Komentarze (159)
Małgorzata Wassermann "twarzą przegranej kampanii" w Krakowie. "PiS zrobiło łapankę na kandydata"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ochujek

  Oceniono 9 razy 9

  Taka intelektualistka jak krakowiaczek Duda.

 • jvn

  Oceniono 9 razy 9

  A gdzie PIS ma odpowiednich ludzi? Przecież oni nawet nie są w stanie znaleźć doświadczonych kierowców do swoich limuzyn, a czołowym PISowskim menadżerem, obecnie prezesem największej polskiej firmy, jest facet który 3 lata temu rządził małą wiejską gminą.

 • bankrk

  Oceniono 8 razy 8

  przyjęła typową w PiSie postawę - męczeństwo za wiarę. Jest to niezwykle doceniane w tej partii więc sukces przed nią gwarantowany. Niestety. Stanowisko premiera na osłodę porażki w Krakowie..?

 • damtek

  Oceniono 8 razy 8

  Szwedzi pokazali w publicznej TV, dokument o Polsce...była rocznica smoleńska,była ochrona zwykłego polityka Kaczyńskiego, marsze nacjonalistów,Rydzyk jak strofuje Prezydenta,obrazy Kaczyńskich na ścianach posłów,jak władza jest uzależniona od kościoła...
  Marcin/twitter

 • claudiusz

  Oceniono 10 razy 8

  precz s pisiorami!!!...precz z waserman!!!...precz z kaczorem!!

 • cleryka

  Oceniono 12 razy 8

  Pan Nowak nie ma racji,że kampania ma coś rozstrzygnąć. Jaki Patryk nie sypiał całą dobę przez 2 miesiące chodził po Warszawie i pieprzył durnoty,obiecał wszystkim wszystko i co? W Gdyni poseł Horała obstawił całą Gdynię banerami nawet przy polnych drogach,przy leśnych obszarach( chyba dla grzybiarzy) i co?
  Przegrał z kretesem w I turze.

 • ochujek

  Oceniono 10 razy 8

  Krysia jest bardziej wyrazista, ma więcej wdzięków, miałaby większe szanse ;-)

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 8 razy 8

  Aby dostąpić łaski zrobienia Ciepłemu Yaycu laski, wanna zgodziła się być nawet luzerem. Ojciec musi być dumny z takiej córci...

 • zimman

  Oceniono 8 razy 8

  Ona w ogóle jest przegrana, w komisji AMBER Gold też...

 • mer-llink

  Oceniono 7 razy 7

  Aj tam, aj tam: prof Nowak stara się tylko poderwac nas do głosowania na p. Wassermann.
  To część kampanii w mieście. Prof. Nowak jako sługus PiSu postanowił podnieśc temperaturę promowania p. Wassermann - i tyle. Nie nabierajmy się na ten jego ProfesorskoNowakowy wybieg. Odrzućmy p. Wassermann jasno i mocno.
  Pani Wassermann wie, że jej kariera warszawska jako heroini "speckomisji", która miała dopaść Tuska jest definitywnie przegrana. Komisja za nasze pieniądze odgrywa żałosną parodię pracy. Nie dlatego, że nie chcieliby zrobić widowiska z Tuskiem na szafocie, ale dlatego, że wszyscy członkowie jej widzą, że dali się złapać w populistyczną pułapkę idiotyzmu tej komisji i jej przewodniczącej. P. Wasserman skapcaniała w komisji, nic nie umie, nie spełnia oczekiwanych przez PiS celów, kompromituje "rozliczeniowe" marzenia PiSu. WIe, ze za to p. Kaczyński Jarosław, Prezes i Brat, nie nagrodzi jej kwiatami i jakąś dostatniejszą synekurą. Zdecydowała sie więc uciec z komisji i z Warszawy do Krakowa - że niby tu jakoś przeżyje, ułoży sobie biuro, poprowadzi lokalne imperium. A tu figa.

  P.S>Zresztą kampania p. JAkiego w Warszawie była dokładnie z tego samego powodu: stracił wiceministerstwo za wygłup z ustawa IPNu - bo go wyrzucają tak czy siak! -, skompromitował się w komisji reprywatyzacyjnej (ukrywał w niej PiSowskie wątki i PiSowskich macherów) , więc chciał wywalczyć sobie inny stołek - prezydenta Warszawy. SŁusznie dostał baty. I dostaje baty w PiSie nieustannie dalej... P. Wassermann próbowała tej samej sztuczki "ucieczki gdzie indziej", tzn. do Krakowa, ale mam nadzieje, że doświadczy u nas losu pana Jakiego.

 • cool_matt

  Oceniono 7 razy 7

  a co to takiego ? durne wstretne i oblesne zerujace na zmarlych ....trupiara

 • yaspiman

  Oceniono 7 razy 7

  to takie bląd mięso armatnie.

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 11 razy 7

  Jarek daleko zaszedł na trupach i tej pani z tym typowo polskim nazwiskiem też się może to udać.

 • ml2403

  Oceniono 6 razy 6

  Pan profesor zdaje się odkrywa Amerykę. Jakichże to ludzi miałby znaleźć Kaczyński. Dla niego wzorem jest niejaki Suski co jak gębę otworzy to zawsze powie coś głupiego ale jest jego wiernym druhem i to podstawa. Tak więc jeśli takie kryterium obowiązuje w PiS to skąd brać człowieka o otwartej głowie, niezależnych poglądach i posiadającym własne zdanie niekoniecznie zbieżne ze zdaniem prezesa, który mógłby przekonać mieszkańców takiego miasta jak Kraków. To się w PiS nie zdarzy i Kaczyński jest w tej sprawie logiczny, Gdybym takich ludzi dopuścił do wierchuszki w PiS to za chwilę by mnie wykopali i na tym by się skończyło. Dlatego wole odpuścić duże miasta udając, że tam walczę ale zawsze mogę powiedzieć, że kandydat był młody, niedoświadczony więc i tak zrobił dobry wynik, niż szukać kogoś naprawdę zdolnego wygrać ale za to żądającego swobody i niezależności. To by rozchwiało ca łą partią zbudowaną na zasadzie wódz ma zawsze rację i kropka. Bardzo się więc dziwię, że prof. Nowak od lat sympatyzujący z PiS nie widzi tak oczywistej rzeczy.

 • edza4

  Oceniono 6 razy 6

  Myślę że ten baner to tylko pamiątka do powieszenia nad własnym łóżkiem,tak aby pobudzić marzenia o swojej wielkości czyli ściętej głowy.

 • BOBUŚ JULEK

  Oceniono 6 razy 6

  Byłem na grzybach w lesie , no i chciało mi się , miałem tylko kawałek gazety ze zdjęciem tej pisDY i musiałem się podetrzeć

 • roll

  Oceniono 8 razy 6

  Baba nie ma wstydu.

 • dziadwawelski

  Oceniono 5 razy 5

  A co na to wszystko Stasiek Dziewisz prałacina smoleński ???

 • jerzysm42

  Oceniono 5 razy 5

  Skoro Miller miał swoją Ogórek, to dlaczego Kaczyński nie miałby wystawić Małgośki?

 • jtby

  Oceniono 5 razy 5

  "Kaczyński nie jest w stanie znaleźć "odpowiednich ludzi". Z tym jestem w stanie się zgodzić. Zdaje się, że BMW jest jego zasadą kadrową lub nie przyciąga zbyt dużo ludzi, którzy nie cierpią na poważne zaburzenia umysłowo, reprezentują sobą jakiś poziom moralny, etyczny, kulturowy i mają przynajmniej jakieś kompetencje na stanowiska w służbie publicznej i społecznej.

 • seyeasy

  Oceniono 7 razy 5

  Ale Śirota....Chyba za karę tam stoi.....

 • marywil2012

  Oceniono 5 razy 5

  ja w kwestii formalnej, może to szczegół, ale drodzy dziennikarze rozróżniacie między procentami a punktami procentowymi. Przewaga majchrowskiego nad pisowską kandydatką nie wynosi 20% a około 20 punktów procentowych (dołkanie mówiąc 18 punktów procentowych), a to jest znacznie więcej niż 20%. Jaka jest różnica zapyta autor tekstu gazety? A not taka, że poparcie o 20% większe względem 38% to byłoby poparcie na poziomie 45,6%, a w tekście jest mowa o poparciu na poziomie 56%.
  A tak poza tym to Nowak miał być prezydentem pisowskiego państwa. Wtedy mu preze sprzed nosa zabrał kandydaturę na rzecz Dudy...Szkoda mi tego krakowa jak nie nowak to wasserman, jak nie wasserman to Duda. Jarkowi kończą się kadry. Czas na kolejnych karierowiczów bo wszystkiego kuchcińskim, brudzińskim, błaszczakiem i obajktiem Jaruś nie obskoczy. A jak się sam bierze za zarządzanie to jest katastrofa...co za nędza pisowska.

 • claudiusz

  Oceniono 4 razy 4

  znam osobiscie Wasserman...to przemadrzala nie liczaca sie z nikim kobieta.....nie nadaje sie na prezydenta gdzie trzeba byc madrym cierpliwym gospodarzem...

 • jag63

  Oceniono 4 razy 4

  Wassermannówna.

  Paździerzowa kandydatka.

  Ukryta opcja niemiecka.

  Chcecie tego Krakusy ?

 • nelsonpuszysty

  Oceniono 3 razy 3

  Zajmij się Pan raczej badaniem niuansów historii Rosji, bo na tym się Pan cokolwiek znasz i ciesz się Pan jako mieszkaniec Krakowa (co zrobić, ziomków się nie wybiera), że to stworzenie o wzroku bazyliszka nie ma szans - dzięki temu będziesz Pan mieszkał w jako-tako funkcjonującym mieście, a nie jakimś pisowskim grajdole.

 • bondnaemeryturze

  Oceniono 3 razy 3

  a i tak ciemny lud to kupi...

 • skaki2012

  Oceniono 3 razy 3

  Kazdy srednio rozgarniety czlowiek w Polsce wie ze prymityne manipulacje PIS dobrze sie sprzedaja na prowincji - miejscu intelektualnego snu. W duzych miastach jest wiecej wykszatlconych ludzi ktorzy lepiej sie orientuja w tym co w trawie piszczy. Oczywiscie nie mowie ze w miastach sa same orly - ale procentowo PIS nie ma tam czego szukac bo prezes juz dawno polozyl kreske na inteligencje. Takie cos jak pani Wassermann znana z tego ze jej ojciec zginal w Smolensku to nie jest powazny kandydat na prezydenta Krakowa. To oczywiste i nie ma co do tego zatrudniac profesorow.

 • lob1

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko nie kobieta.Każda kobieta na stanowisku jest wyniosła i zarozumiała.To musi być osoba starsza doświadczona nie taka, co na siłę chce się wybić.Niech wyjdzie za mąż ma dzieci,to jest jej posłanie w życiu a nie zemścić się za to ,że jej ojciec zginął w katastrofie.Zresztą widać było na komisji Amber Gold ,jaka jest zarozumiała i pewna siebie.

 • peteroski

  Oceniono 3 razy 3

  Alez ona ma nochala!

 • koszmarex

  Oceniono 5 razy 3

  I to akurat w mieście, w którym dobry kandydat z PiS miałby duże szanse na wygraną. No, tylko musiałby też czasami błysnąć intelektem - a ludzi inteligentnych z Partii prezes dawno wyrzucił, by zrobili miejsce uległym.

 • hubert.fun

  Oceniono 5 razy 3

  Taka pikna kariera rozbije się o Kraków. Kraków - piękne miasto. Dziękujemy. Warszawa

 • panbies

  Oceniono 3 razy 3

  Jadzia dała nazwisko.

 • baj62

  Oceniono 2 razy 2

  No i znowu nie udało sie przenieść stolicy do Krakowa.

 • lob1

  Oceniono 4 razy 2

  Groziła panu Tuskowi,a to nie jest przyzwoite.Daleko jej do pana Tuska.Chce się wspinać do kariery, ale przez złość i dumę a nie przez skromność.

 • lastm10

  Oceniono 8 razy 2

  Krakowie od urn, niech ten dereń Nowak nie uspi czujnosci krakowian

 • mikejar

  Oceniono 1 raz 1

  Stanowisko PRZEROSLO dziewice Wasserman. PIS ostatnia szansa zeby zyc !!!!!!!!!!!

 • repsaj

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko narazili Kraków na wyborcze koszty II tury.

 • henyk

  Oceniono 1 raz 1

  Coś mi się wydaje, że Kaczyński powoli zdaje sobie sprawę z tego, że jest cienkim Bolkiem. Czego się nie tknie, zepsuje. Wymyśla niestworzone rzeczy. Wypalił się całkowicie ale udaje, że dużo może. Czas na pełne odejście na emeryturę dziadku.

 • mikejar

  Oceniono 3 razy 1

  Za KILKA LAT Wasserman bedzie MENTALNIE JAK PAWLOWICZ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nastepna ZAWSZE DZIEWICA , ktora przeroslo stanowisko dane przez PIS DZIELCOW
  Na nazwisku tatusia sie wozil !!!! To jedna z tych co powie wszystko na potrzeby Kaczynskiego !!!!!!!!!!! OGOLNIE GLUPIA CI...>

 • loneman

  Oceniono 3 razy 1

  ✋✄

 • Jarek J

  0

  No i stało się. Przegrała..ale pewnie to wygrana według nomenklatury PiS-uarów.

 • fox.foksinski

  0

  Wasserman... Twarz faceta w kobiecej fryzurze.

 • andrzejkot79

  0

  wasermsn - to babka pokroju Gosiewskiej. Ta sama glina. Kasa z odpraw milionowych się kończy, na udawanie żałoby po tylu latach ludzie już się nie łapią wiec czas na koryto. Żyć jakiś trzeba....

 • raz1dwa2trzy3

  0

  Gosia Wodnik utopiona.

 • ROMIRO Kot

  0

  Może kto sprawdzi tego Andrzeja Nowaka ,,skąd się wywodzi z tego czepiania się Pani Wasserman .,,to na pewno wywodzi się z KOMUNY ,,,,Studia i pranie mózgu zrobiła jemu komuna może nawet jego rodzice wywodzą się z WSCHODU ...PANI WASSERMAN JEST SUPER KOBIETA MĄDRA INTELIGENTNA GODNA STANOWISKA PREZYDENTA KRAKOWA ,,,Nikt nie manipuluje Panią Wasserman ,,,,CÓŻ TEN CO JEMU FOTEL DO TYŁKA PRZYRÓSŁ OBECNY PREZYDENT KRAKOWA ,,,DALEJ CHCE PIERDZIĆ DO FOTELA ,,,,,A młoda kobieta jak inni młodzi nie mogą zostać Prezydentem Krakowa ...TO JEST POLICZEK DLA MŁODYCH KOBIET I MĘSKIEJ STRONY ...Teraz już czas na młodych nie skorumpowanych ale takich co mają swoje wizje dla dobra mieszkańców Miasta rodzin SENIORÓW Krakowa...i rodzin swych młodych mieszkańców KRAKOWA.........WARTO OD DAĆ GŁOS NA MŁODOŚĆ ,,,,,,KRAKOWA..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX