Nagranie z Sejmu. Tarczyński przywołany przez Jarosława Kaczyńskiego. Rozmowa była krótka

Dominik Tarczyński, który szarżował na mównicy sejmowej, chwilę później został przywołany przed oblicze prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Odchodził z nietęgą miną.

W trakcie dzisiejszego posiedzenia Sejmu gruchnęła informacja o zakazaniu przez Hannę Gronkiewicz-Waltz Marszu Niepodległości

Dominik Tarczyński o Protasiewiczu: Idiota od winek

- 11 listopada będą obchody stulecia niepodległości, w tym niebezpieczny, organizowany przez nacjonalistów i rasistów marsz w Warszawie i nielegalny marsz we Wrocławiu. Kto zabezpieczy manifestujących? - grzmiał z sejmowej mównicy poseł Jacek Protasiewicz.

Na te słowa zareagował Dominik Tarczyński. - Ten idiota przed chwilą obraził Polaków, mówiąc o nich, że są rasistami - mówił wyraźnie wzburzony z mównicy sejmowej i dodał: - Dumni Polacy, którzy będą szli w marszu, to nie są rasiści, a ten idiota od dwóch winek na lotnisku obraził Polaków. Panie marszałku, wnioskuję o ukaranie tego idioty.

Mówiąc o "winkach na lotnisku" Tarczyński miał zapewne na myśli historię opisaną cztery lata temu przez niemiecką gazetę "Bild". Według tabloidu poseł miał wywołać na lotnisku we Frankfurcie awanturę i nazywać członków personalu "nazistami". Protasiewicz przekonywał, że nie on zaczął awanturę, a celnik, który najpierw powiedział do niego "raus", a później go popchnął. Polityk przyznał jednak, że w samolocie wypił dwa kieliszki wina.

Jarosław Kaczyński gani Tarczyńskiego

Marszałek wyłączył Tarczyńskiemu mikrofon. Wygląda na to, że słowa Tarczyńskiego nie spodobały się też Jarosławowi Kaczyńskiemu. Poseł Tarczyński po swoim przemówieniu podszedł do prezesa i prawdopodobnie został zganiony. O tym, że rozmowa nie była przyjemna świadczy nerwowy grymas prezesa oraz sposób, w jaki odprawił posła - stanowczym ruchem ręką. Po chwili Tarczyński ze smutną miną wrócił na swoje miejsce.

Film z zajścia nagrali m.in. dziennikarze "Gazety Wyborczej"

Z kolei na nagraniu Polsatu widzimy, jak prezes z poważną miną przywołuje Tarczyńskiego.

O tym, że ostre przemówienie Tarczyńskiego i późniejsza reakcja prezesa mają związek informuje też portal wpolityce.pl. - Najmocniejszą reprymendę Tarczyński otrzymał od samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości - podaje prawicowy portal.

Więcej o:
Komentarze (360)
Dominik Tarczyński zganiony przez Jarosława Kaczyńskiego za "idiotę". Wideo
Zaloguj się
 • misiek_kukurysiek

  Oceniono 130 razy 118

  Kundelek przyleciał na skinienie, bo myślał, że dostanie pochwałę. Wrócił z podkulonym ogonem.

 • manren

  Oceniono 102 razy 90

  Tarczyńskiemu pozostaje już tylko kamień uwiązany do szyi. Tym bardziej, że ręki, która go karmi, nie ucałował.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 106 razy 88

  Z ruchu dzioba można wyczytać że dostał operdol za to że nie zwyzywał swoich oponentów od zdradzieckich mord, kanalii i morderców. Był po prostu łagodny jak jenot.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 90 razy 78

  Najgorsze. że ten socjopata z Żoliborza nie widzi swojej winy w tym co się dzieje w Polsce i jak zachowują się jego poddani. Mały wzrostem i rozumem pajac, tworzący swoją wielkość na tragedii Polaków. Nawet gdybyś postawił milion pomników, nie dorównasz wielkości Lecha Wałęsy w historii Polski. Będziesz znienawidzony przez pokolenia,

 • sector23

  Oceniono 67 razy 59

  Dominik Tarczyński: dumny Polak....... durny raczej.
  Tak czy inaczej, ja z takim Polakiem nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego. Problem jednak w tym, że muszę go utrzymywać ze swoich podatków.

 • grubymisiek1

  Oceniono 65 razy 57

  Facet o aparycji parobka i mózgu rozwielitki przemawia w sejmie w imieniu partii i nikt ze swoich go w dupę nie kopnie. Brawo wy!

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 60 razy 50

  Poseł bez żadnego trybu gasi posła idiotę: Do budy!...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX