Morawiecki nagle wplótł wilki do wystąpienia. Mina dyrektora parku narodowego mówi wszystko

Premier Mateusz Morawiecki lubi w swoje wypowiedzi wtrącać różne - nie zawsze celne - dygresje. Jedna z nich, o radzeniu sobie z wilkami, wprawiła w osłupienie dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w tym tygodniu z pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego. Krótki film z jego wystąpienia zamieszczono na stronie Kancelarii Premiera na YouTube, ale to nie opowieści szefa rządu o tym, jak w przeszłości "zasadzał się na łosie"  w parku, zwracają uwagę.

Podczas wystąpienia warto przyjrzeć się postaci za premierem, czyli dyrektorowi Biebrzańskiego Parku Narodowego Andrzejowi Grygorukowi. Wszystko po to, by zobaczyć minę, jaką robi człowiek dbający o park narodowy, gdy premier przechodzi do opowieści o wilkach.

- Podobno ostatnio coraz więcej jest wilków w naszych lasach. Ja się zaczynam troszeczkę bać wtedy, jak dużo by tych wilków się nazbierało. Ale, mniejsza z tym, myślę, że z waszą pomocą z wilkami sobie też poradzimy - powiedział Morawiecki, chyba zapominając, że wilki w Polsce są pod ścisłą ochroną.

A dyrektor BPN zrobił wielkie oczy - dosłownie. Czy przeraziła go wizja "poradzenia sobie z wilkami"? Tego się pewnie nie dowiemy.

 

Warto za to przypomnieć, że dyrektor BPN dał się poznać jako obrońca dzikich zwierząt. Portal OKO.press opisywał w ubiegłym roku jego pismo do ówczesnego ministra środowiska Jana Szyszki, w którym sprzeciwił się odstrzałowi łosi na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Były myśliwy uratował potrąconego wilka. "Rozjeździliby go na miazgę". Kim jest Marcin z Lasu?

Więcej o:
Komentarze (368)
Mateusz Morawiecki w Biebrzańskim Parku Narodowym. "Z wilkami sobie poradzimy"
Zaloguj się
 • an.chojnacki

  Oceniono 139 razy 133

  Pan dyrektor nie jest osamotniony w swym zdziwieniu. Ja tak mam od 3 lat.

 • pysio62

  Oceniono 88 razy 86

  Matolusz Perekinczyk Miska Ryzu to od dawna i szeroko znany bajkopisarz i konfabulant. To naprawde wstyd, ze ten osobnik jest "premierem" Polski.

 • czerwoneoczykoguta

  Oceniono 75 razy 71

  zabawne jest to, ze ten zakłamany idiota postrzegany jest przez prawactwo jako osoba kulturalna i obyta w świecie <3 rzygać się chce, jak się ogląda i słucha tych pisowskich ch...ków.

 • krynolinka

  Oceniono 68 razy 58

  Niech go ktoś powstrzyma. Wodolejstwo i pieprzenie od rzeczy.
  Zasadzał się na łosie i mózgoczaszkę wilki mu porwały, innego wytłumaczenia na te bzdury nie ma.

 • footprintpl

  Oceniono 55 razy 53

  Takie oczy robi każdy uczciwy i kompetentny człowiek skonfrontowany ze zwykłym badziewiem. Pewnie z ust „premiera” się nie spodziewał, chociaż Morawiecki już od dawna nas nie oszczędza...

 • krzywelustro

  Oceniono 53 razy 49

  Pewnie niedługo minister Kowalczyk zwolni go z pracy. Dyscyplinarnie.Za uchybienie godności Prawego i Sprawiedliwego premiera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX