Awantura w studiu TVP Info. Zwolennik Adama Słomki kopnął jednego z gości

Program "Studio Polska" w TVP Info wymknął się na moment spod kontroli prowadzących - Magdaleny Ogórek i Jacka Łęskiego. Podczas burzliwej dyskusji zwolennik Adama Słomki kopnął jednego z gości. Musiała interweniować ochrona.

Wczorajszy program "Studio Polska" w TVP Info miał burzliwy przebieg. Podczas dość emocjonalnej dyskusji na temat Marszu Niepodległości Rafał Lipski z Inicjatywy Polskiej został kopnięty przez siedzącego za nim mężczyznę z biało-czerwoną opaską na ramieniu. Wszystko wskazuje na to, że napastnik to zwolennik Adama Słomki - wyrazistego i dość radykalnego w poglądach kandydata na prezydenta Katowic, który również obecny był w studiu. Kopiący mężczyzna trzymał w rękach plakat wyborczy z wizerunkiem kandydata.

Zwolennik Adama Słomki w TVP Info kopnął jednego z gości

 

Po tym, jak Lipski powiedział, że został kopnięty, prowadzący program Magdalena Ogórek i Jacek Łęski, nakazali mężczyźnie opuszczenie studia. Gdy ten nie chciał wyjść, zwrócili się do Słomki. - To jest pana zwolennik, może pan do niego zaapelować - powiedział Łęski. 

Na tę prośbę Słomka jedynie wzruszał ramionami. W końcu jego zwolennika musiała wyprowadzić ochrona. Gdy mężczyzna był wyprowadzany, kilka osób klaskało. Idąc wykonał om charakterystyczny gest uniesionych do góry dwóch palców, symbol zwycięstwa. 

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (207)
Awantura w studiu TVP Info. Zwolennik Adama Słomki kopnął jednego z gości
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 113 razy 97

  Władza PiS-u uruchomiła pewne zachowania. Zgodnie z uzasadnieniem o umorzeniu śledztwa przez prokuraturę, kopanie w części ciała nienewralgiczne jest dozwolone. Mazurek popiera.
  To czego Ogórek się tak ciskasz. Facet kopał zgodnie z doktryną rządową.

 • Wies Kwiec

  Oceniono 49 razy 47

  Typowy tępy narodowiec. Inteligencja na poziomie Słomki. Diagnoza: debilizm.

 • Erta_s Den Akyord

  Oceniono 52 razy 46

  To jest właśnie pizzowska telewizja. To jest właśnie demokracja wg. pisu. Mowa nienawiści tej partii doprowadza do tego, że oszolomy w rodzaju Słomki są zapraszani na (tfu) salony

 • ergiel

  Oceniono 36 razy 36

  A hajlującego gościa po lewej nikt nie zauważył? Kto w ogóle zaprosił tego faszystę Słomkę z jego odpadami do studia?

 • fromG y

  Oceniono 36 razy 30

  tvp to postsowiecka gadzinówka pod merytorycznym nadzorem, służb specjalnych, podobne sceny można oglądać w programach publicystycznych Russia 1, gdzie bez ceregieli okłada się pięściami, zaproszonych do studia gości, tylko dlatego że mają inne zdanie na jakiś temat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX