Komentarze (541)
Jarosław Kaczyński w Chełmie. "Nie musimy przyjmować europejskich chorób"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • chi-neng

  Oceniono 18 razy 18

  • „Musimy jakoś uspokoić tych od totalnej wojny” - O kim i oczym on ‘pieprzy’!?
  O własnej sekcie, która zaczyna mu się z rąk wymykać ?
  Rozpętał piekło w Polsce z powodu zamordowania własnego brata i gości ‘zaproszonych na nieproszoną przez władze innego państwa wycieczkę ’ i projektuje to teraz....NA KOGO?

  • „Taką współpracę zapewni jego zdaniem kandydat PiS.” - TAKĄ współpracę przecież już ma z kukizo-korwnio-naziolami i warcholstwem kibolskim, więc KOGO JESZCZE CHCE W TO KACZE BAGNO WCIĄGNĄĆ ?!

  Czy zwróciliscie uwage na to, że on prawie SAM JEDEN uprawia kampanie, bo tak wierzy w swojac moc manipulacji mózgami wyborców?

 • shtalman

  Oceniono 19 razy 17

  Zakłamana bezzębna kłamliwa Balbina już nie ma żadnych zahamowań

 • ochujek

  Oceniono 17 razy 17

  Racja prezesie. Mamy swój polski, katolicki syf. W Europie boją się nas.

 • kubadziu

  Oceniono 18 razy 16

  Czy ktoś normalny wierzy nienawistnemu starcowi, który skłócił polskie społeczeństwo i rozpętał konflikt z Europą?

 • readme.txt

  Oceniono 16 razy 16

  Pis - to problem nie tylko Polski. PiS to problem całej Europy - to jest chora zaraza. Zaraza psucia, nienawiści i pogardy.

 • js08836

  Oceniono 18 razy 16

  A właśnie marzy mi się, aby w końcu zachorować na Europę i kopnąć w zad przeklętą zaściankowość Polski. Taką chorobliwą zaściankowość właśnie proponuje Kaczyński i jakiś tam hochsztapler z Torunia. Właśnie mamy do czynienia z zaściankowością i prymitywizmem z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości, gdy żaden z przywódców państw, i nie tylko państw zachodnich nie pojawi się na uroczystościach. Mało tego tego, uroczystości ma w nosie Nasz prezydent wybrany w demokratycznych wyborach. Prezydent wypiął się na naród, a ten mamrocze o europejskich chorobach. Cóż to za ohydna bezczelność, panie Kaczyński. Zrobiłby pan wiekopomną przysługę Polsce, gdyby wyniósł się z polityki, i to natychmiast. Wolę zachorować na Europę niż być zdrowy i przyglądać się, jak Polska stacza się w odmęty rozmodlonego średniowiecza, izolacji, ignorancji, stania przy biuru możnego tego świata i śmieszności. Za tym dziadostwem stoi Pan panie Kaczyński i pana niedorozwinięci umysłowo klakierzy.

 • flemming

  Oceniono 16 razy 16

  Ten facet naprawdę jest psycholem. W Chełmie dał pokaz swego obłędu, fizycznie oraz intelektualnie. To groźny psychopata, gotów palić ludzi na stosach w imię swej "wyimaginowanej" idei. To moralny karzeł, pogrobowiec Stalina i Hitlera. Swoją ułomność fizyczną nadrabia butą, paranoją i obsesją. Żal Polski.

 • zyks

  Oceniono 16 razy 16

  W 1956 r. tow. Chruszczow obiecywał "w 5 lat dościgniemy i prześcigniemy USA". Nie wyszło. Teraz obiecuje tow. Karaczan. Tyle, że nie USA, a Niemcy. Niech będzie.

 • kubaef

  Oceniono 16 razy 16

  Irlandia pokazała środkowy palec Kościołowi. Taki wzór to ja popieram!

 • art_102

  Oceniono 16 razy 16

  "Nie musimy przyjmować europejskich chorób"

  Do tej nierozgarniętej niedojdy życiowej, który ma ludzi do kupowania gaci i sam by nawet do domu nie trafił, nie dociera, że Polacy obecnie podróżują po najdalszych zakątkach globu, i sporo nam przywlekli i jeszcze sporo przywloką. Do tego nie są potrzebni cudzoziemcy.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 22 razy 16

  Oto prawdziwy katolik. Wizjoner. Europejczyk. Ta powłoka zawistnego konusa to tylko poza. Dla zmyłki. Tak jak 13 grudnia pod pierzyną choc wszyscy wiedzą że kaczafi sam obalił komunę.Ech. Nasz bohater.

 • edek40

  Oceniono 15 razy 15

  "Władza samorządowa jest częścią władzy państwowej". W zasadzie tego nawet nie da się skomentować. Kiedyś samorząd to była komusza rada narodowa. Nie miała dużo więcej do roboty, niż włażenie do d..py towarzyszom z KC PZPR. Teraz zaś ma włazić w d...psko kacze. Ot, rozumienie tematu w wykonaniu pana, chwalącego komunizm w pracy doktorskiej.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 15 razy 15

  JAKIM BARANEM TRZEBA BYĆ,BY WYBIERAĆ TAKICH PISOWSKICH MATOŁÓW?

 • fakiba

  Oceniono 15 razy 15

  Stop kaczej zarazie i to jak najszybciej

 • say69mat

  Oceniono 15 razy 15

  @gazeta.pl:
  - Władza samorządowa jest częścią władzy państwowej. Jeśli władza rządowa i samorządowa współpracują, powstaje synergia - tłumaczył Jarosław Kaczyński.

  say69mat:
  Ta wypowiedź stanowi clue/kwintesencję stanu umysłu Prezesa Wszytkich Polaków. Pan PWP nie chce uznać, że władza samorządowa jest jednym z narzędzi społecznej kontroli nad instytucjami rzeczonego państwa. Co więcej nie chce uznać praw rzeczonego suwerena do stanowienia i sprawowania - pośredniej - kontroli nad państwem i jego instytucjami.

 • emigrant_1984

  Oceniono 15 razy 15

  Nie musimy przyjmowac Europejskich chorob. Mamy wlasne: choroba nienawisci, religia smolenska, chamstwo i glupota. Po co nam import ?

 • zyks

  Oceniono 15 razy 15

  "Synergia" - najnowsze słówko, które ktoś podpowiedział Gnomow i towarzyszom z Biura Politrycznego. Powtarzają jak papugi, we wszystkich przypadkach. Suweren rozdziawił gębę, nie bardzo wie, o co chodzi, ale łyka. Podpowiadam następne: karakuliambro - powtarzać w kółko i prześcigniemy wszystkich.

 • rozterka47

  Oceniono 15 razy 15

  My mamy swoją zarazę , nazywa się PIS

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 15 razy 15

  Na Halloween 🎃
  Jarosław Kaczyński wystąpił w
  Chełmie 👻

 • nanabun

  Oceniono 14 razy 14

  Tchórzliwy Jarek taki ciężko chory, że głosować w sejmie nie może, a z propagandą po kraju się szlaja. Podobnie Pinokio i jego ministrowie. Tylko kiedy oni pracują? Czy za to im płacimy? Od kampanii wyborczej są sztaby i lokalni działacze. A urzędasy zatrudnione za nasze pieniądze mają psi obowiązek być w pracy. A kampanię mogą się angażować w ramach urlopu albo w dni wolne.

 • 1-wolne

  Oceniono 18 razy 14

  Największą chorobą Polski (na szczęście uleczalną) jest sam Kaczyński .Mszcząc się na Polsce za swojego brata chce kraj wyprowadzić z Unii. Czym Polska będzie bez Unii i NATO?

 • totus.tytus

  Oceniono 14 razy 14

  Nawet sto tysięcy ochroniarzy-goryli opłaconych milionami złotych z budżetu (czyli ukradzionych nam, podatnikom) nie ochroni ani nie zabezpieczy kaczana przed wizytą Ponurego Żniwiarza zwanego również Kostuchą. I oby jak najszybciej, bo tego kwakania, mlaskania i pierdzenia nie da się już wytrzymać, Polsce i Polakom należy się ulga, odpoczynek od tego szaleństwa i długa wytrwała praca nad powrotem do normalności (uwaga: tzw. "Platforma Obywatelska" też nie jest normalnością, żeby nikt nie miał wątpliwości, że krytykując PiS i kwaczora popieram Platfonsjerę!)

 • Dariusz Nawrat

  Oceniono 14 razy 14

  Pan Jarosław ma absolutną racje. Nie potrzeba nam chorób z zachodu. Mamy dość swoich zjadliwych, jak narodowy socjalizm rządzących, popadanie w skrajną przesadę w przypadku działań w sądownictwie, czy alergię na wszelkie słowa krytyki uzasadnionej. Nie mówiąc o ignoranctwie prawnym i konstytucyjnym. Taaaak. To poważne choroby. Przerastają już nawet te zachodnie.

 • emigrant_1984

  Oceniono 14 razy 14

  On i Swir Smolenski sa lekarzami od chorob w psichuszce gdzie role sa odwrocone. Jak to u nich: czarne jest biale i odwrotnie. Ratunkuuuuu !!!!! Wariaci !!!!!!!

 • ochujek

  Oceniono 14 razy 14

  Hitler używał takich argumentów gdy mówił o Polakach i Żydach.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 16 razy 14

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że Jarek tak jak wcześniej jego brat, ojciec, matka i dwaj wujkowie jest na usługach Kremla!

 • xbozena

  Oceniono 14 razy 14

  Jarosławie Kaczyński największa zarazo tego świata...Pierd.l się!!!!!

 • maciejwscieklica

  Oceniono 15 razy 13

  Polacy !
  nic nie musimy
  od Unii przyjmować
  musimy li i tylko coraz wiecej
  na panaprezesowe zachcianki płacic
  i węgiel od Rosji kupować
  a co !

 • threemen

  Oceniono 13 razy 13

  A zgoda będzie wtedy, gdy na każdym stanowisku będzie zasiadał pisowiec.

 • trzynasty

  Oceniono 13 razy 13

  Osoba przejawiająca kompleks Kaina wielokrotnie stara się rywalizować z ludźmi. Często kieruje nią zawiść i zazdrość o sukcesy osiągane przez innych. Potrafi knuć nikczemne plany, które mają na celu zrzucenie obiektu zazdrości z piedestału, by same mogły go zająć. Potrzeba bycia w centrum uwagi jest dla nich niezmiernie istotna. To, czy są komplementowani i stawiani pod względem ważności przed innych ludzi, stanowi dla nich niezmiernie ważny fakt. Jak dzieci, które zabiegają i rywalizują pomiędzy sobą o uwagę rodziców, tak osoby cierpiące na kompleks Kaina starają się pokazać w jak najlepszym świetle. Osoby inteligentne, asertywne, zaradne i uznawane za „duszę towarzystwa” są na Kainów groźnymi rywalami. Stawienie im czoła to dla nich nie lada wyzwanie, jednak są w stanie przeznaczyć na to sporą część uwagi i energii.
  Z pewnością osoby cierpiące na kompleks Kaina powinny udać się do specjalisty. Regularne wizyty u psychoterapeuty lub na grupach terapeutycznych mogą okazać się niezmiernie pomocne w zwalczaniu objawów kompleksu. Jest to niezmiernie ważne, aby ludzie tacy nie zatracili się w swych dziecięcych, rywalizacyjnych zachowaniach. Zbyt długie ich przejawianie może okazać się dla nich autodestrukcyjne i zgubne, spalające ich zasoby i potencjał, które mogliby przeznaczyć na własny rozwój psychospołeczny oraz zawodowy.

 • Ted Pawlowski

  Oceniono 13 razy 13

  I slusznie, polskie choroby sa duzo lepsze i szybciej dzialaja.

 • ucan2

  Oceniono 13 razy 13

  Jaruś, kawalerze z Żoliborza, trudno jest przegonić cokolwiek idąc tymi krótkimi, wykrzywionymi kaczymi łapkami. Jesteś stworzony, do mętnej wody w której dobrze pływasz. Przepraszam wszystkie kaczuszki.

 • delfinadupa

  Oceniono 13 razy 13

  Ten od totalnej wojny, siania nienawiści, dzielenia narodu, szukania wrogów, złóg komunizmu i wielbiciel bolszewickiej żelaznej dialektyki to .... agent Kremla prezes Jarosław

 • ochujek

  Oceniono 17 razy 13

  Ten staruszek z komunistycznymi dyplomami chce rządzić w Polsce? Spieprzaj dziadu!

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 13

  Ta jego wścieklizna jest czysto polska. Katolicka.

 • pinkus61

  Oceniono 15 razy 13

  Nie chcemy twoich lęków....

 • 51danuta

  Oceniono 15 razy 13

  Najlepsza synergia była za komuny, to mu się marzy.

 • hefajstos1

  Oceniono 15 razy 13

  Mieliśmy być Szwajcarią , miało być tak dobrze jak we Włoszech czy Francji, miał być Budapeszt , miało być jak w Turcji ( i w tym kierunku pisiarstwo zmierza) a teraz bredzi o Niemczech.

 • 4pikus

  Oceniono 19 razy 13

  "Władza samorządowa jest częścią władzy państwowej. Jeśli władza rządowa i samorządowa współpracują, powstaje synergia"
  Jeśli wygra nasz kandydat to będziemy współpracować z samorządem jeśli nie, to nici ze
  współpracy. - tłumaczenie z nowogrodzkiego na polski
  To taki szantaż.

 • Tomasz Juszkiewicz

  Oceniono 12 razy 12

  Najcięższą chorobą toczącą Polskę jest Jarosław Kaczyński. Nikt po 1945 roku nie wyrządził Ojczyźnie większych szkód, niż ten oszalały z nienawiści osobnik.

 • Maria Michałowska

  Oceniono 12 razy 12

  Kuternoga cudownie ozdrowiony, czy tylko teatrzyk narodowy sobie urządzał?

 • pepper-salt

  Oceniono 12 razy 12

  Mały hitlerek jak zwykle wykręca kota ogonem. Przecież to on i jego banda wywołali tą totalną wojnę. Żałosny! Chce uspokajać siebie i resztę tej mafii!

 • 1moja

  Oceniono 14 razy 12

  "...My mamy prawo doganiać, a jeśli Bóg da też przeganiać ..." - Caly narod do rozancow.
  Panie Jaroslawie K. na kolanach przed ks. dobrodziejem nie da sie kogokolwiek przegonic, a jak narazie to doganiamy rezim turecki.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • Silesia Ślunsk

  Oceniono 14 razy 12

  J.kaczynski ty jesteś chorobą. Ty śmierdzący bezplodny brudny dziadzie.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 12 razy 12

  Spiėprzaj dziadu!

 • ewa5.0

  Oceniono 12 razy 12

  Co za hipokryta,najpierw zwasnił Polakow naubliżał,a teraz namawia do zgody,zdradziecka morda!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX