Policja dementuje informację Młodzieży Wszechpolskiej w sprawie marszu. "Fejk!"

Młodzież Wszechpolska poinformowała, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i policja dzwonią do organizatorów Marszu Niepodległości i wypytują o szczegóły jego przebiegu. Ta informacja to "fejk" - odpowiada policja. Wywiązała się kłótnia.

Informacja o "przepytywaniu" organizatorów Marszu Niepodległości przez ABW i policję pojawiła się na profilu Młodzieży Wszechpolskiej na Twitterze.

"Do organizatorów wyjazdów na Marsz Niepodległości rozdzwoniły się telefony od... ABW i policji. Chcą wiedzieć kto jedzie, skąd jedzie i czym jedzie. Tak wygląda świętowanie niepodległości w wykonaniu PiS..." - czytamy we wpisie.

Pod wpisem pojawiły się komentarze osób, które wątpiły w autentyczność podanej informacji.

Policja odpowiada Młodzieży Wszechpolskiej

Policjanci zdementowali informację podaną przez Młodzież Wszechpolską we wpisie na Twitterze.

"#FEJK!! Jak można zauważyć, wskazane poniżej metody bardziej pasują do zabawy przedszkolaków, a nie profesjonalnych służb. Do nikogo nie dzwonimy i nie prosimy o „spowiedź" - napisali. 

Z kolei policji kłamstwo zarzucił narodowiec Krzysztof Bosak. "Nie kłamcie" - napisał.

Policję zaatakował na Twitterze również Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

"Panowie i Panie... robiliście tak za czasów PO i dzisiaj wróciło. Tak, to drażniąca dziecinada niemniej Wasi funkcjonariusze tak robili dawniej i... robią dzisiaj" - stwierdził.

Doczekał się szybkiej odpowiedzi. Polska policja na Twitterze zaapelowała "o zdrowy rozsądek i niepodgrzewanie niepotrzebnie atmosfery". - Apelujemy o spokój i godne świętowanie w tym najważniejszym dla każdego Polaka dniu. Policja jest po to, aby pomagać i chronić, a nie prowokować - tłumaczyli policjanci.

Więcej o:
Komentarze (130)
Marsz Niepodległości. Policja dementuje informację Młodzieży Wszechpolskiej
Zaloguj się
 • konskipsiinteres

  Oceniono 78 razy 64

  Nie dziwię się policjantom, że wolą iść na L4, niż narażać życie i zdrowie w starciu z rozpasanym przez PiS naziolskim nachodźcą.

 • rts44

  Oceniono 60 razy 54

  jak ci faszyści podnieśli swoje łby!Jeszcze trochę i dojdą do władzy te brunatne pomioty NSDAP

 • pe1

  Oceniono 51 razy 47

  Pomimo, że w 100% popieram HGW, to jednak bardzo się cieszę, że sąd wydał taki wyrok. Dzięki temu będzie okazja, żeby całe to pseudo-prawicowe środowisko wzięło się za łby (zresztą zgodnie z wielowiekową tradycją)

 • signum_t

  Oceniono 40 razy 36

  Jeszcze się marsz nie zaczął, a już ciekawie. Na razie w warstwie słownej- narodowcy kontra policja. Potem może już nie być warstwy słownej. A jeszcze w niedzielę ŻW kontra kibole, może się włączy WOT- tylko pytanie, po której stronie. Słowem: impreza raz na sto lat!

 • kazek100

  Oceniono 31 razy 31

  Jedno jest pewne. Całe to święto jest zmarnowane. Oskarżenia, nienawiść... To zafundował nam pis i jego nacjonalistyczne przybudówki. Nie żebym kochał PO, ale przynajmniej byłaby atmosfera święta i normalności...

 • vito60

  Oceniono 33 razy 31

  Bosaki i inni pryszczaci chłopaki oburzają się na działania policji. Dupki narodowe, ciężko sobie zapracowaliście na etykietkę niegodnej zaufania chuliganerii. "Patriotyczne" hasła tylko tę opinię potwierdzają.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 30 razy 28

  Jakiś dwóch dupków o których przez cały rok się nie słyszy, zawlaszczyło sobie święto niepodległości i szantażuje 38 milionowy kraj... I to ma być radosne świętowanie...
  Walcie się na r. j z takim świętem

 • rozterka47

  Oceniono 26 razy 24

  CYRK.
  Polska za chwilę znowu będzie wrzodem na dupie Europy , a to dla nas zawsze źle się kończy.
  Dziękujemy ci PIS .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX