Wybory samorządowe 2018. Robert Biedroń uderza w Barbarę Nowacką: Tresowaliście ją przez kilka miesięcy

Robert Biedroń twierdzi, że Barbara Nowacka była "tresowana, żeby dołączyć do Koalicji Obywatelskiej". Jego zdaniem, nie ma szans na zjednoczenie lewicy pod sztandarem PO. - To smutne - skomentowała wypowiedź prezydenta Słupska Nowacka.

- Tresowaliście przez kilka miesięcy Barbarę Nowacką, żeby dołączyła do Koalicji Obywatelskiej - zwrócił się do Dominiki Wielowieyskiej Robert Biedroń. Gość Poranka w Radiu TOK FM mówił, że nie widzi szans na zjednoczenie lewicy pod skrzydłami PO.

- Jest dzisiaj w Koalicji Obywatelskiej i ma takie same notowania, albo nawet i mniejsze o 6 proc. w niektórych sondażach niż wcześniej - mówił dalej o Nowackiej Biedroń. -Przyłączyła się do KO, do czego też pani apeluje. Bez sensu - uznał.

Wybory samorządowe 2018. Barbara Nowacka o słowach Roberta Biedronia

- Ja o nic nie apeluję - sprzeciwiła się prowadząca audycję. - Ja przedstawiam panu argumenty zwolenników tej koncepcji - zaznaczyła.

Barbara Nowacka odniosła się do wypowiedzi Biedronia w wywiadzie z Anną Dryjańską z Tokfm.pl.

To smutne. Nie, żeby te słowa były specjalnie zaskakujące, bo świat polityki bombarduje kobiety seksizmem. Martwi mnie jednak, że te słowa padają z ust osoby, która odwołuje się do wartości feminizmu i równości. Gdybym usłyszała je z ust poseł Pawłowicz czy posła Tarczyńskiego, to bym się nie zdziwiła. Ale Biedroń? Przecież dobrze wie, bo jest aktywnym politykiem na lewicy od 20 lat, że język kształtuje świadomość, może wzmacniać, ale i niszczyć

- mówiła polityk. Dodała też, że nie chce odpowiadać na słowa prezydenta Słupska ani nie oczekuje przeprosin.

"Skąd taka pogarda do kobiet u Roberta Biedronia?" - pytała na Twitterze Katarzyna Lubnauer. "Wbrew Pana poglądom, my kobiety, podejmujemy decyzje samodzielnie, częściej z troski o sprawy ogółu niż z dbałości o własne ego" - dodała.

"Ohydny brak kultury i szacunku dla innych" - skomentował Jarosław Wałęsa.

Robert Biedroń: Tresowaliście Barbarę Nowacką przez kilka miesięcy, żeby dołączyła do Koalicji Obywatelskiej

Więcej o:
Komentarze (116)
Wybory samorządowe 2018. Robert Biedroń uderza w Barbarę Nowacką: Tresowaliście ją przez kilka miesięcy
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 15 razy 9

  Kibicuję panu od początku zażarcie, ale wypowiedzią o Nowackiej bardzo mnie pan rozczarował.
  Do cholery, to NIE JEST CZAS NA KŁÓTNIE, jak tu ktoś juz napisał.
  Aż nie wierzę, już sodówa?

 • dgb1973

  Oceniono 17 razy 7

  Panie Biedroń, własnie stracił Pan bardzo wiele w moich oczach. Nie czas i nie miejsce na tego typu teksty!!!!

 • sonix24

  Oceniono 8 razy 6

  Są inne obszary w które bez litości można walić jak w bęben. Ale w Nowacką?! Robercie ochłoń!

 • selena-0

  Oceniono 4 razy 4

  ale Biedroń dzisiaj piszczał takim głosikiem, chyba już wie co narobił , jak opluł opozycję, jak chwalił Jakiego , to teraz na 10 dni przed wyborami tylko piszczy

 • ziggybam

  Oceniono 10 razy 4

  Biedroń, jak masz zamiar osłabiać jedyny blok, który ma w tej chwili szanse pokonać PiSowską bandę, to - za przeproszeniem - spieprzaj dziadu.

 • muzoman

  Oceniono 6 razy 4

  Barbara Nowacka dobrze się zapowiadała ale chyba się zaplątała w szukaniu swojego miejsca w polityce.

 • nabbuko

  Oceniono 20 razy 4

  Ech czerscy debile... To w was uderza Biedroń. Nowacka jest waszą ofiarą! I waszych idiotycznych rojeń, że ten wyszczerzony półgłowek Schetyna może pokonać pis. Jak on ma to zrobić sokoro o i jego kumple są najważniejszą przyczyną wygranej pis?

 • hipis3308

  Oceniono 9 razy 3

  Biedroń idąc do reżimowej tv i mówiąc o tresurze Nowackiej, myślami już był na kolanach przed Kaczyńskim, a prezes przebrany za dominę, batoży go pejczem po nagim tyłku. Atakując jednoczącą się opozycję i kumając się z PiS, Biedroń skończy wkrótce tak jak Palikot.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX