Wyniki wyborów. Wygrana Rafała Trzaskowskiego to dobre wieści dla Marczułajtis. Zajmie Jego miejsce w Sejmie?

Wyniki wyborów samorządowych 2018. Według sondaży exit polls Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem Warszawy. Zwolni przez to swoje miejsce w Sejmie, które może zająć snowboardzistka Jagna Marczułajtis.

Wyniki wyborów samorządowych 2018 pokazują, że w Warszawie prezydentem zostanie Rafał Trzaskowski. Tak pokazują wyniki sondaży exit polls. Polityk jest obecnie posłem ziemi krakowskiej. Według tamtejszej "Gazety Wyborczej" jego miejsce w Sejmie może zająć Jagna Marczułajtis.

Wyniki wyborów samorządowych 2018. Rafał Trzaskowski prezydentem Warszawy?

Słynna snowboardzistka w wyborach parlamentarnych w 2015 r. dostała 6899 głosów, co nie pozwoliło jej na dostanie się do Sejmu. Teraz może to się jej udać, jeśli potwierdzą się wyniki exit polls i Trzaskowski trafi do stołecznego ratusza.

Marczułajtis trzy razy brała udział w zimowych igrzyskach olimpijskich, w 2002 r. zajmując czwarte miejsce. 14 razy zdobyła mistrzostwo Polski, dwa razy mistrzostwo świata juniorek, raz mistrzostwo i raz wicemistrzostwo Europy. Była posłanką PO w latach 2011-2015.

Wybory samorządowe 2018. Ewa Kopacz: Zwycięstwo Trzaskowskiego? To będzie świetna prezydentura tego człowieka

Więcej o:
Komentarze (25)
Wyniki wyborów. Wygrana Rafała Trzaskowskiego to dobre wieści dla Marczułajtis. Zajmie Jego miejsce w Sejmie?
Zaloguj się
 • bonenecklace

  Oceniono 14 razy 10

  Nie ma żadnych. Ostatnio tak lamentowała, że jej nie starcza, bo biedna. Widzę, że GW ma bardzo krótką pamięć, co do członków PO, bo ww. brała udział w przekrętach podczas wyboru gospodarza IO. Ogólnie wypowiedzi, że jej nie starcza są autentycznym pluciem w twarz ludziom opiekującym się niepełnosprawnymi dziećmi, którzy muszą się utrzymać za symboliczne kwoty.

 • duda2016

  Oceniono 11 razy 9

  Czemu piszecie "snowboardzistka" zamiast "konkubina gangstera" ?

 • guest_wiec1

  Oceniono 11 razy 7

  No niestety, tak może być, choć nie musi. Niektórzy pytają o jej kompetencji i poparcie...ona poparcie ma kasą i wplywami meża oraz tym co się dorobiła w ramach przestepstwa związanego z kandydaturą KRK na gospodarza IO - ale to jeden i ten sam krąg.

 • shtalman

  Oceniono 10 razy 6

  Sportowcy, artyści i inne mendy, per definicja najwięcej czasu spędzają z samymi sobie, nie mają żadnego wkładu do społeczeństwa, już chyba ta koorva poselska obatel Czarnecki więcej wniesie, a to dno wszystkich deń

 • Oceniono 4 razy 4

  Panie jJaki wracasz pan na pipidówe ojcowską pociągiem? pks-em ?,czy może prezes użyczy limuzyny?

 • valla

  Oceniono 7 razy 3

  Znowu się będzie użalać.... I promować niedorobionym dzieciakiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX