Giżycko. Kandydatka na radną: Won, sku***synu, nie odwracaj się do mnie, bo ci z gęby śmierdzi"

Wybory samorządowe 2018. Gorąco było na debacie kandydatów na burmistrza Giżycka. Członkini komitetu obecnie urzędującego burmistrza nazwała organizatora debaty "sk***synem", "śmieciem" i odmówiła podania mu ręki.

W niedzielę odbyła się debata kandydatów na burmistrza Giżycka (woj. warmińsko-mazurskie). Jak donosi portal wGiżycku.pl, na widowni rozlegały się gwizdy i buczenia. Paweł Andruszkiewicz, organizator debaty i brat jednego z kandydatów, poprosił jego konkurentkę, by nie używała gwizdka podczas wypowiedzi innych przemawiających. Na to Halina Sarul miała odrzec:

Won sku***synu, nie odwracaj się do mnie, bo ci śmierdzi z gęby, ja ci ręki nigdy bym nie podała

Wybory samorządowe 2018 Giżycko. "Odejdź, śmieciu"

Po debacie, kiedy Andruszkiewicz chciał jednak podać jej rękę, powiedziała: "Odejdź, śmieciu, mówiłam, że nie podam". "Pani Halino ja życzę Pani powodzenia, chciałbym żeby dostała się Pani do rady miejskiej, do komisji kultury" - skomentował to na Facebooku Andruszkiewicz.

Piotr Andruszkiewicz startuje do rady miejskiej w Giżycku z pierwszego miejsca na liście PiS. Jest też kandydatem na burmistrza miasta. Halina Sarul jest zaś jedynką w ugrupowaniu obecnie urzędującego burmistrza Wojciecha Iwaszkiewicza (GPO). Oboje kandydują z okręgu nr 3.

Marek Borowski: TVP jest tubą propagandową rządu

Więcej o:
Komentarze (213)
Wybory samorządowe 2018 Giżycko. Kandydatka na radną: Won, sku***synu, nie odwracaj się do mnie, bo ci z gęby śmierdzi"
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 75 razy 61

  Ludzie!

  Kogo Wy wybiarcie na swoje władze, obojętnie na jakim szczeblu?!
  Co się stało z tym krajem i językiem ojczystym?!

 • stanislawperkoz

  Oceniono 59 razy 53

  Chamstwo z lewa, chamstwo z prawa, i chamstwo ze środka, zbydlęcenie tego narodu jest potworne i nic tu nie zmieni ani dobra ani zła zmiana. Agresja wyziera z każdego konta, z sieci, na ulicy, w sklepie, w pracy, a na koniec w domu. Co musi się stać, żeby to się zmieniło?

 • bigmaciek

  Oceniono 34 razy 28

  To jakaś krewniaczka Pawłowicz? Poziom podobny.

 • krynolinka

  Oceniono 36 razy 28

  Jest zapis z sesji w sejmie w trakcie, której Kryśka krzyczy do oponenta : spier...aj.
  Ogólnie debata wyborcza wchodzi w decydującą fazę. Kto komu mocniej przypierniczy. Kandydaci powinni zacząć w miejscach publicznych nosić kaski.

 • cob22

  Oceniono 27 razy 25

  Pawlowicz by culture. Po polsku: Krysiologia.

 • mandolina13

  Oceniono 23 razy 23

  Nie mieszkam w Giżycku bardzo długo, ale o kulturze tej Pani wielgachnej to sama odczułam na swojej skórze, kiedy moja Mama umierała w szpitalu a ta paniusia walcząc z innym lekarzem o stołek ordynatora nie chciała nas wpuścić do konającej Mamy - były to ostatnie chwile jej życia. Jak to skomentowała , nie będę powielał, pomimo że minęło 36 lat nie mogę o tej babie tego zapomnieć.Nic tej baby nie nauczyło, dalej jest chamką pomimo skończonych studiów i reprezentującej dawną Solidarność.Nie jestem zwolenniczką PiS - w tej opcji sami karierowicze. Szkoda że w tym mieście tacy ludzie pchają się do władzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX