Komentarze (59)
Syn ministra poniósł klęskę. Andrzej Sitnik prezydentem Siedlec [Wyniki wyborów samorządowych 2018]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pepper-salt

  Oceniono 6 razy 6

  No i dobrze, ze przegrał! Słyszałem od tych z którymi chodził do liceum ("królówki"), że to był największy głąb w klasie, jeśli nie w szkole i żeby nie tatuś to tak naprawdę były jakimś szeregowym pracownikiem, a tak to został prezesem PEC-u. Jakim cudem tak wysokie stanowisko? Chyba się domyślacie jeśli dodam, że od lat Siedlcami trzęsie PiS na czele z tatusiem niedoszłego prezydenta miasta.

 • poochojek

  Oceniono 7 razy 5

  Tata nagral lepsza posade to odpuscil

 • skuba2

  Oceniono 4 razy 4

  Tchórzewski, Wasserman, Płażyński... a także Wałęsa. Czy to znaczy, że mamy do czynienia z powstawaniem dynastii polityków? W kościele katolickim takie tendencja ( przechodzenie biskupstwa na syna i wnuka) skończyło się zarządzeniem celibatu! Rekomenduje ten system politykom POPiS!

 • june-of-44

  Oceniono 3 razy 3

  Nawet Mateusz Długonosa Sowa i Przyjaciele nie dał rady....znów ONI zwyciężyli, to ONI sa temu winni, to ONI ukradli zwycięstwo naszym kolesiom, to ONI będą źle rządzić, to ONI nie będą współpracować z władzą centralną.....
  A nos Pinokia rośnie i rośnie....

 • june-of-44

  Oceniono 2 razy 2

  Jaruś siedzi dłubie charakterystycznie językiem w zepsutej dolnej szóstce i myśli "co poszło źle, że ludzie w miastach nie łykają kitu o zbawiennym 500+ ?"

 • vito3

  Oceniono 2 razy 2

  miala byc rodzina na swoim no to o co chodzi

 • pepershuger

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem czy wiecie ale żona Pana Karola Tchórzewskiego nijaka Swietłanka (totalne beztalencie) dostała pracę w szkolę bo klika z Panią dyrektor M. Królikowską i układziki. Znany teść to i się etat znalazł. A dobrze! sprawiedliwość jest na tym świecie.

 • czarnyminio

  0

  Dajcie spokój,podobno to całkiem równy gość tylko ma kiepskiego ojca, który go uwikłał w pis.Najgorsze to to kto pożre tort ,który chłopaczyna zamówił na ucztę zwycięstwa.

 • slade1972

  Oceniono 9 razy -5

  Syn byłego prezydenta poniósł klęskę w Gdańsku! Przegrał nawet z PIS-em, który jak wiemy porzegrał!
  Wyręczam redaktorów GW bo biedaczyska zapomniały!

 • krystoff2

  Oceniono 10 razy -6

  Zaraz, zaraz to znaczy że co ? Ostatnie wybory do Sejmu, Senatu i prazydenckie to jednak wygrała PO z Tuskiem. No to trzeba koniecznie zawiadomić UE że PIS bezprawnie rządzi. Szevhterze kochany jeszcze trochę podobnych publikacji i należy unieważnić poprzednie wybory.

 • herrpietru

  Oceniono 10 razy -8

  A w niemczech wolność słowa po całości. Jak się dzisiaj okazało media w niemczech na czas wyborów w landach Bawarii oraz Hesji nie tylko zataiły dwa zbiorowe gwałty (jeden w Monachium drugi we Freiburgu). Przez prawie miesiąc nie poinformowały o tym że 7 października terroryści z IS próbowali przeprowadzić zamach na koleje w okolicy Monachium oraz Nurymbergii. W miejscach gdzie pociągi oraz tzw. S-Bahny (pociągi regionalne) osiągają największą prędkość zostały celowo uszkodzone tory. Uniknięcia ofiar udało się tylko dzięki maszyniście który jadąc rano samochodem do pracy zauważył dziwne narzędzia w okolicy torów na jedej ze stacji w Monachium. Co ciekawe IS kilka miesięcy wcześniej nawołowało do atakowania środków komunikacji w Niemczech (pojawiły się nawet plakaty z flagą IS i stacją w Duseldorfie).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX