Kancelaria kupuje tysiące "energetyków". "Kto to wszystko wypije?"

Jak dorównać prezydentowi Andrzejowi Dudzie, gdy ten "cały czas pracuje i się uczy"? Niektórzy mogli mieć problem. Ale Kancelaria już zamawia tysiące napojów energetycznych.

Praca w Kancelarii Prezydenta może być ciężka - wraz z odpowiedzialnością ciążącą na urzędnikach pojawia się stres, ale też po prostu: zapanować może ogólne zmęczenie. Dlatego też kilka miesięcy temu taką furorę zrobiło nagranie z prezydentem Andrzejem Dudą, który w Rzeszowie przekonywał, że "cały czas się uczy".

Tutaj fragment wystąpienia prezydenta:

Ja pracuję cały czas, naprawdę, ja się cały czas czegoś uczę, bez przerwy. Ja się uczę w mieszkaniu, ja się uczę w samochodzie kiedy jadę, ja się uczę w samolocie kiedy lecę.

Jak więc dorównać prezydentowi, który narzuca takie tempo? Zagadkę mógł - niechcący - rozwiązać dziennikarz "Rzeczpospolitej" Wiktor Ferfecki, który wypatrzył ciekawy przetarg w Kancelarii Prezydenta.

Otóż Kancelaria chce zakupić: 10100 napojów typu "Red Bull", 400 "Red Bull Light" (lub równoważnych) oraz 1000 napojów typu "Tiger". Oczywiście, polskie prawo narzuca dokładne opisanie, co zawierać mają wspomniane płyny.

Czy właśnie to ma pomóc w utrzymaniu "wysokich obrotów"? Ferfecki zastanawia się z kolei, półżartem, czy przypadkiem w Kancelarii Prezydenta nie panuje zbyt "senna atmosfera". No i pyta na koniec: "Kto to wszystko wypije?!".

Więcej o:
Komentarze (372)
Przetarg na napoje energetyczne w Kancelarii Prezydenta. "Kto to wszystko wypije?"
Zaloguj się
 • marcin.rudzinski

  Oceniono 86 razy 82

  Doda im skrzydeł, żeby szybciej spier...li przed trybunałem stanu w przyszłym rokyu

 • marter7

  Oceniono 64 razy 60

  Skoro trzeba czekać o północy z długopisem by popisać ustawę, a jeszcze potem czatować z
  "leśnym ...", to i te 10100 może nie wystarczyć

 • gedk

  Oceniono 54 razy 48

  A ja myślałem że on coś pali, a tu wychodzi że nałogowo chla energetyki. Kurna nie wiedziałem że po przedawkowanie jest taki odlot.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 42 razy 42

  moi drodzy, pacynka i marionetka idzie w ślady swoich guru
  Za czasów Lecha Kaczyńskiego do pałacu Prezydenckiego dostarczano niewyobrażalnie duze, nie zamawiane nigdy wcześniej ilości alkoholu w tak zwanych "małpkach"
  Nikt mi nie powie, ze w celach reprezentacyjnych,... wyobrazacie sobie gościa prezydenta który jest częstowany małpka i popija z gwinta ?
  Kto te ilości wódy wypijał dopowiedzcie sobie sami...

 • klassa

  Oceniono 45 razy 41

  Ten, co mu dzisiaj poświęcili pomnik kazał kupować "małpki". Nie wiadomo, co gorsze.

 • japka_putina

  Oceniono 43 razy 39

  Napoje energetyczne mogą dodać skrzydeł, a Duda potrzebuje JAJ.

 • Kris P

  Oceniono 39 razy 35

  Duda jest jedynym człowiekiem w Polsce, który nie widzi głupoty obecnego Prezydenta. Całe otoczenie i obywatele się z niego śmieją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX