś tam może być - dodała. 

Dodała również, że w "kuluarach" mówi się "o wielkiej przyjaźni" żony Marka Chrzanowskiego z byłą żoną Mariusza Kamińskiego.

Więcej o:
Komentarze (56)
Paulina Hennig-Kloska gościem poranka Gazeta.pl. "Koledzy będą wyjaśniać swoją aferę"
Zaloguj się
 • dzi1a

  Oceniono 22 razy 20

  -puk ,puk ...
  -kto tam ?
  -CBA , czy już możemy wejść panie prezesie ?

 • justas32

  Oceniono 14 razy 14

  Aferę PiS wyjaśni Minister Sprawiedliwości z PiS za pomocą podległych mu prokuratorów z PiS i niezależnych sędziów z PiS ...

 • grab31

  Oceniono 13 razy 13

  no i mamy prawdziwie resortowe dzieci!!

 • optymistaa43

  Oceniono 9 razy 9

  Pierwszy
  zlodziej KaczynSKA-BALBINA zwany kurduplem,kilka procesow o wyludzenia,wlasnie on bedzie dbal o sadownictwo w taki sposob by byl bezkarny (do czasu ).Opozycjo,o tym nalezy mowic bez przerwy.MorawieCKA ,przestepca,zlodziej ktory przepisal wszystko na zone,BiereCKA- 70 000 000 (slownie milionow) ukradzione i przeslane do Luksemburga i inne SKOK , najwieksze jawne zlodziejstwo to KNF.Opozycjo niszcz zlodziei bo jak nie to oni zniszcza ciebie.

 • lm648

  Oceniono 9 razy 9

  A co w tym dziwnego przecież to Państwo Kolesiów i wszystko zostaje w rodzinie a ty głupi suwerenie cisz się z 500+ przecież też coś dostałeś z pańskiego stołu :) )))

 • lepiregenre

  Oceniono 7 razy 7

  Drodzy politycy z PiS-u. Jak zapewne wam wiadomo, to w Brzegu powstaje z waszej inicjatywy najnowocześniejsze więzienie w Europie. Ma kosztować nawet pół miliarda. Będzie gotowe za 4 lata. Docelowo zakłada karny pomieści nawet 1,5 tysiąca osadzonych. Dla lokalnej gospodarki to szansa na rozwój. Zatem można sadzić, że w wolnej Polsce będzie to jeden z waszych stałych adresów przebywania.

 • remo29

  Oceniono 7 razy 7

  Złodziej będzie kontrolował pasera, ciekawe czy coś wykryje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX