Wyniki wyborów. Siostra Mateusza Morawieckiego przegrała w Obornikach Śląskich. I pogratulowała zwycięzcy

Wybory samorządowe 2018. Anna Morawiecka przegrała w Obornikach Śląskich z obecnym burmistrzem miasta, otrzymując 30,73 proc. głosów. W poniedziałek siostra premiera RP pogratulowała swojemu przeciwnikowi.

Anna Morawiecka przegrała w wyborach samorządowych 2018. Siostra premiera walczyła o stanowisko burmistrza Obornik Śląskich. Ale obecny burmistrz Arkadiusz Poprawa zdeklasował rywali, zdobywając 69,27 proc. głosów.

Jak donosi "Gazeta Wrocławska", to wstępne wyniki wyborów w Obornikach Śląskich. Morawiecką poparło 30,73 proc. głosujących.

Wyniki wyborów samorządowych 2018. Anna Morawiecka gratuluje Arkadiuszowi Poprawie

"Panie burmistrzu, gratuluję wygranych wyborów. Mam nadzieję, że zwycięstwo pozwoli Panu dalej skutecznie pracować na rzecz rozwoju naszej gminy. Gratuluję również wszystkim, którzy weszli do Rady. Jestem przekonana, że bez względu na wynik wyborów, wygrały Oborniki Śląskie. Wszystkiego dobrego" - napisała na Facebooku Morawiecka.

Według informacji "Gazety Wrocławskiej", radni związani z burmistrzem prawdopodobnie zdobędą także 12 mandatów w 15-osobowej radzie gminy.

Czy Morawiecki pozostanie premierem? Cymański: Nauczyłem się jednego: niczego nie wykluczam

Więcej o:
Komentarze (40)
Wyniki wyborów. Siostra Mateusza Morawieckiego przegrała w Obornikach Śląskich. I pogratulowała zwycięzcy
Zaloguj się
 • paniwu77

  Oceniono 20 razy 18

  Ja, mieszkanka Obornik Wielkopolskich gratuluję mieszkańcom siostrzanego miasta, że NIE wybrali premierowej siostry na swego burmistrza !

 • chi-neng

  Oceniono 22 razy 16

  Dalszy caig dobrych wiesci!
  Dziekuje ponownie...
  Czekam na wiesci z Krakowa...

 • justas32

  Oceniono 20 razy 14

  Jej brat jeszcze rok porządzi. Po wyborach - jeżeli nie trafi do więzienia - i tak nie znajdzie żadnej pracy, ani w polityce ani w biznesie ...

 • antyqrdupel

  Oceniono 13 razy 11

  KORYTO MINUS

 • jxl82

  Oceniono 15 razy 11

  Jarek zaprosił wczoraj Mateuszka na scenę przedstawiając go jako architekta wyniku wyborczego. Czyżby zadaniem Pinokia było "Sztandar wyprowadzić"? Siostra udowodniła, że wszystko idzie zgodnie z planem. Gratulacje Mateusz!

 • jxl82

  Oceniono 13 razy 11

  Mateusz! Wyślij jej miskę ryżu na pocieszenie !

 • fakiba

  Oceniono 16 razy 10

  Wcale mnie to nie martwi

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 9 razy 9

  Siostra bankstera przegrała - jakże mi przykro... Czyż to braciszek dojoną kasiorą się z siostrą nie podzielił, sama jeszcze chciała doić? Niech się do pracy weźmie zamiast politykować i marzyć o dojeniu wszystkich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX