Kaczyński studzi emocje po wniosku Ziobry. "Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo"

Jarosław Kaczyński bierze czyny udział w kampanii przed II turą wyborów samorządowych. Tam, gdzie może próbuje studzić emocje i zapewnia, że przypisywanie PiS woli wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej jest kłamstwem i manipulacją.

Jarosław Kaczyński w Radomiu bierze udział w konwencji wyborczej , która poprzedza drugą turę wyborów samorządowych. Odnosząc się do słabych wyników osiągniętych w wielkich miastach podkreślił, że ich mieszkańcy ulegli masowej manipulacji. Jego zdaniem, w jej centrum jest właśnie domniemane dążenie do "polexitu". - Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo - zapewnił prezes PiS. Podkreślił, że polski rząd respektuje europejskie prawo, ale domaga się, by było one równo dla wszystkich. - Jeżeli coś wolno jakiemuś państwu, na przykład Niemcom, to nam też wolno - tłumaczył.

Wniosek Zbigniewa Ziobry do TK. Tuż przed wyborami  

O zagrożeniu wyjściem Polski z Unii Europejskiej przekonywała w ostatnich dniach opozycja. Jej zdaniem krokiem w kierunku wyjścia Polski ze wspólnoty europejskiej jest wniosek ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry do Trybunału Konstytucyjnego. Prokurator generalny pyta o konstytucyjność artykułu 267. Traktatu o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Przepis pozwala krajowym sądom zadawać pytania do TSUE w sprawach dotyczących sądownictwa. 

Polski rząd nieustannie powtarza, że kwestia reformy wymiaru sprawiedliwości należy do wyłącznych kompetencji rządów krajowych.

Jarosław Kaczyński wsparł podczas konwencji kandydaturę Wojciecha Skurkiewicza na stanowisko prezydenta miasta. Jego zdaniem jest on gwarantem prawidłowego rozwoju Radomia oraz dobrej współpracy lokalnego samorządu z władzą centralną.

Więcej o:
Komentarze (403)
Kaczyński studzi emocje po wniosku Ziobry. "Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo"
Zaloguj się
 • mhjunior007

  Oceniono 138 razy 132

  To, że przegrałem debatę z Tuskiem, to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To, że będę premierem, gdy móh brat będzie prezydentem, to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To, że Samoobrona będzie w rządzie, to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To, że Macierewicz będzie ministrem, to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To, że politycy będa rządzić TVP to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To, że liberał i bankster podsłuchany w restauracji "Sowa i Przyjaciele" będzie premierem, to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To, że chcemy wyprowadzić Polskę z UE, to kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 100 razy 88

  Przetłumaczę wam z kaczego na polski
  PIS nie chce wyprowadzić nas z UE.
  PIS chce aby UE nas sama wywaliła...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 92 razy 78

  Żyję w kraju setek zmanipulowanych miast! Dobrze że Kaczyński mi to uświadomił

 • antonikarcz

  Oceniono 93 razy 77

  Kaczyński jest jednym wielkim kłamstwem i ściemą.
  Marionetka która przespała stan wojenny, prowadzona na krótkiej smyczy prl-owskich służb.

 • zacisze16

  Oceniono 64 razy 60

  No... Kurcze... Dałem się zmanipulować... No tak... Przecież ja nie mam własnego rozumu... I Jarosław K. musi mi nalać oleju do głowy...

 • fakduck

  Oceniono 67 razy 55

  Tak, a maciorek nie miał być ministrem. Właśnie ci uwierzyłem i przesyłam ci pozdrowienia... .i.

 • teczowy.husarz.bat.na.chamow

  Oceniono 67 razy 51

  Boi sie Kaczynski.
  Przegial i dobrze o tym wie.
  Polacy chca byc i sa Europejczykami z Unii Europejskiej.
  Natomiast Kaczynski to przasny prorosyjski manipulant. Trzeba by znal swe miejsce - buzia na poziomie kolan.
  Czyli tyle ile mu intelekt daje.

 • krynolinka

  Oceniono 67 razy 51

  Jasne wszyscy zmanipulowani albo chorzy...Trzymajcie mnie bo jak dorwę kurdupla to pióra polecą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX