Debata warszawska. Na Twitterze komentarze sypały się gęsto. "Elementy happeningu połączonego z baletem"

Wybory samorządowe 2018. Debatę kandydatów na prezydenta Warszawy w TVP podsumowali użytkownicy Twittera. "Ten moment, w którym Polacy dowiedzieli się, że na prezydenta Warszawy nie kandyduje tylko Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki" - napisał Jacek Nizinkiewicz.

W piątek 14 kandydatów na prezydenta Warszawy spotkało się podczas debaty w studiu TVP przy ul. Woronicza. Wydarzenie było szeroko komentowane na Twitterze.

"Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak ta cała menażeria bez żadnego zaplecza zgromadziła wystarczającą ilość podpisów by wystartować w wyborach na prezydenta Warszawy? Ktoś sprawdza w ogóle podpisy?" - pieklił się Cezary Gmyz.

W trakcie debaty Janusz Korwin-Mikke mówił o zoofilii i o tym, że w Warszawie żadnego smogu nie ma. "Zostanie zapamiętany. Niestety" - zawyrokował Tomasz Kuzia.

A Krystyna Krzekotowska uklęknęła i wstały, by do tego samego zachęcić "dumnych warszawiaków". "Widzę, że są elementy happeningu połączonego z baletem" - skwitował Łukasz Warzecha.

Zdaniem Stanisława Tyszki, to ona wygrała debatę.

Paweł Tanajno już w 23 minucie powiedział o... raku.

Występy trójki: Paweł Tanajno, Janusz Korwin-Mikke i Krystyna Krzekotowska spodobały się najwyraźniej Michałowi Majewskiemu. "Dobra. Do następnej rundy przechodzą Korwin, Tanajno i Krzekotowska. Reszta out ze studia" - napisał.

"Debata bez wstrząsów. Trochę wariactwa, trochę banałów i trochę zagrań poniżej pasa. Największy plus dla Glusman, faworyci bez rewelacji" - podsumował Wojciech Szacki.

"Kandydaci mogliby wrzucić wideo do sieci z odpowiedziami na te pytania, zapętlić i efekt byłby podobny, jak ta debata. Szkoda czasu" - stwierdził Kamil Dziubka. Reporter ocenił też, że "Krystyna Krzekotowska [była] Adrianem Zandbergiem tej debaty".

Najlepsze chyba podsumowanie jest dziełem Jacka Nizinkiewicza. "Ten moment, w którym Polacy dowiedzieli się, że na prezydenta Warszawy nie kandyduje tylko Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki" - napisał dziennikarz "Rzeczpospolitej".

Chociaż rację może mieć także Sławomir Wikariak: "Ponieważ nie oglądałem debaty uważam, że jestem największym wygranym".

No i pojawiły się też tweety Krystyny Pawłowicz. Dużo tweetów, gdyż posłanka PiS relacjonowała całą debatę. Oto próbka jej twórczości: "ROZENEK,kandydat faszystowskiego palikotowego lewactwa myśli,że jak włoży tandetne okularki na nos,to nikt nie rozpozna tego urbanowego obrzydliwego pomagiera. Dla TRZASKOWSKIEGO walka z patriotyzmem ,PIS i Polską są najważniejsze.Dla niego jesteśmy faszystami".

Na końcu i tak zostaną tylko tweety Janusza Piechocińskiego. "Polacy kupują coraz droższą whisky" - napisał, nie zważając na żadne debaty.

Rafał Trzaskowski: Jakby ktoś się obnosił z tym, że pochodzi z lepszej rodziny, to by zaraz dostał w tubę

Więcej o:
Komentarze (29)
Debata warszawska. Na Twitterze komentarze sypały się gęsto. "Elementy happeningu połączonego z baletem"
Zaloguj się
 • damtek

  Oceniono 18 razy 16

  Trzaskowski wygrał.
  Gratulacje.

 • damtek

  Oceniono 17 razy 13

  TVP - Skoro nawet wy w swojej manipulatorni nie potraficie wskazać zwycięzcy to wam pomogę..
  @PatrykJaki gorzej wypaść nie mógł, a dodatkowo @trzaskowski_ wytarł nim podłogę..
  Nie dziekujcie
  Michał Bardoń/twitter

 • gerardpolak2

  Oceniono 18 razy 12

  przestańcie wreszcie promować tego pisowskiego bubka.....

 • Wojtek J

  Oceniono 11 razy 11

  Pawłowicz Krycha, zobacz się w lustrze jaki z Ciebie pasztet, buuaaa, obrzydliwa baba, intelektualnie jeszcze gorzej. Krycha, jak tam pedofile w tym Twoim kościele, ha ha

 • wpac

  Oceniono 17 razy 7

  Dziadzia Korwin nie odróżnia już gó.w.na od parówki.

 • gerardpolak2

  Oceniono 12 razy 6

  przestańcie wreszcie promować tego pisowskiego bubka.....

 • gerardpolak2

  Oceniono 8 razy 4

  przestańcie wreszcie promować tego pisowskiego bubka.....

 • plutoniczna

  Oceniono 5 razy 3

  będę głosować na Trzaskowskiego bo arytmetyka jest nieubłagana.
  ale uważam jednak, że tuz po pierwszej turze wyborów Trzaskowski powinien zaproponować współpracę w Ratuszu takim ludziom jak Ikonowicz (sprawy społeczne), Śpiewak (miasto jest nasze) i Glusman (ruchy miejskie) bo to lokalni działacze.
  to będzie bardzo sensowny ruch dla Warszawy.
  nie potrafię zając stanowiska co do Wojciechowskiego (choć am duże doświadczenie) i do Antonika (samorządowiec).
  Stefaniak i Rozenek bardzo dobrze się zaprezentowali, ale to politycy do ligi ogólnopolskiej a w Warszawie trzeba lokalnych gospodarzy.
  Jaki słaby - chyba liczył, że wszyscy będą walić w Trzaskowskiego reprywatyzacją, ogólnie pogubił się, deklaracja rezygnacji miała być Jokerem a wyszło jak zwykle. W debacie powtórzył chyba z 4 razy o gwarancjach rządowych (słabe to) a na koniec odjechał autokarem PIS.

  reszta to barwny folklor na czele z JKM , który jak zwykle nie zawiódł - :P. ale było przynajmniej wesoło:).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX