Ambasada Kanady ostrzega swoich obywateli przed agresją na Marszu Niepodległości

Ambasada Kanady wystosowała do swoich obywateli komunikat, w którym przestrzega przed poruszaniem się trasą Marszu Niepodległości. Wcześniej przed możliwymi "incydentami" i wybuchami agresji podczas obchodów 11 listopada ostrzegał też Departament Stanu USA.

Ambasada Kanady ostrzega swoich obywateli w komunikacie na stronie internetowej. Napisano w nim, że pokojowe demonstracje mogą w każdej chwili stać się źródłem agresji i generować problemy z transportem publicznym.

Obywatelom Kanady podróżującym do Polski zalecono "unikanie trasy marszu i demonstrujących" oraz monitorowanie informacji na temat jego przebiegu w lokalnych mediach

Marsz Niepodległości. Ambasady USA i Kanady ostrzegają 

Wcześniej przed marszami 11 listopada ostrzegł też swoich obywateli Departament Stanu USA. Obywatele podróżujący do Polski zostali uprzedzeni, że w związku z manifestacjami "możliwe są incydenty przemocy". Zwrócono też uwagę, że podczas Marszów Niepodległości dochodzi do aktów przemocy i wygłaszane są hasła przeciwko mniejszościom.

W 2017 r. marsz zorganizowany przez Stowarzyszenie Marszu Niepodległości zgromadził ponad 50 000 uczestników. W poprzednich latach niektórzy uczestnicy marszu rzucali racami, nieśli transparenty i wygłaszali hasła skierowane przeciwko mniejszościom rasowym, seksualnym i religijnym

-  napisano w pełnym komunikacie na stronie departamentu USA.

Więcej o:
Komentarze (137)
Ambasada Kanady ostrzega swoich obywateli przed agresją na Marszu Niepodległości
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 46 razy 26

  Oto prawdziwie pisowskie obchody 100-lecia Niepodległości, cywilizowane kraje przestrzegają swoich obywateli przed barbarzyństwem pisowskiej dziczy... brawo, nawet 11.11.1918 nie było takiego burdelu jaki 100 lat później zdołał zrobić PiS...

 • krynolinka

  Oceniono 38 razy 16

  Pisiorki nam zafundowały Dzień Niepodległości na skalę światową, Will Smith może być zazdrosny.

 • cleryka

  Oceniono 29 razy 13

  Gdyby nie Hanna Gronkiewicz-Waltz,to marszu władza by nie umiała zorganizować.Co za podła i bełkotliwa gadka Mariusza Błaszczaka! Co za dureń dał tekę ministra MON?

 • czechy11

  Oceniono 26 razy 12

  PiSowskie świętowanie😂😂😂 Cały świat przestrzega przed ta radością pierwotniaków

 • Krzysztof Tomaszewski

  Oceniono 27 razy 11

  Jesteśmy posmiewiskiem świata i źródłem brumatnej zarazy. Polska która straciła miliony obywateli z rak faszystów uważa ich teraz za swoich wielkich patriotów-wstyd wsys wstyd i hańba.

 • sebastians58

  Oceniono 25 razy 11

  W 2017 r. marsz zorganizowany przez Stowarzyszenie Marszu Niepodległości zgromadził ponad 50 000 uczestników. W poprzednich latach niektórzy uczestnicy marszu rzucali racami, nieśli transparenty i wygłaszali hasła skierowane przeciwko mniejszościom rasowym, seksualnym i religijnym Cytat z artykulu.
  I to wszystko za pozwoleniem polskiego faszystowskiego rzadu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX