Tajna narada Kaczyńskiego z Morawieckim? Kilkanaście minut w limuzynie obstawionej przez SOP

Rządowa limuzyna na placu Piłsudskiego, dookoła obstawa Służby Ochrony Państwa, a w środku Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Mariusz Błaszczak. Kamera Polsat News zarejestrowała tajemniczą naradę najważniejszych polityków w kraju.

Spotkanie Mateusza Morawieckiego i Mariusza Błaszczaka z Jarosławem Kaczyńskim odbyło się dziś po złożeniu kwiatów przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. Spotkanie odbywało się w niecodziennych okolicznościach.

Tajemnicze spotkanie Kaczyńskiego, Morawieckiego i Błaszczaka

Politycy wsiedli do limuzyny na placu Piłsudskiego i tak "odcięci od świata" rozmawiali. Kaczyński usiadł z przodu, zaś Morawiecki z Błaszczakiem z tyłu. Auto przez cały ten czas znajdowało się pod czujnym okiem kilku funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. 

Wszystko nagrała kamera Polsat News. O czym rozmawiali? To najpewniej zostanie tajemnicą, możemy się jedynie domyślać, że omawiana sprawa wymagała nadzwyczajnej dyskrecji. Były marszałek Sejmu Radosław Sikorski zauważył na Twitterze, że z samochodu wysiadł nawet kierowca.

Jak podaje Polsat News politycy spędzili w aucie ok. 13 minut.

Ekonomista: w budżecie na 2019 r. wyczerpane możliwości dalszego rozdawnictwa pieniędzy

Więcej o:
Komentarze (498)
Tajna narada Kaczyńskiego z Morawieckim i Błaszczakiem
Zaloguj się
 • tetradrachma

  Oceniono 122 razy 100

  Strach dupe sciska, co ?! Spoko, wygracie. Nie dlatego, że jestescie "prawi i sprawiedliwi", a dlatego, ze Suweren to ciemna, antropomorficzna, niemoralna masa jest !

 • sector23

  Oceniono 85 razy 77

  Posiedzenie La Cosa Nostra made in Poland w czeskim aucie z niemieckim rodowodem na Placu Piłsudskiego...... o żesz qufa!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 83 razy 73

  Skoro nawet kierowca nie mógł na to patrzeć to zdecydowanie Morawiecki musiał zrobić Kaczyńskiemu loda w asyście Błaszczaka...
  Nie ma innej opcji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX