Groził Hannie Gronkiewicz-Waltz śmiercią za odwołanie marszu. 62-latek zatrzymany

Mężczyzna, który po odwołaniu Marszu Niepodległości groził prezydent Warszawy śmiercią, został już zatrzymany przez policję - podaje RMF FM. 62-latek opublikował groźby w mediach społecznościowych. Teraz grożą mu 3 lata więzienia.

Jak informuje RMF FM, mężczyzna został zatrzymany przez stołecznych policjantów w swoim mieszkaniu. To 62-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. 

Groził śmiercią w mediach społecznościowych

Po podjęciu przez prezydent Warszawy decyzji o odwołaniu Marszu Niepodległości, mężczyzna groził Hannie Gronkiewicz-Waltz we wpisach w mediach społecznościowych.

W zatrzymaniu 62-latka brali udział policjanci z komendy stołecznej i funkcjonariusze z biura do walki z cyberprzestępczością. 

Wcześniej mężczyzna próbował ukryć komputer, z którego korzystał przy pisaniu internetowych wpisów z groźbami. Na jego dysku znaleziono też kolejne groźby, które wcześniej kierował do innych osób, a także organizacji i koncernów medialnych. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (97)
Groził Hannie Gronkiewicz-Waltz śmiercią za odwołanie marszu. 62-latek zatrzymany
Zaloguj się
 • mat.31

  Oceniono 54 razy 44

  Typowy suweren z prowincji

 • yenk

  Oceniono 49 razy 43

  62 lata, zapewne przegrane życie. Na kogoś trzeba zrzucić winę, że jest się życiowym nieudacznikiem. Patrydiota suwerenny.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 27 razy 23

  Nic mu nie zrobią. Wyjdzie że nie były to groźby tylko dywagacje i oceny iże działał w stanie wyższej konieczności, broniąc wartości konstytucyjnych, które są tak drogie rządowi "dobrej zmiany".

 • balbin79

  Oceniono 27 razy 21

  bo myslal ze w internecie jest sie calkowicie anonimowym - mina tego pana podczas odwiedzin policji musialabyc bezcenna:>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX