Poranna rozmowa Gazeta.pl z Adrianem Zandbergiem (29.10.2018)

- Niezależnie od tego, czy konto Kukiza przejął agent Smirnoff, czy agentka Stolicznaja, to jest kłopot - mówił w porannej rozmowie Gazeta.pl Adrian Zandberg. Wskazywał, że Kukiz ma dostęp do tajnych informacji polskiego wywiadu.

Adrian Zandberg, jeden z liderów Partii Razem, w porannej rozmowie Gazeta.pl skomentował serię wulgarnych tweetów autorstwa Pawła Kukiza. Lider Kukiz'15 później wskazał, że "piątkowa noc przejęła go i jego konto"

Według Zandberga z całej sytuacji owszem - można się śmiać, jednak jego zdaniem jest ona o poważniejsza niż się wydaje. Wskazywał, że Kukiz jest przecież wiceszefem sejmowej komisji ds. służb specjalnych i ma dostęp do wielu poufnych informacji, więc takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Niezależnie od tego, czy konto Kukiza przejął agent Smirnoff, agentka Stolicznaja, czy po prostu jego emocje, których nie był w stanie powstrzymać, to jest kłopot

- mówił w Gazeta.pl Zandberg. Dalej stwierdził, że w takim przypadku dawanie mu dostępu do tajnych informacji "chyba nie jest dobrym pomysłem".

- Bo jeśli mamy do czynienia z facetem, który jest wiceszefem komisji ds. służb specjalnych, który ma certyfikaty dostępu do tajnych informacji kluczowych dla bezpieczeństwa państwa i nagle się okazuje, że się nie kontroluje, to znaczy, że problem jest poważniejszy - ocenił.

Całą rozmowę możecie zobaczyć powyżej, Piotr Maślak pytał też o sytuację w LOT i słabiutki wynik Partii Razem w wyborach samorządowych.

Na poranną rozmowę Gazeta.pl zapraszamy codziennie o godz. 8.30.

Więcej o:
Komentarze (196)
Adrian Zandberg kpi z Pawła Kukiza: "konto przejął agent Smirnoff"
Zaloguj się
 • japka_putina

  Oceniono 77 razy 61

  Sęk w tym, że trzeźwe diagnozy Adrianka podziela około 1% wyborców, a pijane brednie Pawełka trafiają do przekonania 10 razy większej liczbie głosujących. Co do bezpieczeństwa, to po Macierewiczu można już odpuścić sobie pilnowanie tajemnic. Wszystkie dawno trafiły tam, gdzie trzeba.

 • alexander59

  Oceniono 34 razy 30

  Trzeźwemu generałowi "służby spec." przez rok nie dawały certyfikatu, a Pawełek go ma bez żadnych konsekwencji po "piątkowym przejęciu konta" przez TW Smirnoff.

 • mer-llink

  Oceniono 34 razy 28

  Oj tam, oj tam, czepiacie sie człowieka. Wciągnął pan Kukiz zwyczajową kreskę i zamiast czystą popił słodką, i stąd całe nieszczęście. Barwniki i słodziki z wódek kolorowych źle wspołpracują z proszkiem. Bo poza tym to wszystko było w porządeczku.

 • siwywaldi

  Oceniono 30 razy 26

  Paweł po 3 latach w polityce, jest już "panisko", więc raczej współpracuje z agentami zachodnimi, czyli z Jackiem Danielsem i Jonny Walkerem. Czasami jak ma już dość angielszczyzny, to pociesza go stara koleżanka Marycha.. :-))

 • flemming

  Oceniono 28 razy 22

  Adrian ma rację, Kukiz chlał przez weekend, a może i ćpał i chlał, ale odleciał, nie kontrolował się, każdy agent KGB mógł go wziąć na prostownik i wydobyć z niego co chciał. To jest wielki skandal. Ten facet, jeśli jest takim patriotą, jak deklaruje, jeśli tak walczy z systemem, jak deklaruje, to powinien natychmiast, za godzinę, złożyć dymisję z funkcji wiceszefa komisji służb specjalnych. Boże do czego ten karzeł kaczyński doprowadził, jego kumpel Maciarewicz rozpieprzył polska armię, a jego przydupas kukiz może chlapać jęzorem. Rydzyk wam nie pomoże i łańcuch dookoła granic z różańców złożony. Spie...cie Polskę raz, dwa.

 • mike689

  Oceniono 22 razy 18

  przeciez zdrowa tkanka narodu , drobnych pijaczkow , patriotow idiotow , katoli potrzebuje swojego przedstawiciela w Sejmie a gdy sie narąbie, to co wtym zlego kazdy od czasu do czasu jest narąbany

 • plastikpiokio

  Oceniono 15 razy 15

  swięte słowa piłeś nie jedz ---piłeś do lustra nie pisz .boś głupi .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX