Komentarze (198)
Bronisław Komorowski o kolizji kolumny rządowej Beaty Szydło: Gamoń uczy gamonia
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 61 razy 55

  Chciał naród Pasztetową i Smalec (po cenie droższej niż ośmiorniczki...) to ma.

 • oko2009

  Oceniono 51 razy 47

  Gość przepuszczał pieszego na przejściu. A gamonie wiozące cesarzową przywalili mu w tył samochodu. Ciekawe czy już go skazali, czy już wszczęto przeciw niemu postępowanie.

 • za_miske_ryzu

  Oceniono 31 razy 29

  Najwazniejsze, ze Polska jako jeden z niewielu krajow NATO sumiennie wypelnia swoje sojusznicze zobowiazania, regularnie inwestujac z budzetu MON w nowe limuzyny obronne oraz regularnie testujac ich sprawnosc bojowa na polskich drogach.

 • antropoid

  Oceniono 35 razy 25

  Brawo - o gamoniach tylko tak.

  PiSsiory i cała prawica (tak zwana) mało sraczki nie dostały, kiedy Bronek wlazł na japoński mikrozydel, krzykom jaki to wstyd nie było końca - teraz jeden 10 razy większy obciach goni drugi, że nawet przaśny Bronek wygląda przy pisiorach jak orzeł przy gryzoniach.

 • siwywaldi

  Oceniono 25 razy 23

  Cyt.: "Gamoń uczy gamonia"
  Ależ dokładnie TAK SAMO było z pilotami rządowych Tupolewów. Pilotów, którzy na tych maszynach zjedli zęby albo odesłano na emeryturę, albo postarano się o to, by na te emerytury odeszli. A na ich miejsce zaczęto szkolić młodych i żądnych awansu poruczników. I może był by to proces normalny, tyle że te "szkolenia" odbywały się WYŁĄCZNIE metodą "uczył Marcin, Marcina" i co najważniejsze BEZ godzin na symulatorze, bo ten na Tupolewa był "sowiecki", więc z natury wrogi.

  Dziś widzimy, że jest droga, która MUSI się kończyć wypadkami. Różnica jest tylko taka, że samochody bez obrażeń dla VIP-ów można rozbijać wielokrotnie, natomiast samolotów nie...

 • wrorafa

  Oceniono 20 razy 20

  Oby w Googlu poszli po rozum do głowy i dodali w mapach notyfikację gdzie obecnie jest kolumna rządowa, człowiek omijałby i czuł się bezpiecznie.

 • damtek

  Oceniono 19 razy 19

  "Obecny rząd jest wyjątkowo pracowity, jest ciągle w drodze, dlatego kolizje zdarzają się częściej" Żaryn w TVN .
  To ma sens. Beata Szydło tak ciężko pracuje, że weekend zaczyna w czwartek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX