Komentarze (244)
Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała Marszu Niepodległości. Jest odpowiedź policji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 7ogamihcra

  Oceniono 9 razy 7

  Nie jest to żaden "marsz niepodległości", tylko marsz nazistów ...rzecz dość dziwna w mieście w którym faszyści wymordowali co najmniej 200 tysięcy Polaków.

 • dust-in-the-wind

  Oceniono 8 razy 6

  oj, będzie wesoło w niedziele! Zakupię duże pudło popcornu i zasiąde przed tv. Oj, będzie się działo! Już brunatni pokażą, do kogo Polska nalezy.....

 • maaac

  Oceniono 8 razy 6

  Przypominam że to nie jest rzecznik policjantów a więc Policji a tylko władz policji z namaszczenia PiSu.

 • zebrzec

  Oceniono 10 razy 6

  no policjo, kobitki po ulicy targac umiecie... sprobojcie sie z dresiwem!

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 5

  Kulsony Pizsowskie jedyne co potraficie to szarpać siedzące kobiety i wyłapywać pokojowych nanifestantow. Przed faszystami kulicie ogony i udajecie ze jedt wszystko Ok. Tak wyglada wasze przygotowanie. Brawo HGW!!!

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 5 razy 5

  "Policja: jesteśmy zaskoczeni"

  To akurat norma, przy każdym zatrzymaniu jesteście zaskoczeni. Potem czytamy, że jakiegoś psa postrzelili, innego rozjechali...

 • dlugi0330

  Oceniono 11 razy 5

  Warszawska policja nie zauważyła symboli rasistowskich - faszystowskich na ubiegłorocznym marszu. Przypadek, czy partyjna - pisowska ślepota komendanta i warszawskich dowódców? A może panom policjantom z tymi symbolami po drodze?

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 4

  Milicjant Marczak, bura suka PiSowska na łańcuchu złodzieja Jojo z MSWiA, przeczytał swoją kwestię w scenariuszu złośliwego kurdupla z Żoliborza,

 • iwonakaluza

  Oceniono 4 razy 4

  A tym policjantom to może by sprawdzić zasadność tych L-4
  Jak zwykły kowalski jest chory to ZUS go nachodzi.
  A u nas to pielęgniarki grupowo chorują, teraz policja, a sędziowie to nawet na planowe L - 4 chodzą. I co cisza? Nikt im kontroli nie robi?
  Mamy widać jakieś wirusy, które atakują resortowo.
  Ciekawe kto będzie następny-kolejarze, górnicy, kierowcy autobusów?

 • chi-neng

  Oceniono 16 razy 4

  BRAWO HGW!

  MOJE UZNANIE DLA KURAŻU!

  Tego nie można oczekwiwać od PiS sekty, bowiem naziole, kukizo-korwino – kibolskie warcholstwo są ich poplecznikami i elektoratem.

 • acototak

  Oceniono 10 razy 4

  Pan Marczak byłby zaskoczony nawet gdyby w styczniu śnieg spadł

 • aala43

  Oceniono 3 razy 3

  pani prezydent Hannie Gronliewicz -Waltz - wielkie podziękowania i szacunek ze ocenę sytuacji.....
  nacjonalistyczny pseudo-patryjotyzm - wynocha z ulic Warszawy!!

 • grunt_to_myslenie

  Oceniono 3 razy 3

  marczak udowadnia, że wśród policjantów też są idioci. Nie ma żadnego problemu "kadrowego" w policji? Wystarczy radio włączyć i posłuchać, jak to się w policji proponuje po 1000 zł premii dla każdego policjanta, który przyjdzie do pracy 11.11.2018 r. Tylko idiota nie skojarzy tego faktu ze zwolnieniami lekarskimi i brakami kadrowymi. Pan minister cymbał któremu podlega policja cieszy się pewnie z rozwiązania marszu faszystowskich posrańców- więcej kasy w budżecie na sponsorowanie rydzola zostanie.

 • susdomestica

  Oceniono 3 razy 3

  Zaraz, HGW twierdzi że wysłała pismo do MSWiA i to pismo zostało zignorowane. To kontaktowała się w sprawie zabezpieczenia marszu czy się nie kontaktowała?

 • spyderman2

  Oceniono 9 razy 3

  kulsony udają zaskoczonych
  HGW blokując marsz nazistowski nie musi sie kontaktować z głównym kulsonem bo kontaktowała się z jego pryncypałem niejakim bredzińskim z pis

 • z8k

  Oceniono 5 razy 3

  Jeśli policja jest w tak fatalnym stanie że nie zabezpieczy marszu to kto przeszkodzi po prostu maszerować, wbrew zakazowi? :D tutaj ta logika trochę trzeszczy :D

 • ws21

  Oceniono 5 razy 3

  Bardzo dobra decyzja. Oczywiście "narodowcy" mogą pójść w miasto ale odpowiedzialność za to co się stanie jest zupełnie inna niż w przypadku legalnej manifestacji. Na ochronę policji wobec epidemii "psiej grypy" bym nie liczył. Bawcie się chłopcy dobrze …..

 • internauta2013

  Oceniono 7 razy 3

  Niestety, ale Policja sama wciągnęła się w tę grę poprzez akcję ze zwolnieniami.

 • oloros11

  Oceniono 7 razy 3

  bardzo dobrze - niech sobie faszysci zrobia marsz np w dniu urodzin swojego idola

 • santa_c

  Oceniono 7 razy 3

  Jak mawia chłop mazurek, rzecznik pis: nie popieram, ale rozumiem

 • obserwatoriumpolityczne.pl

  Oceniono 5 razy 3

  Sami sie wciagneliscie w gre uzywajac przemocy w stosunku do kobiet protestujacych w obronie demokracji. Rzniecie glupa, to polski sport narodowy.

 • aala43

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Prezydent - dziękuję pięknie!!!!

 • maxym9

  Oceniono 8 razy 2

  Brawo Pani Prezydent
  Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy Platforma przejęła inicjatywę wobec PiS.
  A policja Brudzińskiego, Zielińskiego i Błaszczaka niech teraz stanie na głowie żeby ochronić miasto przed swoimi pupilami. Popieram protest policjantów z dwoma wyjątkami: żadnych dodatkowych przywilejów emerytalnych i L4 - żadne 100% tylko 80% tak jak u innych

 • Krystyna Peter

  Oceniono 8 razy 2

  I bardzo dobrze że jest taka decyzja pani HGW. Po jaką cholerę nam te burdy. Kiedyś obchodzono 1Maja i było fajnie później były festyny i nikt nikogo nie pałował. Milicji też nie było widać i jakoś życie w PRL leciało. Polka

 • borsuk07

  Oceniono 2 razy 2

  i komuś się wydaje że postawił kropkę nad " i ".

 • tag1

  Oceniono 6 razy 2

  Jest takie miejsce na razie w Warszawie, gdzie HGW nie ma jurysdykcji ale ma ja pis - dzielski wojewoda, jest to pl. Piłsudskiego, Niech tam zaprosi nazioli onr i wszelkie kibolstwo, może przy okazji rozpieprza schody i tego kurdupla na cokole.

 • batura3

  Oceniono 4 razy 2

  Panie Marczak - a ochrona pissowskich miesiączek to co to było??????

 • ciekawamarija

  Oceniono 6 razy 2

  Jaka próba, jaka gra polityczna, faszystom Polska mówi nie i to Wasz pieprzony obowiązek tego dopilnować i

 • aronia0

  Oceniono 6 razy 2

  Policja nie wie, co robic? Walic palami tych , ktorzy zapalaja race i wykrzykuja faszystowskie i rasistowskie hasla. To proste. To nie jest zadna polityka, tylko zwykle obowiazki policji.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 8 razy 2

  policjanci ! a od czego w końcu jesteście obiboki?
  p-rzecież wasa sekta obiecała wam 1000 jeszcze wam mało?
  Kobiety z dziećmi i białymi różami na marszu chcieliscie wgnieść w ziemię
  pokażcie byczki co umiecie jak wam za to płacą, tym razem z naziolami

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 4 razy 2

  policja taka cwana - a ilu ma tych funkcjonujących funkcjonariuszy?

 • alfred_hugecock

  Oceniono 14 razy 2

  Uwielbiam kiedy naziolscy weszwolscy zamordyści pyerdolą coś o zagrożonej wolności.

 • Ireneusz Szweda

  Oceniono 12 razy 2

  trzy lata temu daliscie sie wciagnąc w pisowskie gierki, miesiecznice, Wawel itd, tetaz nie czas na płacz

 • potwoor2000

  Oceniono 10 razy 2

  Niezłe, jak dla mnie to HGW zagrała idealnie, wrecz perfekcyjnie. Jest sie czego bac bo łyse pały zapowiedziały wizyte kolegow cwiercmozgow rowniez z zagranicy. Zadyma z policja wiec zaprogramowana. Jesli podwaza jej decyzje (moze tylko sad) to Albo łyse tępaki beda szli za raczke z lizaczkami spiewajac piosenki z przedszkola, albo rozwala pol miasta i winna bedzie (podobno) zaskoczona zakazem policja, albo organ ktory wydal jednak pozwolenie. Tak sie robi polityke buraki pislamsko-prawackie. Nie dla faszyzmu!!!!

 • bajkopisarz.pl

  Oceniono 6 razy 2

  Nie chcemy chuliganów w Warszawie! Nie chcemy też policji podległej partyjnym gierkom! A Pana Marczak wygląda i mówi coraz lepiej. Znaczy to, że żyje w zgodzie ze sobą:)

 • terazjakinick

  Oceniono 12 razy 2

  Będzie cyrk jak cholera.
  A szczególnie jak HGW pokaże kopię pisma do Policji w sprawie zabezpieczenia.

 • zamknij_oczy

  Oceniono 1 raz 1

  To czywiste, że HGW działając racjonalnie, nie miała innego wyjścia, bo została celowo postawiona pod ścianą przez PiS w osobie Brudzińskiego, który nie odpowiedział na jej prośbę w sprawie zabezpieczenia marszu! Brudziński będąc szefem MSWiA pociąga za wszystkie sznurki w policji. Stąd też jechanie po HGW przez komisarza Marczaka ze stołecznej policji, który sam działa i wypowiada się jak polityk, bo wiadomo na czyim pasku chodzi. Tak więc cała sytuacja została moim zdaniem zaplanowana przez PiS (JarKacza?), właśnie po to żeby Prezydęt Dooda wraz z Morawieckim mógł zabłysnąć i podlizać się ONRowi, własnym wyborcom i sprawić ogólne wrażenie wśród Polaków, że "zła HGW" chciała zniszczyć obchody stulecia odzyskania niepodległości, bo potrzebują głosów z wyborach. Brudna, obrzydliwa polityka PiS i tyle.
  Znamienne jest to, że rządzący Polską PiS miał 3 lata na przygotowanie obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości 11.11, a jak widać po chaosie jaki panuje, nie zrobili nic w tym kierunku. Podobnie ustanowienie 12.11 dniem wolnym. Wszystko organizowane na kolenie, 5 minut przed czasem. Ktoś wpada na pomysł i to realizują bez względu na koszty gospodarcze itp. To pokazuje, że obecna władza nie nadaje się kompletnie do sprawnego zarządzania państwem, bo działa pod wpływem impulsu, a tak odpowiedzialni politycy nie postępują. Oni po prostu realizują swoje pomysły, nie z analizując jaki wpływ będą miały na gospodarkę i inne obszary (np. defroma edukacji). Określenie "pochód lunatyków" użyte przez Donalda Tuska, idealnie pasuje do tego co wyrabia PiS z Polską. Działają po omacku, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Liczy się tylko zysk polityczny, gra na kolejne wybory. To przerażające.

 • kocica66

  Oceniono 7 razy 1

  DoscWarszawa wycierpiala przezjej zlodziestwo i zlodziejstwo jej ekipy.jak ona smie mowic o tym.nie widziala jak Warszawa cierpiala kiedy wyzrucala ludzi na bruk .Jak taki oszust i zlodziej jeszcze moze miec cokolwiek od powiedzenia .oto Polacy tak sobie wybraliscie -tlumoki glupie .PIS nie byl lepszy ale mieliscie wybor ,byli patrioci .jak mozna bylo na nicch nie glosowac!!!!to hanba da was ciemniaki , nie potraficie odnalezc wrog i ograniczyc jego dzialania?po pierwsze wszystkie obce nazwiska won z rzadu ....

 • slade1972

  Oceniono 8 razy 0

  Pani Gawron przed marszem!
  To będziemy teraz liczyć faszystów! Kto faszysta to ręka do góry!

 • slade1972

  Oceniono 4 razy 0

  No to będziemy pisać do TSUE!?

 • plorg

  Oceniono 8 razy 0

  "Mamy zapewnić bezpieczeństwo. "

  Wadza boi się swoich własnych obywateli. Czy to normalne?

 • ivonna49

  Oceniono 10 razy 0

  Brawo pani Hanno!

 • dyna mit

  Oceniono 14 razy 0

  Pewnie się bała, że ktoś podpali budkę wartowniczą przed ambasadą Rosji, Niemiec Izraela lub Paragwaju. Cóż jestem spoza Warszawy mojej stolicy, ale chyba przyjadę w tym roku. Czuje się zaproszony przez HGW.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX