Kaczyński ogłosił zwycięstwo w wyborach samorządowych. Zajęło mu to dwie minuty

Jarosław Kaczyński w końcu publicznie odniósł się do wyborów samorządowych. Prezes PiS podsumował je w kilka minut. - Prawo i Sprawiedliwość odniosło kolejne zwycięstwo i to zwycięstwo zdecydowane - powiedział i opuścił mównicę.

Konferencję podsumowującą wyniki wyborów samorządowych poprowadził Radosław Fogiel, dyrektor biura Jarosława Kaczyńskiego. Pierwszy głos zabrał prezes. - Chciałem podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tych wyborach. To, że frekwencja była wysoka, to bardzo dobry objaw umacniania się w Polsce demokracji - powiedział prezes.

Jarosław Kaczyński: Nasze zwycięstwo nie podlega wątpliwości

Po słowach podziękowania głos zabrał Fogiel, który w krótkiej prezentacji pokazał kilka plansz z danymi. Następnie ponownie przemówił Kaczyński. -To są twarde liczby, twarde dane, nasze zwycięstwo nie podlega najmniejszej wątpliwości - stwierdził. - Rozumiem, że przedstawiciele komitetów, które przegrały wybory, próbują zmienić ich obraz, ale to jest abstrahowanie od faktów, żeby określić to w sposób łagodny - dodał.

"Prawo i Sprawiedliwość odniosło kolejne zwycięstwo"

Kaczyński zapewnił też, że wyniki wyborów samorządowych są dobrym "prognostykiem przed wyborami parlamentarnymi". Opowieść, która teraz jest snuta, by wpłynąć na świadomość społeczną, oparta jest na chciejstwie, fakty są takie jakie są. Prawo i Sprawiedliwość odniosło kolejne zwycięstwo i to zwycięstwo zdecydowane, zupełnie jednoznaczne - powiedział prezes, podziękował za uwagę i zszedł z mównicy.

Prezes nie odniósł się do faktu, że na 107 prezydenckich miast w Polsce, PiS wygrało w czterech.

Więcej o:
Komentarze (337)
Kaczyński ogłosił zwycięstwo w wyborach samorządowych. Zajęło mu to dwie minuty
Zaloguj się
 • miszka_szyfman

  Oceniono 94 razy 92

  Dobrze , że prezes wytłumaczył co to w końcu było bo neobolszewicy myśleli , że dostali łomot.

 • signum_t

  Oceniono 81 razy 79

  Zwycięstwo 4:107, największe metropolicie rządzone przez PiS: Chełm, Stalowa Wola, Zamość. Ilość radnych w małych inach niewiele większa niż PSL, który chciano zdyskredytować i obrzydzić przy pomocy TVP. Oszałamiający sukces.

 • von_rosen

  Oceniono 62 razy 62

  Widzi Pan, panie K - kłania się postrzeganie świata a'la PiS. Nie to ważne co jest prawdą, a to w co ludzie wierzą. Teraz proszę usiąść i przygotować się do najbliższego roku - będzie trzęsło.

 • ryyys

  Oceniono 57 razy 57

  "Nikt i nic nie sprawi, byśmy uznali że białe jest białe, a czarne czarne" JKaczyński, expose, 2006 r.

 • fakduck

  Oceniono 52 razy 52

  Proszę Was bardzo. Nie nabijajcie się z tego upośledzonego i ciężko chorego na umyśle człowieka!

 • rascal76

  Oceniono 51 razy 51

  Dwuminutowe wystąpienie prezesa dla jedynie słusznej tvp. O to chodziło. Reszta jest nieistotna. Nawet ten pan slajd obok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX