PiS podświetla reprywatyzowane kamienice w Warszawie [WYBORY SAMORZĄDOWE 2018]

Trwa kampania przed wyborami samorządowymi 2018. Prawo i Sprawiedliwość prowadzi w Warszawie akcję #TuByłDom. W jej ramach podświetla na czerwono reprywatyzowane kamienice.

Prawo i Sprawiedliwość w wyborach samorządowych 2018 stara się wygrać w Warszawie, gdzie od lat rządzi PO. Partia w ramach akcji #TuByłDom podświetla reprywatyzowane kamienice.

Gdybyśmy chcieli podświetlić blisko 3 tys. kamienic, które zostały przez mafie reprywatyzacyjne zabrane ludziom, to dzisiaj Warszawa byłaby jednym wielkim czerwonym punktem wstydu Platformy Obywatelskiej

- czytamy na Twitterze partii.

PiS walczy o Warszawę. Podświetla reprywatyzowane kamienice na czerwono

#TuByłDom - czyli podświetliliśmy na ok. 100 metrach ulicy kamienice albo zreprywatyzowane albo do reprywatyzacji. Wszędzie czerwono. Chcemy uczciwej Warszawy!

- napisał z kolei Patryk Jaki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych 2018.

- Platforma Obywatelska pokazała, że oddawanie nieruchomości to dla niej żaden problem; jeżeli dalej będzie rządziła PO, Warszawa może stracić kolejne kamienice - dodał podczas konferencji na ul. Poznańskiej Patryk Jaki.

Szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba powiedział, że kamienice zostały przejęte przez "hulającą tutaj za czasów rządów PO mafię reprywatyzacyjną". Polityk powołał się na raport komisji weryfikacyjnej z którego wynika, że w wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 mld zł.

- Kolejne kamienice, Warszawa może stracić, jeżeli dalej będzie rządziła PO, która pokazała już, że oddawanie nieruchomości to nie jest dla niej żaden problem - stwierdził Patryk Jaki.

Więcej o:
Komentarze (90)
PiS podświetla reprywatyzowane kamienice w Warszawie [WYBORY SAMORZĄDOWE 2018]
Zaloguj się
 • drugiepietro

  Oceniono 21 razy 17

  A co na to właściciele kamienic? Przecież to jest ewidentne wykorzystanie cudzej własności do własnych (Jakiego) celów politycznych.
  Natomiast twierdzenieP: "Gdybyśmy chcieli podświetlić blisko 3 tys. kamienic, które zostały przez mafie reprywatyzacyjne zabrane ludziom, to dzisiaj Warszawa byłaby jednym wielkim czerwonym punktem wstydu Platformy Obywatelskiej" to ewidentne kłamstwo wyborcze, gdyż tzw. "dzika reprywatyzacja" miała miejsce za różnych rządów, w tym także za rządów sprawowanych przez Lecha Kaczyńskiego.

 • jxl82

  Oceniono 29 razy 17

  Pewna willa na Żoliborzu świeci dla nich przykładem?

 • owca888

  Oceniono 25 razy 13

  Ty zas.rany kłamco, to Hanka z PO uchwaliły "małą ustawę reprywatyzacyjną".
  Wy, obłudne pis.dzielce, wsadziliście tę dużą do szuflady i zapadła cisza,
  pomimi że macie większość.
  Jaki,mam odruch wymiotny na widok twoicjh zdjęć. Wypisdalaj do swojego UKŁADU OPOLSKIEGO.
  www.youtube.com/watch?v=HESq7LfHw_g

 • wkkr

  Oceniono 18 razy 12

  Gdyby podświetlono wszystkie oddane cwaniakom przez Lecha Kaczyńskiego kamienice na kolor sraczkowy to Warszawa wyglądała by jak dół kloaczny.

 • spyderman2

  Oceniono 22 razy 12

  tylko te mafie reprywatyzacjyjne stworzyli ludzie pis. gdy to wyszło na komisji ten wątek nijaki ukręcił. pisi złodziej najgłosniej krzyczy łapać złodzieja. a skoki, cenne grunty należące w warszawwie i inne pisie szwindle jak układ radomski?

 • fakiba

  Oceniono 24 razy 12

  Jakiego niech podświetlą na czerwono będzie w kolorze partii którą reprezentuje

 • kemor234

  Oceniono 23 razy 11

  A GDZIE SIERP I MŁOT ?????????
  PODKŁAD JUŻ JEST. ZNAKOMITY.

 • maaac

  Oceniono 12 razy 10

  Akcja to komuna ukradla a my nie chcemy oddac? Wiadomo ze PiS to spadkobierca PRLu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX