Poranna rozmowa Gazeta.pl ze Zbigniewem Gryglasem (9.11.2018)

- Jestem pewny, że wszyscy bezpieczenie dotrzemy do celu tego marszu. Ufam w zapewnienia służb, ministra - mówił w porannej rozmowie w Gazeta.pl Zbigniew Gryglas, poseł partii Porozumienie, były członek Nowoczesnej.

Trwa zamieszanie wokół obchodów Święta Niepodległości 11 listopada w Warszawie. Rząd zapowiedział organizację państwowego marszu, z kolei sąd uchylił w czwartek decyzję o zakazie dla Marszu Niepodległości narodowców. Ratusz odwołuje się od wyroku.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz nie miała racji. Źle odbieram tę decyzję, zaogniła sytuację, zamiast ją uspokajać - mówił o zakazie dla marszu narodowców w porannej rozmowie w Gazeta.pl poseł partii Porozumienie Zbigniew Gryglas.

Jak dodał poseł Zjednoczonej Prawicy, wierzy w to, że niedzielny marsz, który przejdzie w Warszawie, przebiegnie spokojnie. - Jestem pewny, że wszyscy bezpiecznie dotrzemy do celu tego marszu. Ufam w zapewnienia służb, ministra - stwierdził.

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o:
Komentarze (53)
Zbigniew Gryglas w Gazeta.pl: Hanna Gronkiewicz-Waltz zaogniła sytuację. Nie miała racji
Zaloguj się
 • mily.rak

  Oceniono 24 razy 20

  Panie Zbyszku jest pan tak wiarygodny, jak jak pana postawa. Od lewa do prawa. Jako neofita trzeba sie wykazać, bo nuż prezes przywoła do balasek, jak sie powie cos nie tak... raczej wzbudza pan we mnie obrzydzenie

 • krynolinka

  Oceniono 22 razy 16

  Umiejętność płynięcia szybciej niż prąd to pan poseł posiadł w stopniu zaawansowanym.
  Mobilizacja "patriotów" Czarnego Bloku wygląda tak: "Aż poleje się krew", "Polska dla Polaków".
  Zobaczymy jak władza poradzi sobie.

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 16 razy 12

  Panie Gryglas, jeśli chodzi o wiarę w PiS, jakoś w 2016 Rysiek Petru też widział "światełko w tunelu" .. Fajnie, tyle że okazało się później, że owo światełko to były pochodnie bandy zwyrodniałych kaukaskich ciemnych chłopków zagrodowych z cepami, którzy zabili hrabiego i jego rodzinę a pałac zrabowali i spalili. O obsranych, zaśmieconych i wyciętych lasach nie wspomnę. Po nich tylko wysyPiSko. Płonące wysyPiSko.

 • a.k.traper

  Oceniono 17 razy 11

  Pani prezydent podjęła słuszną decyzję, gdyż to na nią by spadły ewentualne oskarżenia a może nawet i procesy, nie miała pozywtywnej opinii policji tak jak niedawno prezydent Lublina, okazało się że jego obawy były słuszne.
  Ja życzę wszystkim by radośni dotarli do celu skoro im w życiu pochodów brakuje ale to zależy głównie od ludzi tam się skupiających.

 • niko8472

  Oceniono 17 razy 11

  "Ufam w zapewnienia służb, ministra..."

  Ktorego ministra? Ex bandyty kolejowego ktory od czerwca bodajze nie raczyl Hance odpowiedziec czy tego od kuwety co obiecal wojsko na ulice wyprowadzic?

 • mt60

  Oceniono 11 razy 9

  Panie Gryglas nie wiem po co zapraszają Pana do mediów i proszą o opinię - jesteś Pan niewiarygodny wjechałeś do sejmu na plecach Nowoczesnej perfidnie bo zmiana zapatrywań to jak niebo i ziemia , wypowiedzi bardziej pisowskie niż samego pisu; w ogóle tego nie można słuchać i brać na poważnie; brak kręgosłupa tylko nie wiem jak patrzy Pan w lusterko to co tam widzi ; różne są zmiany poglądów ale w Pana wypadku to wyszło szydło z worka - żądza władzy i perfidnie wytyczona droga bo w pisi nie chcieli wczesniej

 • haen2010

  Oceniono 13 razy 9

  Dziwne, że temu śmieciowi tak pozwalają na występy w mediach. Domyślam się, że gęba niepisowska, jakby inteligentna. I zdania potrafi budować. Reszta dość parszywa.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 14 razy 8

  Żaden porządny człowiek nie powinien się na tej hucpie znaleźć nawet w roli "przypadkowego przychodnia". Niech to będzie mecz przy pustych trybunach.

 • 99venus

  Oceniono 9 razy 7

  HGW miała 100% racji.
  Stawiam na kompromitację rzadowych miernot.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX