Brudziński straszy na koniec kampanii: "Usłyszałem, że mamy do czynienia z inwazją"

Mimo krytyki po spocie o zagrożeniu ze strony migrantów, PiS nie zwalnia. Tym razem, ustami szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego, który w Kraczewie mówił o "inwazji". - Istnieje coś takiego, jak porządek miłowania - przekonywał.

Spot wyborczy PiS o uchodźcach wywołał ogromne kontrowersje, a na partię wylała się lawina krytycznych komentarzy. Mimo to jej politycy nie zmieniają retoryki.

Joachim Brudziński o uchodźcach: "Istnieje porządek miłowania"

Joachim Brudziński w Karczewie przekonywał, że PiS nie zgadza się na "szaleńcze pomysły otwierania" polskich granic.

Jesteśmy i będziemy w UE, bo uważamy, że to jest w interesie Polaków. Nie dajmy sobie wmówić, że coś tutaj dramatycznego się dzieje.Upominamy się, by być traktowanymi podmiotowo, upominamy się o bezpieczeństwo naszych obywateli, nie zgadzamy się na szaleńcze pomysły otwierania naszych granic i ściągania tu ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z uchodźcami, a tak naprawdę są emigrantami zarobkowymi

- powiedział szef MSWiA podczas konferencji "Rozwój Polski powiatowej i gminnej priorytetem dla rządu i samorządowców Prawa i Sprawiedliwości".

Joachim Brudziński przywołał także spotkanie ministrów w Nicei.

- Usłyszałem od ministra spraw wewnętrznych Maroka, że mamy do czynienia z inwazją. Mówił to o fali migrantów zarobkowych, którzy idą do Europy. Więc jak my dzisiaj słyszymy z ust pięknoduchów, że musimy się otwierać, że miłosierdzie musi być nad bezpieczeństwem, humanitaryzm musi być nad bezpieczeństwem, otóż mówimy "nie". Istnieje coś takiego, jak porządek miłowania. Musimy dbać o bezpieczeństwo mieszkańców RP, a później, tam, gdzie to jest możliwe, pomagać tym, którzy takiej pomocy potrzebują. Rząd PiS kieruje środki pomocy do Syrii, Iraku - powiedział.

- Przestrzegamy natomiast przed szaleństwem nieodpowiedzialnego otwierania granic, żeby ta świetlica być może zmieniła się w noclegownię dla tych, którzy przyjadą nie dlatego, że w ich kraju jest wojna, tylko dlatego, że będą chcieli korzystać z zasiłków, narzucać swoje wartości, religię - mówił Brudziński i jeszcze raz zacytował słowa o "inwazji".

Spot PiS na temat uchodźców

W spocie PiS na temat uchodźców pokazana jest Polska w 2020 roku, w której "napaści seksualne i agresja" ze strony imigrantów są codziennością. Wedle autorów materiału, odpowiedzialni za to są samorządowcy z PO, którzy "chcą przyjmować migrantów".
- Dziś PO zapowiada likwidację urzędów wojewódzkich. To kolejna próba działania wbrew polityce rządu - mówi lektor, po czym zostają wyświetlona plansza informująca, że to urzędy wojewódzkie "decydują o sprawach obcokrajowców".

Więcej o:
Komentarze (101)
Joachim Brudziński o uchodźcach: "Usłyszałem, że mamy do czynienia z inwazją"
Zaloguj się
 • viaac

  Oceniono 50 razy 42

  Inwazja, w rzeczy samej. Pisowska szarańcza zaatakowała kraj. Roznosi głupotę i szerzy nepotyzm.

 • fakiba

  Oceniono 32 razy 24

  Inwazja jest , ale głupoty i chamstwa ze strony pis

 • bzzbzzbzz

  Oceniono 28 razy 22

  Jak ja lubie złotoustego złodzieja tenisówek.
  3 dni przed wyborami, a ten pogrąża partię coraz bardziej.... może to ukryta opcja niemiecka ? Naczelnik winien to sprawdzić natychmiast....

 • antropoid

  Oceniono 29 razy 21

  TO PRZECIEŻ SAMA PRAWDA - władza PiS, to nic innego jak inwazja.
  Inwazja głupoty i pasożytnictwa.

 • majo_rmajor

  Oceniono 18 razy 18

  Kosmici zaatakowali. Przewodzi im istota, która nazywa się ch** na kczych łapach.

 • remo29

  Oceniono 22 razy 18

  Jojo, nie pitol, inwazję to może mają Niemcy, do polskiego bajora nie wybiera się nikt, bo tu nawet Polacy nie mają lekko, jeśli nie są ryjem w korycie. Zapytaj funkcjonariuszy jak im się żyje, jeśli masz odwagę spojrzeć im w twarz, mendo główna.

 • Karol Hase

  Oceniono 21 razy 17

  Nie jestem zwolenikiem uchodzców ale tego szefa MSWiA to naprawde nie moge strawic. Taki glab reprezentuje Polske a inwazje w moim kraju zrobila rzeczywiscie szarancza pisowska która przyniosla chamstwo, oblude i nienawisc.

 • fakiba

  Oceniono 26 razy 16

  Spieprzaj dziadu !!!

 • karolus2222

  Oceniono 25 razy 15

  MAMY DO CZYNIENIA Z INWAZJĄ ZŁODZIEI BUTÓW NA STANOWISKA PAŃSTWOWE TFU !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX