Wybory samorządowe 2018. "Znakomity PSL. Kosiniak-Kamysz może być przyszłym premierem"

W porannej rozmowie Gazeta.pl Katarzyna Piekarska chwaliła "znakomity" wynik PSL i lidera ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza.

- Trzeba pogratulować panu Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi, który dużo zaryzykował, idąc samodzielnie - ocenia Katarzyna Piekarska z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jednak na gratulacjach się nie kończy. W rozmowie z Łukaszem Kijkiem z Next.Gazeta.pl nie kryła podziwu dla wyniku PSL-u.

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o:
Komentarze (76)
Wybory samorządowe 2018 - wyniki. "Znakomity PSL. Kosiniak-Kamysz może być przyszłym premierem"
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 32 razy 18

  W porównaniu z kaczyńskimi bolszewikami PSL, to zawsze jakiś postęp.

  Ale pamiętajcie, że PSL nie oswobodzi Polski od watykańskiego ucisku i wyzysku.

 • polakadam

  Oceniono 25 razy 15

  Pis już rozpoczął zjazd po równi pochyłej. Trudno będzie to zatrzymać bo zamiast pokory widzimy u nich tylko butę. Liberalni patrioci pokonają katolickich socjalistów.

 • jurek4491

  Oceniono 30 razy 10

  No i klapa PiSu , skok na sejmiki nie udał się , nie dorwą się WARCHOŁY do kasiory .

 • 55kris

  Oceniono 9 razy 7

  Nawet PSL dało wam z liścia, ćwoki!

 • antekpociecha

  Oceniono 17 razy 7

  Drogie pisorki, wszystko wskazuje że najlepiej już mieliście i teraz już będzie tylko gorzej. Teraz musicie bo dłużej się nie da, uwolnić ceny paliw i energii. Czas drukować kasę bo już na wszystko zaczyna brakować a w kolejce czekają następni co im naobiecywaliście gruszki na wierzbie, tymczasem wszyscy zagraniczni inwestorzy pouciekali a krajowi już nie są wydolni, to co się jeszcze kręci to zasługa wielu lat pracy waszych poprzedników.

 • dziadekjam

  Oceniono 15 razy 5

  "- Trzeba pogratulować panu Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi, który dużo zaryzykował, idąc samodzielnie - ocenia Katarzyna Piekarska z Sojuszu Lewicy Demokratycznej."
  =================================================================
  PSL: zwyczajowo startuje solo żeby po wyborach mieć swobodę doboru koalicjanta i i dyktowania warunków

 • tetradrachma

  Oceniono 6 razy 4

  To, co mówi tow. Piekarska, to nie są brednie wydobyte "na mękach", a jej wiedza, że przebiegłość i cynizm Prezesa, jest podparta leninowska zasada, "dzis dajemy palec, a jutro bierzemy rękę ! Prezes, PSL-owi, może zaoferować... "tekę premiera" a Pan ciżemka, może się połaszczyć no i co ????

 • whitepony

  Oceniono 13 razy 3

  Tak czytam różne komentarze i widzę, że niewiele osób rozumie, że wybory samorządowe to nie są wybory parlamentarne. Wbrew temu co deklarują różne media (TVP PiS zwycięzcą, w TVN fantastyczny wynik KO) uważam, że te wybory przegrały w zasadzie wszystkie partie.
  PiS - wynik nawet nie najgorszy, klęska w dużych miastach, Jednak na samorządówkę to i tak nieźle ale bez fajerwerków. Mając w ręku media publiczne całościowy wynik jest co najwyżej średni.
  KO - bardzo dobrze w dużych miastach, słabiutko w sejmikach. W porównaniu z poprzednią samorządówką słabo. Jedyne sukcesy to zamordowanie Nowoczesnej + Trzaskowski i Zdanowska. Dodatkowo klęski Wałęsy czy Nitrasa.
  PSL - wbrew pozorom wcale nie taki świetny wynik. Tym bardziej w świetle dzisiaj podawanych wyników. Duża strata w porównaniu z poprzednimi wyborami samorządowymi. Słaby zwiastun wyborów parlamentarnych. (przypominam wczoraj mieliśmy wybory samorządowe a nie parlamentarne).
  Kukizy - na swoim poziomie, bez rewelacji chociaż w sumie jak na samorządówkę nieźle.
  SLD - bardzo słabo. To raczej koniec tej formacji. Albo ktoś ich przygarnie (KO) albo kaplica.
  Wolność - słabiutko
  Razem - beznadziejnie.
  Reszta się nie liczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX