Poranna rozmowa Gazeta.pl z Tomaszem Siemoniakiem (17.10.2018)

Tomasz Siemoniak był gościem porannej rozmowy Gazeta.pl. - Ja widzę tylko pana Hyde'a - powiedział o Mateuszu Morawieckim w rozmowie z Piotrem Maślakiem.

Maślak zapytał Tomasza Siemoniaka o taśmy Mateusza Morawieckiego i "cieszenie się z dwukrotnego złamania ręki przez Roberta Kubicę".

- Sprawa bardzo bulwersująca. Mamy co kilka dni nowy odcinek serialu pod tytułem "taśmy Morawieckiego", z którego wyłania się obraz zupełnie innego człowieka. (…) Nie poznałem nikogo, kto w nawet najbardziej prywatnej rozmowie coś takiego powiedział, cieszył się, że ktoś złamał rękę - skomentował poseł PO.

- Śledztwo zamknęło się na kelnerach i zleceniodawcach nagrań, a najwyraźniej ma je jeszcze wiele innych osób - dodał ws. afery taśmowej.

- Który z Mateuszów Morawieckich to dr Jekyll, a który to pan Hyde? - zapytał prowadzący. - Ja widzę tylko Hyde'a - odpowiedział Tomasz Siemoniak.

Były szef resortu obrony w rządzie PO-PSL skomentował też sprawę wypadku Beaty Szydło w Oświęcimiu. - To przykład rozbuchania państwa przez PiS. Nie rozumiem, dlaczego premier musi jeździć z 11 ochroniarzami. Rządowa kolumna najeżdża na zwykłego człowieka w skromnym samochodzie i od razu nazywa go winnym - skomentował poseł PO.

Tomasz Siemoniak powiedział, że "te uszczelnienia, którymi PiS się chwali, są z końcówki naszych rządów". Poseł PO odniósł się także do sprawy prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, o której PiS mówi: nie powinna kandydować.

Więcej w nagraniu powyżej. 

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o:
Komentarze (10)
Tomasz Siemoniak dla Gazeta.pl: Mateusz Morawiecki to pan Hyde
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 14 razy 14

  Morawiecki -"Świętoszek Jarosława"

 • antropoid

  Oceniono 13 razy 13

  Tzw. "premier" to typowa kaczystowska szuja, która nie waha się zestawiać terminów: opozycji i gangsterzy.

 • ewulka987

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś MATOŁuszek miał byle jakie ,ale swoje zdanie. Dziś powtarza i rozwija tylko przekazy dnia jakie redaguje Jarosław Kaczyński .Teraz klęczy na kolanach nie tylko przed preziem ,ale też o.Rydzykiem i głosząc rechrystianizację Europy podlizuje się biskupom.

 • runnin.biz

  Oceniono 11 razy -5

  Pięknie się POPiSują za nasze pieniądze.

 • Jan Nowak

  Oceniono 12 razy -6

  Oczywiście jak to Siemoniak , gada aby gadać , ważne żeby o tym napisali

 • qawsedrftg

  Oceniono 12 razy -10

  Siemoniaku - wracaj do swoich na Dzikie Pola. Dość już POPiSu.

 • luigi_vuitton11

  Oceniono 13 razy -11

  P. Siemoniak to kwintesencja PO.
  Gdy pare dni temu odpowiadal redaktorowi w swojej stacji bo TVN 24 to poza banalami wyborczych hasel nie byl w stanie odpowiedziec wprost ani na jedno pytanie.
  To prawdziwy blamaz gdy vice przewodniczacy partii, ktora chce odsunac rzadzacych od wladzy, nie potrafi sformulowac ani jednego logicznie sformulowanego zarzutu. Na pytanie czy pani Zdanowicz jest nadal czlonkiem wladz PO po sadowym wyroku (co jest sprzeczne ze statutem partii w Polsce), biedak zadlawil sie tak, ze omal nie zemdlal ale odpowiedzi nie dal.
  Taki to uparty "twardziel".
  I taka partia chce rzadzic krajem europejskim w srodku Europy w XXI-szym wieku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX