Wybory samorządowe 2018. Kandydat z Łodzi zrobił ulotki z... torebek na psie kupy

Wybory samorządowe 2018. Kandydat na radnego miasta Łodzi z KWW Hanny Zdanowskiej chce psich toalet w mieście. - Takie placyki są w wielu miejscach Europy, nie kosztują zbyt dużo - podkreśla. Swoje ulotki wydrukował na torebkach na psie odchody.

Kandydat do rady miasta Łodzi w wyborach samorządowych Piotr Paduszyński znalazł nietypowy sposób na umieszczenie swoich ulotek wyborczych. Polityk wydrukował je na... torebkach na psie odchody.

"Kto powiedział, że ulotki muszą być niepotrzebne do czegokolwiek innego niż wybory? Poniżej coś dla właścicieli psów i ich sąsiadów" - napisał na Facebooku i zamieścił zdjęcie torebek. W środku są też papierowe łopatki.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Wybory samorządowe 2018 Łódź. Kandydat KWW Hanny Zdanowskiej chce toalet dla psów

Jednak pomysł kandydata ma swoje logiczne uzasadnienie. Paduszyński chce bowiem powstania w Łodzi toalet dla psów - zamierza walczyć o wydzielenie z parków i skwerów placów, gdzie zwierzęta mogłyby załatwiać czynności fizjologiczne.

- Takie placyki są w wielu miejscach Europy, nie kosztują zbyt dużo - mówi kandydat na radnego w rozmowie z "Faktem". - Potrzeba dwóch, trzech drzewek, trochę piasku, ogrodzenia, kosza na śmieci, mógłby też być pojemnik z torebkami na psie nieczystości - tłumaczy.

Wybory samorządowe 2018. Kandydat na radnego Łodzi: Nikt nie chce, by dziecko było umazane psią kupą 

- Sądzę, że to wreszcie w praktyce rozwiązywałoby problem psich nieczystości. Nikt z nas nie chce przecież, by dziecko wracając z zabawy na osiedlowym trawniczku było umazane psią kupą - dodaje Paduszyński.

Piotr Paduszyński startuje z ostatniego miejsca na liście KWW Hanny Zdanowskiej w okręgu nr 6 (Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich).

Kwiatkowski dla Gazeta.pl o taśmach: Sytuacja jest kuriozalna

Więcej o:
Komentarze (12)
Wybory samorządowe 2018. Kandydat z Łodzi zrobił ulotki z... torebek na psie kupy
Zaloguj się
 • Ada Par

  Oceniono 10 razy 10

  Bardzo dobry pomysł z tymi ulotkami. Ekologiczny I pokazuje dystans tego pana do samego siebie.

 • pan.szklanka

  Oceniono 8 razy 8

  Dodatkową zaletą takich torebek jest szansa, że gdy znajdzie ją pisowiec wyrzucający śmieci, to w złości pogniecie.

 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 6 razy 6

  Normalnie... szacun na dzielni. :)

 • dik2002x

  Oceniono 6 razy 6

  wiekszość właścicieli psów nie sprząta ich kup, więc jak możemy liczyć , że będą swoich pupili prowadzać do tychże zakupionych i zasikanych psich toalet ? Z drugiej strony próbować edukować trzeba. Pomysł na ulotkę wyborczą jest super

 • komentarz

  Oceniono 7 razy 5

  Korzystając z okazji: w Gdyni chyba od lat 10 są kontenery z torebkami, a kupy nadal nawalone na chodnikach. To pokazuje stopien schamienia oraz dowodzi, że posiadanie psa nie oznacza kultury osobistej.

 • loneman

  Oceniono 3 razy 1

  Zakresl go ☒ a ...stracisz brzydko swoj glos ♻

 • komentarz

  Oceniono 5 razy -1

  👍❤

 • mariovanpetersen

  Oceniono 4 razy -2

  Wlasnie tylko tam jest jego miejsce w torbie na gowno...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX