Sławomir Nowak chciał przypomnieć o zmianie czasu. "Słuchajcie tępe cepy, prawdziwi patrioci"

Sławomir Nowak, minister w rządzie PO-PSL, postanowił w obraźliwy sposób przypomnieć o zmianie czasu na zimowy. "Uwaga 'prawdziwi patrioci'! Słuchajcie tępe cepy!" - takimi słowami rozpoczynało się owo przypomnienie. Nowak usunął wpis i stwierdził, że miał on "zbyt mocny przekaz".

Paweł Kukiz nie jest jedyną znaną osobą, która w weekend "odleciała" na Twitterze. Sławomir Nowak, minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej w rządzie Donalda Tuska, w niezbyt - delikatnie mówiąc - elegancki sposób chciał przypomnieć użytkownikom Twittera o zmianie czasu na zimowy. 

Sławomir Nowak o "tępych cepach"

"Uwaga 'prawdziwi patrioci'! Słuchajcie tępe cepy. Dzisiaj z 3 (trzy) na 2 (dwa) przesuwacie wskazówki ZEGARKÓW (to co dostaliście na komunię)! Normalni to wiedzą z automatu. Poza tym dobra wiadomość polega na tym, że możecie o jedną godzinę dłużej nienawidzić!” - napisał Nowak. 

Słowa te, co szczególnie nie dziwi, oburzyły wielu komentujących. Nowak widocznie ugiął się pod presją, bo ostatecznie usunął wpis. Zachowały się jednak zrzuty ekranu. Jeden opublikował m.in. Łukasz Sobolewski z TVP Info. "Minister w rządzie PO-PSL. Klasa" - napisał dziennikarz.

"Zbyt mocny przekaz"

Do sprawy w końcu odniósł się sam zainteresowany. "Szanowni obrażeni moim wcześniejszym wpisem*, a miłujący bliźniego w stylu: „wy kanalie/zdradzieckie mordy”itp., dla was wersja light: uprzejmie przypominam o zmianie czasu. Macie o godzinę więcej na krzewienie swojej wizji świata! * usunięto ze względu na zbyt mocny przekaz ;)" - napisał na Twitterze Nowak.

Żeby było ciekawiej, były polityk we wcześniejszym wpisie pokpiwał sobie z Pawła Kukiza i wpisów, jakie zamieścił na Twitterze w piątek w nocy. "Pijacki zamach na moje życie! Haniebna próba wyrugowania mnie z mojej kwestii!" - napisał Nowak, który - zapewne przez skojarzenia z zegarkiem - co sezon informuje na Twitterze o zmianie czasu.

Więcej o:
Komentarze (625)
Sławomir Nowak przypominał o zmianie czasu: "Słuchajcie tępe cepy"
Zaloguj się
 • phugoid

  Oceniono 130 razy 82

  to i tak jest wersal w porównaniu z komentarzami takich indywiduow jak czarek trotyl, ziemniakiewicz czy pawlowiczowa

 • dziadwawelski

  Oceniono 69 razy 51

  Skrupulatność w pomiarze czasu jest u polityka zaletą, Leszko Kaczynski nie przejmował się czasem skutkiem czego niemal spóźnił się na "własną śmierć" i oczywiście na transmisję w TV.

 • flemming

  Oceniono 55 razy 39

  Slawek, doskonały mem z Kukizem. Pozamiatane.

 • ziggybam

  Oceniono 52 razy 34

  Jasne, przesadził, za mocno, powód zbyt błachy itd. Ale... jakoś dziwnie ostatnio jest, że im gorliwszy "patriota", tym większy cep.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX