Komentarze (560)
Beata Szydło o nieprzychylnych komentarzach: Dostrzegam, że jest jakieś zlecenie na mnie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • facio60

  Oceniono 14 razy 14

  Pani Beato, nie ma żadnego zlecenia. Po prostu została Pani premierem w sposób absolutnie niewytłumaczalny biorąc pod uwagę wykształcenie i przebieg kariery zawodowej. Gdyby nie wstąpiła Pani do PiS a on nie objąłby władzy, byłaby Pani pewnie jakimś kierownikiem domu kultury albo znalazła zatrudnienie na podrzędnym stanowisku w jednostce budżetowej. Nie zna Pani języków obcych, nie była do czasu premierostwa w jakimś państwie zachodnim poza, może, wczasami. Nie mając do czynienia z prawdziwą ekonomią, której nabywa się pracując w jakiejś sporej firmie o globalnym zasięgu, aż dziw bierze, że podjęła się Pani pracy na takim stanowisku.
  Gdyby nie koniunktura jaka wówczas i do dziś panuje na świecie, odeszłaby Pani w niebyt po kilku miesiącach. Obecnie nikt nie wie, co Pani tak na prawdę robi. A jeszcze poruszanie się dwoma samochodami z ochraniarzami zakrawa na kpinę i żarty z ludzi, którzy ciężko pracują aby utrzymać siebie i swoją rodzinę na powierzchni. Więcej pokory, proszę!

 • mariuszg2

  Oceniono 14 razy 14

  Pani Beato, mówi Siara. Kiler dostał na Panią zlecenie. Dobranoc.

 • tinley

  Oceniono 14 razy 14

  Sama sie zleciłaś . Pazernością, głupotą i infantylizmem. Dużo bym dał zebyś ty przegrała te wyboru i nie robiła obciachu w UE. Twoje miejsce jest co najwyżej na ławie... sądowej. Bo neiopublikowania wyroku TK nie odpuścimy

 • andrew1507

  Oceniono 13 razy 13

  Nie glosujemy na Szydlo w wyborach do Parlamentu Europejskiego, jej sie to nie nalezy....

 • bkgazeta

  Oceniono 13 razy 13

  tak, jest. Zaczęła się kampania buraczana

 • fisher1973

  Oceniono 13 razy 13

  zaklamana miernota, ludzie po prostu maja dosc waszego klamliwego, bolszewickiego TKM

 • andmas

  Oceniono 13 razy 13

  Kto wojuje kłamstwem , pomówieniem , zbiera nieprzychylne komentarze . Ludzie wcześniej ,czy póżniej potrafią odróżnić dobro od zła ...

 • red_fang

  Oceniono 12 razy 12

  Trzeba przyznać, że jak na kobietę o mentalności wiejskiej gosposi, ma ta baba ego. Uwierz kobito, że nikt by się twoją marną karierą nie interesował, gdybyś nie marnowała tylu pieniędzy podatników na:
  1. Nagrody dla ministrów za chyba tylko przynależność do partii.
  2. Pracę wicepremiera, chociaż nikt (łącznie z tobą) nie jest obecnie w stanie wymienić obowiązków, które na tobie spoczywają.
  3. Nieuzasadnione przejazdy kolumną rządową (jako minister).
  4. Nieuzasadnione przeloty Casą.
  5. Wracanie do domu w czwartek o 13.

  O pozostałych aspektach z litości nie wspomnę.

 • nieotake

  Oceniono 12 razy 12

  Becia:
  „Przecież to, że tabloidy, a szczególnie jeden przez kilka tygodni zajmował się tylko życiem i tym co robi Beata Szydło, to wszyscy widzieli.”

  Otóż informuję Becię, że nie wszyscy.
  Doniesieniami brukowców pasjonują się garkotłuki, zawodowe pińcetplusy, blachary, tirówki, tirowcy, wikariusze i tego typu niesuwerenne myślowo sówereny.
  Porządni ludzie, uświadom to Becia sobie, szmatławcami wraz z całą ich zawartością gardzą.

 • noel1

  Oceniono 12 razy 12

  Coś musi być narzeczy, gdyż ani jednego wpisu pozytywnego nie spotkałem na jej temat. Cała Polska jest w zmowie przeciwko nierobowi!

 • amadeusz444

  Oceniono 12 razy 12

  Szydło myśli po Pisiemu. Jak są o niej nieprzychylne komentarze to musi być na nią "zlecenie".
  Nie bierze pod uwagę możliwości że jednak coś jest "na rzeczy" i może ma niedociągnięcia łagodnie mówiąc....

 • andrew1507

  Oceniono 12 razy 12

  Nie daj Boze aby ta Ponura twarz pis rozsiadla sie w Parlamencie Europejskim, modlmy sie o to codziennie.
  Wyborco, Twoja kartka wyborcza to smierc kaczyzmu....

 • miroslawa_potrzeba

  Oceniono 12 razy 12

  A w jakim celu?
  To pani nikt przecież ;D

 • six_a

  Oceniono 12 razy 12

  weź się do jakiejś roboty w końcu, a nie rozbijasz się samochodami w jednym miejscu bez przerwy. to przestaniesz mieć omamy ze zleceniami na ciebie. japie..., dlaczego my za to coś płacimy.

 • timekiller

  Oceniono 12 razy 12

  Jakie zlecenie. Ogarnij się!!! Płacimy na Ciebie a ty bąki zbijasz i limuzyny rozpie...sz.

 • js08836

  Oceniono 12 razy 12

  To nie zlecenie ! To opinia wkurzonych obywateli, którzy widzą lenistwo Szydło. Widzą jej zakłamanie, bezczelność , arogancję i butę. Praca od wtorku do czwartku za 14 tys. miesięcznie, dwie limuzyny, ochrona . Panisko całą kłamliwą gębą. Dzisiaj słuchałem jej wywiadu udzielonego radiu RMF FM. Nic tylko gnać kijem na peryferie miasta. Ta kobiecina nawet nie zdaje sobie sprawy, jaka jest prymitywna. Megalomania cuchnie na odległość. Wizaż za ponad 160 tys. z pieniędzy podatnika, to owszem. Bezczelna. Ona nie może uciec do tak znienawidzonej przez nią Brukseli.
  Ps. A tak zapytam kłamczuchy, jak tak dworzec w Kłobucku. Lśni nowością ? 3 lata temu tuż przed wyborami na tle zdewastowanego dworca w Kłobucku miała swoje wystąpienie. To, że zdewastowany, to wina PO bo nic nie robią. Mówiła że, gdy PiS dojdzie do władzy, to ten dworzec zostanie wyremontowany bo przecież ludzie muszą dojeżdżać do pracy a uczniowie do szkół. Jakieś 2 miesiące temu pokazali ten dworzec w TV. Tak, jak stał zdewastowany tak stoi nadal. I co pani Szydło perfidna kłamczucho ? Dużo kłamliwych słów czynów zero. Ale limuzynami się rozbijać od kościoła do kościoła i do domu za nasze pieniądze, to tylko potrafi. Zobaczy Brukselę, jak świnia niebo.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 12 razy 12

  W przypadku przestępcy, który obala ustrój państwa i łamie Konstytucję -powinien być zwykły list gończy, areszt, proces i kryminał, a nie ciepły fotelik w Parlamencie Europejskim i kupa szmalu za rycie pod UE.

 • al48

  Oceniono 12 razy 12

  To nie nagonka , to brak sympatii .

 • calmy

  Oceniono 12 razy 12

  "Jak dodała, ktoś wymyśla te sensacje, ale ona nie wie po co i dlaczego."

  Jak się wymyśla rozbite samochody, spływy Dunajcem w trakcie protestu niepełnosprawnych i katastrofalny wynik wyborów w Brzeszczach?

  To jednak strasznie tępa dzida jest.

 • pan.szklanka

  Oceniono 12 razy 12

  Zlecenia oczywiście nie można wykluczyć, chciałbym jednak Panią byłą premier nieco uspokoić.
  Gardzę Panią zupełnie bezinteresownie.

 • bajkopisarz.pl

  Oceniono 11 razy 11

  Prawdziwie polska (pisowska) kobieta. Brzydka, nijaka, po mieszczańsku ubrana. Chodzi do kościoła, do spowiedzi i komunii, tylko żalu za grzech nie okazuje... I jeszcze mówi, że jest na nią zlecenie. W głowie się poprzewracało, chyba ten wypadek tak zadziałał...

 • vitruvius

  Oceniono 11 razy 11

  A może by tak na siebie popatrzyć ? Niekoniecznie w lustro, ale tak z boku... Ale teoria spiskowa wszystko wytłumaczy .... w PiS.

 • Józef Sawicki

  Oceniono 11 razy 11

  Drogi leniuszku, Beatko Szydło. To nie są zlecenia na była premier. Jeżeli już to to Polakom nie podoba się złośliwa i kłamliwa zrzęda dla której utworzono w rządzie specjalne nowe stanowisko bez wykazu obowiązków. Wymagana jest tylko obecność 3 dni tygodniowo w Warszawie z darmowym powrotem 2 limuzynami do domu, w obstawie 2 samochodów policyjnych. A co? nalezy się!.

 • BOBUŚ JULEK

  Oceniono 11 razy 11

  pisDZISKO nic nie robi i jeszcze mnie okrada z podatków i się dziwi że ludzie są nieprzychylni , nadaje się tylko do sprzątania chlewu u siebie na wsi

 • vito60

  Oceniono 11 razy 11

  Becia, jesteś nikomu niepotrzeną atrapą vice-premiera, grabiącą pieniądze podatników na fikcyjnym stanowisku. Ludzie mają prawo się wqroowiać.

 • Adam Marcel Sowa

  Oceniono 11 razy 11

  Jest zlecenie od milionów Polaków !! To zlecenie to odpowiedzialność karna za celowe i uporczywe porzucenie obowiązków premiera RP i doporowadzenie do gwałtu na Konstytucji RP !!!

 • pysio62

  Oceniono 11 razy 11

  Ktos napisal na Internecie: Fakt: Ogromne pieniądze dostanie szkoła, której dyrektorem jest... mąż premier Szydło. Chodzi o prawie 20 mln zł, które szkole w Oświęcimiu przyznały władze Małopolski. Decyzja zapadła 28 czerwca 2016 . Dokładna kwota dotacji wynosi 19 688 096,49 zł. Decyzja jest bulwersujaca, ponieważ szkoła nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu i prowadzeniu tego rodzaju projektów, bo nigdy ich nie realizowała. Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu wbrew nazwie jest zwykłym ośrodkiem, organizującym różnego rodzaju kursy doszkalające.Dodatkowo okazało się, że stowarzyszenie prowadzące szkołę, choć od lat prowadzi ono działalność gospodarczą, to jego zarząd nie złożył w sądzie rejestrowym ani jednego sprawozdania finansowego.Rzeczniczka Sądu Okręgowego w Krakowie wyjaśniła, czemu nikt nie zauważył braku sprawozdań. Okazuje się, że stowarzyszenie "nigdy nie złożyło wniosku o wpis również do rejestru przedsiębiorców".

  No to po co te wszystkie szopki, wszyscy wiedza ze Szydlo to tylka jeszcze jedna marionetka Kaczynskiego. Na stanowisko premiera, czy wicepremiera Szydlo brak kompetencji, kwalifikacji, wyksztalcenia, doswiadczenia, inteligencj, cech przywodczych i charyzmy. Niektorzy ludzie moga sie z czasem "wyrobic, ale w tym przypadku na zbyt wiele bym nie liczyl, widac juz jasno, ze ta osobniczka sie na te funkcje nie nadaje. To jest zreszta w pelni swiadomy wybor Kaczynskiego.

  Troche faktow, troche konkretow. Beata Szydlo, byla premier, aktualny wicepremier Polski, 38 milionowego panstwa w Europie, nie wie co to jest dlug publiczny i deficyt budzetowy. Powiedziala tez ze Polska wstapila do EU gdzies na poczatku lat 90-ych (wstapila w 2004). Z jezykow zna jako tako polski. Mowila tez ze PKB Polski zmniejsza sie (zwieksza sie od wielu lat). Wnioski z tego moze chyba kazdy sobie sam wyciagnac. Jak ktos chce sie troche posmiac to na portalu kropka.pl moze posluchac wywiadow z Szydlo. Bedzie to jednak gorzki smiech poniewaz ta Pani byla premierem, a aktualnie jest wicepremierem Polski. Jej burmistrzowanie w Brzeszczach zakonczylo sie komornikiem, a teraz razem z Kaczynskim, Duda i Morawieckim rujnuje nam cala Polske.

 • amtis

  Oceniono 11 razy 11

  Czyżby kolejny zamachowiec w Seicento?

 • sobekx

  Oceniono 11 razy 11

  Pani Beata "Nam się Należy" Szydło stała się łatwym celem przeciwnej propagandy. Powinna się zastanowić dlaczego. Zawsze warto zacząć od przyczyny.

 • pulbek

  Oceniono 11 razy 11

  Nie zlecenie tylko misja od Boga!

 • Stan Brost

  Oceniono 10 razy 10

  tak jest zlecenie:wywiez obornik z obory natychmiast .do tego ta baba sie tylko nadaje

 • zd46

  Oceniono 10 razy 10

  Pani nam się odbija, jak nieświeża potrawa i to lekko spleśniała, jest pani "niezjadliwa"

 • wagadudu

  Oceniono 10 razy 10

  Ty miernoto! Jakie zlecenie? Chyba, żeby krowy paść...

 • jare_jare

  Oceniono 10 razy 10

  No i już wszyscy wiemy, czym zajmuje się Beata Szydło za grube hajsy - zawodowo dostrzega, że są na nią zlecenia.

  Dzięki, Beata.

 • cleryka

  Oceniono 10 razy 10

  Nie ośmieszaj się Kobieto! Nic nie robi,stołek dostała ,bo jej się należał,a że nic nie robi i nie znaczy w Rządzie to widać i czuć.podatnicy mają prawo wiedzieć,za co płacą tej Pani,która 2 samochodami z obstawą przemierza trasę z pracy domu 2 razy w tygodniu...po drodze zaliczając stłuczki.

 • kuba.nwn

  Oceniono 10 razy 10

  jest zlecenie żebyś rosół przywiozła...
  albo zlecenie ażbyś przetarła szlaki na drogach...
  "zlecenie na mnie" to zleceni ci się porostu należy!

 • mikroolbrzym

  Oceniono 10 razy 10

  zlecenie? po prostu zacznij uczciwie pracować pisowski nierobie.

 • jalib

  Oceniono 10 razy 10

  Prawda Broszkę w oczy kole.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 10 razy 10

  Ty durna babo nie rozumiesz , że jesteś współwinna dewastacji Polski. Jesteś tak jak duda przestępcą konstytucyjnym. Twoja pazerność i nieróbstwo przejdzie do historii. Do dziesiątego pokolenia twoja rodzina będzie cierpieć przez ciebie. Dlaczego chcesz kompromitować nasz kraj . Ty się nie nadajesz do europarlamentu. Ty się nadajesz do obory.

 • 2majtek1

  Oceniono 10 razy 10

  Nie narzekaj przecież Ci się należało.

 • optymistaa43

  Oceniono 10 razy 10

  Na ciebie klepo nie ma zadnego zlecenia,ludzie pisza i mowia bo dziwia sie za co klepo bierzesz pieniadze,jestes smierdzacym pionkiem za nasze pieniadze klepo i dlatego o tobie klepo ludzie mowia i pisza klepo.

 • heleonore

  Oceniono 10 razy 10

  Babsko próbuje robić z siebie ofiarę, bo się wydało, że nic nie robi i bierze za to z budżetu kupę kasy. Oh jej, jeszcze jej się wizerunek zepsuje! A tyle forsy poszło na PR żeby z niej zrobić elegancką i elokwentną damę. Jak sobie babo nie chcesz tej fasady zmarnować, to nie dawaj ludziom pretekstu do plotek, a dziennikarzom do szukania sensacji - pracuj uczciwie, od poniedziałku do piątku po min. 8h i nie rozbijaj się limuzynami po drogach tylko wracaj do domciu pociągiem albo własnym autem zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Nikt wtedy złego słowa nie powie. A i stres o to, że mogą do tego parlamentu europejskiego nie wybrać (oh, no i co wtedy?!) będzie mniejszy.

  "Ja mam obowiązki powierzone przez pana premiera." - pan dziennikarz na takie dictum powinien poprosić o wymienienie tych obowiązków i podanie przykładów jakież to konkretne decyzje ta kobieta podjęła i jakież to działania koordynowała w ramach wypełniania tych obowiązków!

 • komentarz

  Oceniono 10 razy 10

  Zlecenie na chytrą brochę, sołtysową, jasne.

 • extrafresh

  Oceniono 10 razy 10

  Typowa pisia morda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX