Komentarze (167)
Marsz Niepodległości wygrywa w sądzie. Narodowcy się cieszą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • shamickgaworski

  Oceniono 15 razy 7

  To nie jest zaden niepodlegosci marsz!!!!!!!!!!!!!!!! Taki marsz bylby w poludnie gdzie ludzie przyszli by z flagami, pospacerowali, bez zadnyuch ogni, okrzykow itd itp
  To co jest to GWALT pamieci i partyjotyzmu Polakow, to zbydlone w ogniu z nienawiscia w oczach przegrani co u mamy w bloku mieszkaja ale uwazaja sie za wielkich gierojow.
  WSTYD Polsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Polski niepodleglosc i duma zostaly skradzione przez bande gowniarzy ... a niekorym Politykom tez pelnym nienawisci to sie podoba lub moze sa nawet zbyt przestraszeni zrobic z tym raz na zawsze porzadek.
  W skrocie mowiac - to HULIGANI KIBOLE ktorzy dostali PRZEPUSTKE zrobic after nie tylko na stadionie jakims ale teraz na ulicach ... gdzie kiedys tam jeszcze nie tak dawno byly dla np rodziny z dzieckim zy mamy z wozkiem ktora przyszla cieszyc sie niepodlegoscia swego kraju!
  To jak z stadionami, kto tam przyjdzie z dziecmi dla radosci wydazenia? Gdzie tylko sie widzi 'kur...y' na plakatach, nienawisc i w ogole jest niebezpiecznie.
  Mieszkam w USA, tutaj by z takimi zrobili porzadek w trzy miga ... race to bys sobie mial, w d...ie w wiezieniu do swojego 'kochanka' ... by ci sie odechcialo jeden z drugim 'gieroju' .. a swieto zosstalo by dla ... Polakow, a nie huliganow.

 • feurig59

  Oceniono 13 razy 7

  A to się PiS dał jednak wrobić. Świetne. Duda i Morawiecki pomaszerują ramie w ramię z kibolami, i całym faszystowskim ściekiem.
  Pytanie co zrobią, kiedy padną hasła "Polska dla Polaków", "Heil Hitler", "Śmierć Wrogom Ojczyzny!", "White Power", poleca race i zaatakowani zostaną Polacy z plakietkami KOD, albo Obywatele RP, dziennikarze "polskojęzycznych" mediów...
  Kupiłem popcorn. Nienawiść rozleje się szerokim ściekiem.

 • kater-11

  Oceniono 9 razy 7

  Nie po drodze nam z nazistami .

 • marc.pl

  Oceniono 19 razy 7

  Nasze święto narodowe zawłaszczyli ludzie którzy uroczyście z wielką pompą obchodzą urodziny Adolfa Hitlera. Niestety Polacy w swojej bezmyślności dali tym ludziom na to przyzwolenie. Faszyści zrównali ulice Warszawy z ziemią a obecnie neofaszyści mają pozwolenie aby urządzać marsze po tych ulicach które nasi ojcowie z takim trudem odbudowali.

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 12 razy 6

  Jakubiak z tej okazji powienien wypuścić limitowaną serię piwa "sik pchaj". Wtedy narodowcy będą sobie mogli spokojnie zamawiać po pięć piw na marszu...

 • niko8472

  Oceniono 7 razy 5

  I jak teraz wyglada duad z za krzaka? Nie ma prawnego pierszenstwa "uroczystosci panstwowej" nad legalnie zgloszonym zgromadzeniem... Tako rzecze prawo (znaczy nie podaje pojecia "uroczystosc panstwowa"). A wracajac do 10.4.2017 zdaje sie ze ktos klamal:

  "Obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej będą 10 kwietnia 2017 “uroczystością państwową”, a nie zgromadzeniem publicznym, jak w poprzednich miesiącach i latach – poinformował OKO.press Urząd Miasta Warszawy.

  To oznacza, że nie będzie stosować się do tych uroczystości ustawa o zgromadzeniach ani jej kontrowersyjna nowelizacja zatwierdzona 16 marca przez Trybunał Konstytucyjny."

  oko.press/gronkiewicz-waltz-zakazala-kontrmanifestacji-smolenskiej-10-kwietnia-obywatele-rp-przyjdziemy/

 • signum_t

  Oceniono 7 razy 5

  O godz. 14.00 wyrusza marsz narodowców. O godz. 15.00 z tego samego miejsca wyrusza Duda i Morawiecki. Czyli Duda i Morawiecki w ogonie narodowców. Oby tylko w ogonie.

 • pix_d

  Oceniono 7 razy 5

  Pójdą razem. Jutro się dogadają. Bez falang, kominiarka, rac, "białej Europy" w zamian za zbyszkowy prokuratorski parasol. Tadeusz odtrąbi sukces, Jasna Góra ich przyjmie jak swoich. Wejdą na listy. Żoliborza mafia uzupełnia elektorat po wtopie w samorządach.

 • calmy

  Oceniono 13 razy 5

  Marsz społeczny, oddolny i legalny.
  100% racji.
  Zupełnie tak samo jak wszystkie marsze NSDAP w 1933 roku. Też takie były.

 • rozterka47

  Oceniono 9 razy 5

  Jednym słowem rzad pomaszeruje z nacjonalistami i rasistamoi , a oni z rządem :)
  Wojsko będzie pilnowało porządku :):):)
  Biskupów jeszcze niech zaprosza !

  PIĘKNE

  dawno się tak nie śmiałam

 • jozbieszczad

  Oceniono 27 razy 5

  Czy przydzielono już transparenty ,które poniosą prezydent i premier ?

 • andrzejsec1

  Oceniono 6 razy 4

  Faszysci i inne patrioty - trochę mi was żal!
  To się nazywa konfuzja! Ale nie zmieniajcie programu, na Boga! Cóż znaczy taki marsz bez zadymy? Musi być!!!
  A rządzący, prezydent, premier i ich otoczenie tak naprawdę to tego od was oczekują. Jesteście wreszcie z jednej krwi, a wspólne zawołanie to Bóg honor i ojczyzna, czy jakoś tak...
  Niech mocz będzie z wami, chłopaki!

 • paastafarai

  Oceniono 6 razy 4

  Z ONRem nie chodzę!
  Piłsudski się w gorbie przerwraca. Wiedziałby co z takimi zrobić.

 • signum_t

  Oceniono 8 razy 4

  No to czeka nas ustawka: kibole kontra WOT. Tylko niektórzy rycerze z WOTu bedą mieć dylemat- po której stronie stanąć...

 • montagnes44

  Oceniono 8 razy 4

  Super, Maliniak pójdzie z neofaszystami. Ciekawe czy założy kominiarkę?

 • pandzik

  Oceniono 8 razy 4

  brawo.. niech sie dzieje, niech faszysci zetrą sie z faszystami

 • bajkopisarz.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Pisowskie dziadostwo nigdy niestety się nie skończy, bo reprezentuje istniejącą część społeczeństwa.

 • Roman Mietus

  Oceniono 5 razy 3

  Wstyd i hańba dla kraju takie odlotowe z zadymą marsze urządzać

 • miszka_szyfman

  Oceniono 5 razy 3

  Wreszcie władze państwowe wezmą udział w marszu niepodległości.

 • konskipsiinteres

  Oceniono 7 razy 3

  Marsz jest pierwotnym aktem władzy, dominacji, przejęcia i podporządkowania terytorium. Czy wyobrażacie sobie teraz, żeby kibole, naziole i PiS w imię zgody narodowej zwarli krok i poszli ramię w ramię pod flagą biało-czerwoną? Pamiętajcie, że wewnątrz politycznego tworu, jakim jest sama organizacja Marsz Niepodległości, też kipi walka o władzę: Weszpolacy, Oeneria, Nikloty, Toporzełki, Stadionowi Ustawkowicze, Kibolscy Ultrasi, co współfinansują akcje z dilerskiej doli, oni wszyscy muszą mieć przydzielone miejsca na czele marszu, żeby mogli swoje barwy, swoje insygnia pokazywać i krzyczeć swoje hasła. Nawet jeśli gdzieś dalej z tyłu idzie sobie spokojnie te kilka-kilkanaście tysięcy „normalsów”, te słynne „rodziny z dziećmi”, na czele maszerują zwarte i agresywne bandy organizacji nacjonalistycznych. Jesteście naiwni wierząc w to, że jakiś abstrakcyjny narodowy żywioł o pogodnym usposobieniu w akcie jedności patriotycznej przytuli się do wygarniturowanego establishmentu PiS, otoczonego gorylami z makaronem na uszach w eskorcie pancernych rosomaków. Nigdy.

  Na ulicach Warszawy, na stulecie niepodległości Polski, rozegra się brutalna walka o władzę. A grupa trzymająca władzę z PiS, ci trybuni ludowi, przyjaciele ludu, pochyleni nad losem biednego człowieka i tak bardzo zatroskani, staną twarą w twarz z tym brunatnym zakapturzonym monstrum, które hodowali przez tylke lat, a które dzisiaj urwało im się z łańcucha.

 • azx67

  Oceniono 7 razy 3

  Od dawna było wiadomo dla rozumnych ludzi ,kim są pisiory. Faszystami, nazistami, lub przyjaciółmi tychże Teraz jest to widoczne także dla mniej rozgarniętych. Kraj rządzony przez bandę idiotów- pseudopatriotów.

 • shtalman

  Oceniono 7 razy 3

  Tak wolacy, rozpyerdolcie się sami jak to w waszym zwyczaju, żadnego współczucia dla tego yebanego naródu azjatyckiego, zaorać i zakopać,

 • sigit

  Oceniono 7 razy 3

  Przecież wiedziała, ze sąd uchyli Po prostu. Gronkiewicz zorganizowała prowokację, żądny sukcesu PIS się nabrał. Teraz się spotkają z naziolami i będzie kolejny "ładny przekaz" dla świata ;)

 • ap.aries

  Oceniono 7 razy 3

  Warszawa pamięta faszystów łażących po ulicach . Będzie to samo co w latach 1940 -45 ????? Pyta zakochany w Warszawie krakus. :--((

 • konskipsiinteres

  Oceniono 7 razy 3

  Na miejscu HGW, dla własnej przyjemności, spuentowałbym ten polityczny majstersztyk konferencją prasową, na której oznajmiłbym, iż „Ratusz szanuje decyzję niezawisłego sądu i nie będzie się od decyzji niezawisłego sądu odwoływał”.

 • chi-neng

  Oceniono 11 razy 3

  Powtórze się:
  Sadzę, że duety:
  P – P = fircyk i pajac z pałaca
  Belzebub toruński – JK
  Ziobro – Mazurek
  I cała reszta oszołomów pozujących na marszałków i inne władze panstwa, osiągneli to co chcieli i mają satysfakcję ‘z dania nauczki’ HGW, zarazem z udowodnienia, kto dzisiaj rządzi tym krajem.

  PISOWSKA SEKTA, A RACZEJ SMOLEŃSKA MAFIA (BRZMI POPRAWNIEJ) , WESPÓŁ Z BOLSZEWIKAMI, NAZIOLAMI I KOŚCIOŁEM!

  Szykujcie sie RODACY NA WPROWADZNIE STANU WOJENNEGO Z DNIEM 11 /11.

 • kochanyleo

  Oceniono 4 razy 2

  Dzisiaj jeden z ministrów w programie "Fakty po faktach" stwierdził,że to policjanci w zeszłym roku prowokowali narodowców podczas marszu.
  Dobrze ,że dziś są na L-4 to nie będzie na kogo zgonić.
  Taka wypowiedz to skandal ,nie przytoczę nazwiska tego "ministra" każdy może sam posłuchać.

 • sceptyk49

  Oceniono 4 razy 2

  No to teraz tylko trzeba, że na marszu zaczęły się rozróby i żeby HGW go rozwiązała i wtedy Prezes PAD i Premier będą uczestniczyli w nielegalnym zgromadzeniu???????????? To nie tylko Bareja ale nawet Szekspir by tego nie wymyślił

 • stenrw

  Oceniono 8 razy 2

  No i jak wyglądasz, Dudusiu? Teraz to narodowcy mają prawo do marszu jako zgromadzenie cykliczne. Pójdziesz na czele jako ich przywódca?
  Takie są efekty tworzenia prawa pisuarowego...

 • yankes1968

  Oceniono 1 raz 1

  Demokracja polega na tolerancji i pokojowym współistnieniu różnych opcji. Moim zdaniem może manifestować każdy kto tylko chce i zgromadzenie zarejestrował. I tyle. Prewencyjne działania (zakaz) to totalitarna metoda dyskryminująca grupę nieprawomyślnych obywateli w rzekomo wolnym światopoglądowo kraju. Raz mogą to być LGBT innym razem Narodowcy, albo Zielonoświątkowcy, w zależności od poglądów i widzimisię prezydentów, burmistrzów i sołtysów. Jedna miara dla wszystkich. Ofc przestrzeganie prawa w trakcie jak najbardziej wymagane a dla łamiących konsekwencje.

 • Monika Wisniewska

  Oceniono 5 razy 1

  Opamietajcie sie ludzie! To stulecie naszej niepodleglosci. Uczcijmy to swieto jakos i niedajmy idiotom odebrac nam godnosci. Niech maszeruja jak chca. Ale narod powinien pokazac dume i nie dac sie wciagnac w glupie gry polityczne

 • krynoilnka

  Oceniono 17 razy 1

  To jest po prostu prze-pię-kne jak się samozakiwali w PiSie. A wystarczyło się nie wtrącać. Najpierw po zakazie chcieli wskoczyć na miejsce narodowców (zamiast trzymać się z dala), a teraz decyzją sądu ściągneli ich sobie na głowę z jeszcze większym impetem. Oj będzie się działo. No chyba, że PiS jednak się wycofa.

 • nino.rota

  0

  .no to jak lemingi? dysonansik POznawczy i rozkrok epistemologiczny? sądy w koncu dobre czy zle? zostawic tak jak jest czy jednak je reformowac? hehe

 • susdomestica

  Oceniono 2 razy 0

  Hanka ma przynajmniej czyste sumienie i jak będzie zadyma, to już nie jej odpowiedzialność. ;)

 • miauek.a

  Oceniono 2 razy 0

  Fajnie bedzie zadyma, chrtnie sie tam znajde wywalic z siebie frustracje.

 • przemysl_to

  Oceniono 10 razy 0

  no to niezla zagwozdka dla prezia tera

 • sceptyk49

  Oceniono 8 razy 0

  wygraliście i co z tego? I tak będzie rządowa uroczystość, a jak będziecie podskakiwać to sie wami poprzebierani w mundury policyjne komandosi zajmą, chyba że będziecie grzeczni

 • jan_sobczak1

  Oceniono 3 razy -1

  Wyje z nienawiści michnikowy ciemnogród i pluje jadem bo tak jest wytresowany.

 • qwardian

  Oceniono 3 razy -1

  Klęska obozu zdrady..

 • almagus

  Oceniono 15 razy -1

  Narodowcy, Polsce obcy!
  Hańba rac, głupoty plac!
  Białoczerwony, ale zhańbiony!

  Warszawa płonie. Dopala zbrodnie.

  Żarem dom skwierczy.
  Twarz czarna dopalana.
  z palcem ręka sterczy
  zwłoki jak polana

  Krzyki i strzały.
  Wybuchy dookoła.
  Duży i mały
  Boże ratuj woła.

  Zgwałcone, cięci.
  Przez twarze zawziętości.
  Wraz z ogniem wzięci.
  Cegły i kości.

  Strzępy chmur dziwne.
  Padliną ulice.
  Czarnosecinne.
  Rozdarte piwnice.

  Spalone dłonie.
  Gruz, śmierć wskazują.
  Boga w nieboskłonie.
  Tych co wyczekują.

  Agonia gaśnie.
  Pysk szczurzy z posoką.
  Czas jarzy waśnie.
  Bosko z pokropką.

  2013-08-06 almagus

 • kixx

  Oceniono 4 razy -2

  mniejsza o moja opinie na temat wyroku sądu
  powiem tylko ze czasy kiedy w komentarzach na gazeta.pl wypowiadali sie ludzie inteligentni to przeszlosc

 • karburator_1

  Oceniono 2 razy -2

  O jej, znowu będzie dawka wstydu! Po przeczytaniu Gazety. youtube.com/watch?v=XEEq8EIJf5Q

 • przemysl_to

  Oceniono 8 razy -2

  ale jaja, ale jaja

  hahahahahahahahaahaha

 • yan57

  Oceniono 4 razy -2

  ALE MARSZ MOŻE ZOSTAĆ ROZWIĄZANY W TRAKCIE TRWANIA POD BYLE PROTEKTEM ...

 • oskar.legnica

  Oceniono 11 razy -3

  piekny dzien! Decyzje lewackich pacholkow: Dudka i Waltzowej uchyone, za zbrodniarzem komunistycznym Stefanem Michnikiem rozeslano list gonczy, podpisano z Amerykanami dlugoterminowe umowy na dostarczanie gazu, Putin sie wsciekl na Kremlu.

  No po prostu: BOG JEST POLAKIEM, brawo!!!

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 19 razy -3

  Race w dłoń i marsz na Warszawę tępić wrogów ojczyzny za pomocą kostki brukowej.

 • Daniel Kepinski

  Oceniono 11 razy -5

  Możecie wszyscy zrobić swoją kontr manifestacje z sierpem i młotem tęczowa flaga i ta niebieska w gwiazdki szczekac ryjami tylko umiecie dla tego Islam ma się dobrze jak i nacjonalizm i dobrze takie bez połaciowe cioty nie powinny istnieć

 • harikata

  Oceniono 8 razy -6

  HWDP HGW

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX