Komentarze (176)
Prof. Piotrowski: mamy dzisiaj dwa różne Sądy Najwyższe
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fctheduck

  Oceniono 17 razy 13

  Du_a, przyzwyczajaj się do oglądania swoich danych w postaci: Andrzej D.

 • Oceniono 14 razy 10

  Sędziowie wybranie niekonstytucyjnie pracują na CZARNO !!! A to znaczy, że odbierzemy im uposażenie które pobierali NIELEGALNIE !!! "Sędzia" pracował rok i pobierał 20.000 PLN - do zwrotu 240.000 PLN !!!

 • brutalnaprawda

  Oceniono 12 razy 10

  Nie mam słów godnych, by niegodne czyny tego chłoptasia oceniać ...Kituś-Baiduś- Duduś ...w kryminale już sobie pewnie ostrzą ...na du... oby w tym przypadku kara/prawo było nieuchronne ...tak na dopomóż ...LOSIE !!!

 • dubleduck

  Oceniono 11 razy 9

  Tchórze uciekają przed odpowiedzialnością.Tak się zastanawiam , gdzie będzie szukał azylu...

 • sector23

  Oceniono 11 razy 9

  Pan Andrzej DudoPiS, przejściowo tylko pełniący funkcje prezydenta RP, dokonał rzeczy wielkiej - zapisał się na trwałe w historii hańby narodowej. Najpierw rozliczy go naród za jakiś czas Temida, potem historia.
  Tylko rodziny i potomków szkoda, no ale to juz nie moje zmartwienie, tym bardziej skoro "un" sam o tym nie myśli.

 • pisus.syfilisus

  Oceniono 10 razy 8

  Mam propozycję dla PiSbeków, Kukistów i przede wszystkim tak silnie tu obecnych antypolskich Narodofcuf - to wasza "last minute". Ostatnia okazja, żeby zapakować ukradzione Polakom fanty, wskoczyć w samolot i zniknąć gdzieś na Pacyfiku. Za miesiąc DEPISIZACJA, DEKUKIZACJA i DEFASZYZACJA.

 • sunzi15

  Oceniono 7 razy 7

  ZERO TOLERANCJI dla lamania Konstytucji RP,
  ZERO TOLERANCJI dla ZAMACHU STANU,
  ZERO TOLERANCJI dla PRZESTEPCOW,
  dokonujacych przestepstw przeciwko Rzeczypospolitej!

  Kato-nazistowski rak toczy Polske.

  Pora na skuteczna terapie
  dla ratowania organizmu przed degeneracja i zniszczeniem.

  Z amerykanskiej Deklaracji Niepodleglosci:
  "Wprawdzie roztropność nakazuje nie zmieniać od dawna ustalonych rządów dla błahych powodów i przemijających przyczyn[...]. Lecz jednak długi szereg nadużyć i przywłaszczeń, [...] wykazuje jawny zamiar wtłoczenia na dany naród pajacyk.pl rządu nieograniczonego,
  naród ma prawo, lecz i obowiązek obalenia podobnego rządu
  i zawarowania swego bezpieczeństwa na przyszłość za pomocą nowych rękojmi."

 • pawel_zet

  Oceniono 7 razy 7

  Dobrze ujęte. Nie ma znaczenia, co Duda robi. Państwo ma siłę: policję, wojsko, więzienia, sędziowie nie mają siły. Społeczeństwo popiera łamanie prawa przez PiS. Trybunał Stanu i odpowiedzialność polityków za łamanie prawa to ułuda - pokazała to choćby sprawa Ziobry. Nawet jeżeli nastąpi obalenie reżimu PiS, z pewnością natychmiast ułaskawi się Dudę, Szydło i resztę ferajny. Spaść włos głowy, a nawet głowa z karku może im tylko w razie wybuchu rewolucji, a na to się nie zanosi.

 • ostjan

  Oceniono 7 razy 7

  Bezwzględnie należałoby zmienić prawo. Absurdem jest przyzwolenie polityków na uruchomienie Trybunału Stanu. Łamanie Konstytucji przez polityków powinno uruchamiać automatycznie sankcje prawne. Tak jak jest obecnie, to kpina, a nie praworządność.

 • eu1965

  Oceniono 8 razy 6

  czyżby PAD urodził się po 1989 roku i nic nie ma wspólnego z "komunizmem" i wszyscy jego nowi "mianowańcy" także?

 • asr1

  Oceniono 8 razy 6

  No to czas tą praktykę co do TS zmienić i chyba nawet nieroby z platformy zrozumiały czym sie kończy pobłażanie dla łamania prawa i udawanie idioty przy głosowaniach jak przy niejakim ziobro !! zobaczymy jak pis odsuniemy od władzy !!!

 • burn74

  Oceniono 10 razy 6

  PAD wie,że musi wykonywać rozkazy posła Jarosława,gdyż w przeciwnym razie tenże poseł jednym rozkazem wy...ie go z tej żałosnej prezydentury.

 • albrecht_kalba

  Oceniono 7 razy 5

  PI-NO-KIO! PI-NO-KIO! PI-NO-KIO!
  Żona siadając na twarzy krzyczy - Kłam! Kłam!
  :D

 • 227rom

  Oceniono 9 razy 5

  Nawet po przegraniu przez PiS wyborów do następnego parlamentu, nie będzie woli politycznej żeby rozliczyć dzisiejszą elitę rządzącą za działanie sprzeczne z konstytucją. Beznadzieja.

 • nefretete55

  Oceniono 7 razy 5

  Dudzie nie chodzi o prawo o konstytucje o wizerunek POLSKI W SWIECIE tymi nominacjami to pokazał ON NIE MOZE ZNIESC TYCH OKRZYKOW KONSTYTUCJA ZA SWOIMI PLECAMI I CHCIAŁ UDOWODNIC ZE NIC GO NIE POWSZCZYMA CHOC BY TO MIAŁO BYC SZKODLIWE DLA POLSKI

 • zigzaur

  Oceniono 9 razy 5

  Zbiera z zatrutego drzewa. A potem płacz, że jabłek nie chcą kupować. Nawet biedni, nawet z dopłatą do eksportu.

 • erte2

  Oceniono 8 razy 4

  Czyli po prostu nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi...?

 • cmochall

  Oceniono 10 razy 4

  Panie i Panowie Sedziowie czy nie jest Wam tak po ludzku wstyd.Ta wladza przemine i to szybciej niz myslicie a do Was przylgnie etykieta pisowskich sedziow.

 • radon13

  Oceniono 6 razy 4

  TK i KRS pokazał jaki jest obecnie niezawisły więc nie podzielam nadziei Pana profesora. AL koniunktura w Europie się kończy , w 2019 będa duże podwyżki cen , a nastepnie inflacja i wtedy się okaże że władza nie jest wieczna .

 • tetradrachma

  Oceniono 4 razy 4

  Duda Wam jest ..."winien" ???? To państwo naprawdę istnieje tylko "teoretycznie" i nie na TYM polega jego nieszczęscie. Nieszczęściem, ergo "samozagładą" jest .....Suweren i jest to proces historyczny, który trwa juz ponad 300-200 lat.

 • kris19602

  Oceniono 3 razy 3

  Polityka lamiacego konstytucje nalezy uwazac za pospoliego przestepce i tu jest miejsce do dzialania tylko dla prokuratury.

 • ralfx

  Oceniono 3 razy 3

  Panie profesorze: dlaczego nie wytlumaczy Pan społecznenstwu, że w tym kraju postawienie kogokolwiek przed TS ma się mniej więcej tak jak zabranie prawa jazdy na 10 lat drwalowi (posiada rower) mieszkającemu na skraju Puszczy Białowieskiej, który do sklepu monopolowego w Białowieży ma 2km? Dlaczego nie wytlumaczy Pan społecznenstwu, że TS działa bardziej medialnie złowieszczo na społeczeństwo niż na zainteresowanych czyli Prezydenta, Premiera, Posłów i Senatorów itp. zgodnie z Konstytucją?
  Szczególnie Prezydent czy Premier zlewają się na TS i mają rację (bez względu na opcje polityczne) bo to jedynie straszak medialny czyli zniknięcie z ekranów portali internetowych i telewizyjnych.

 • Oceniono 5 razy 3

  Adrian będzie sławniejszy jak za łamanie Konstytucji przed Trybunałem Stanu postawi go cały naród niż by to za to samo postawił go PiS-owski prezes

 • jur.jam

  Oceniono 5 razy 3

  Duda za nic nie odpowie...…………….. wszak ubezwłasnowolnieni nie odpowiadają za swoje czyny !!!

 • arwena2010

  Oceniono 11 razy 3

  a wystarczyło by Tusk postawił Ziobrę i Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu.jak był czas i sposobność ku temu.Ale tego nie zrobił. Ryża łajza chciał miec z kim wygrywać..po co mu był Kaczyński na aucie? I teraz zbieramy owoce jego działania. Trudno mi już teraz zaufać w zapewnienie Schetyny ze Adriana postawią pod trybunał.
  Dziki kraj..,a klasa polityczna to dno

 • ryslew2061

  Oceniono 3 razy 3

  Na ostatnie pytanie odpowiedzi brak. Wykręt profesora. Red. Gadek nie nalegał. Dlaczego?

 • Oceniono 11 razy 3

  Czy z bezprawia nie powstal caly ustroj PRL-u na ciaglasc ktorego powoluja sie sedziowie
  Niech prof Piotrowski tak latwo nie uzywa frazesow bo to miecz obosieczny

 • jerzysm42

  Oceniono 9 razy 3

  Ta duda wie, że w normalnych wyborach nie ma żadnych szans na drugą kadencję.
  Dlatego włazi w kaczą kloakę. Może znów się uda ogłupić moherowego suwerena.

 • czechy11

  Oceniono 6 razy 2

  Mslinia na dożyepvou paczki będą co smakować. A prędzej czy później na dozywocie trafisz bez dwoch zdań

 • zigzig5

  Oceniono 6 razy 2

  Niestety nie będzie siedział. U nas politycy nie ponoszą konsekwencji dlatego miernoty-oszusci tak się pchają. Najlepszy zawód w kraju czy coś spieprzą czy ukradną i tak my zapłacimy

 • kgbltd

  Oceniono 8 razy 2

  W SN nie powinno być sędziów skazujących politycznie w stanie wojennym. Polska to wolny kraj a nie RPL. Nie powinno być tez takiego Piotrowicza.

 • henry89

  Oceniono 1 raz 1

  Mierny, bierny ale wierny prezesowi Adrian powołał sędziów. Prezydent stara się jak może aby zasłużyć na Trybunał Stanu. Ma duże szanse aby zasłynąc jako pierwszy prezydent który stanął przed TS. Prezes PiS nie doczeka się trybunału stanu ponieważ on nawet nie jest w rządzie. Jego zachowanie idealnie odzwierciedlają słowa Pawlaka z filmu Sami Swoi. Ot glupszych przodem puszczam.

 • demaskator55

  Oceniono 7 razy 1

  Człowiek z budyniu prezydentem wszystkich Wolaków.

 • jan.fils

  Oceniono 7 razy 1

  Nie dalej niż tydzień temu dostałem info o wyznaczeniu terminu pierwszej rozprawy z pozwu, który wniosłem w marcu 2018. Termin jest wyznaczony na listopad 2019.

  Ja jestem przekonany, że zmiany pisu kompletnie nijak mają się do kwestii przewlekłości postępowań, ale mam nadzieję, że nowa władza, która usunie w końcu pis, będzie w stanie realnie zająć się realnym problemem, który przez 8 lat swoich rządów idealnie olewali.

  W darciu mordy "KONSTYTUCJA" każdy dobry. Tylko wprowadzić mądrych reform nie ma komu.

 • nopetopis

  Oceniono 7 razy 1

  A to w sam raz dla prezydenta:
  Kilka dni temu kupiłem stąd Https://allegro.pl/koszulka-z-nadrukiem-konstytucja-protest-twoj-druk-i7561975622.html biały, bawełniany T-shirt z napisem KONSTYTUCJA! i godłem Polski nad tym napisem. Sam napis jest pomyślany i wykonany w sposób, jaki właśnie chciałem: sylaby KON, STY, TUC, JA! są rozmieszczone w pionie jedna pod drugą, przy czym występujące w nich zaimki ON, TY, JA! mają kolor czerwony (przy pozostałych literach czarnych).

  Oprócz tego stąd Https://www.rudykot.net/ kupiłem 2 przypinki z zamiarem przypięcia ich do ww. koszulki:

  - metalową błękitną przypinkę z symbolem UE (12 żółtych gwiazd) i miniaturą obrysu Polski w barwach narodowych (Ø 58 mm) pokazaną tutaj Https://www.rudykot.net/product-page/przypinka-ue,
  - metalową białą przypinkę KONSTYTUCJA! (Ø 58 mm) pokazaną tutaj Https://www.rudykot.net/product-page/przypinka-konstytucja-bia%C5%82a.

  Przypinki te prezentują się b. elegancko.

  Dodam, że ten sam sklep oferuje b. eleganckie naszyjniki i bransoletki z napisami KONSTYTUCJA i GORSZY SORT, w różnych kolorach.

  Na wybory założę ww. koszulkę z obiema przypinkami, a po wejściu do lokalu wyborczego rozepnę kurtkę tak, by ta część mojego ubioru stała się dla wszystkich widoczna. Być może, że kurtkę w ogóle zdejmę, zależnie od okoliczności. Nie spodziewam się, że ktokolwiek mógłby zareagować na taki mój strój w jakikolwiek sposób.

  Ponieważ jestem dumny ze swoich "znalezisk" internetowych i pomysłu jako całości, dzielę się nim z czytelnikami, zachęcając do naśladownictwa (oraz rozpowszechniania niniejszej informacji).

 • muzoman

  Oceniono 3 razy 1

  Mącą i głupków z ludzi robią. Każdy swoje, każdy na swój strój. Mam ich wszystkich głęboko w uważaniu.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 1

  Był XX wiek. Wilbur Wright dokonał pierwszej próby lotu, na odległość 36 metrów. Bracia Wright opatentowali swój wynalazek i do pierwszej wojny światowej każdy musiał im płacić.
  Ledwo rozpoczęliśmy XXI jedynym patentem jaki wpłynął do EU z Polski to kłótnie, kto będzie kasował subwencje z EU, bo te czynią rządzące partie bogatszymi....

 • andrzejkot79

  0

  Czas na rozbiory. To nie żart. Inaczej dojdzie do rozlewu krwi. Tych, co wierzą w ten matriks Dudy i Prezesa przesiedlić ba wschód a resztę ba Zachód. Rozdzielić instytucje, ustawić granice i niech żyją dobie w swoich realiach.

 • hunter1111

  0

  rzad ten jest nielegalny od czasu nieopublikowania wyroku tk, nie ma zglaszania na polityczna prokurature, zamiast zglaszania powinno byc oswiadczenie "zglosiblym na prokurature gdyby byla legalna", podobnie z sadem do kazdego wyroku powinno byc oswiadczenie " sad ten jest nielegalny ale podporzadkuje sie wyrokowi zeby uniknac konsekwencji wobec mojej osoby panstwa totalitarnego"

 • proteusz33

  Oceniono 7 razy -1

  Prezydent Andrzej Duda zbiera owoce z tego zatrutego drzewa
  **********
  Może chce otruć cesarza Klaudiusza ?

 • soldadura104

  Oceniono 6 razy -2

  Jak Prezydent powołuje sędziów i jest strażnikiem konstytucji to powinien odwoływać Sędziów za łamanie konstytucji. Jak obstawi sąd najwyższy potomkami polskich żydów z Izraela i USA to rosyjscy Zydzi wyznający indyjskiego Budde odpowiedzą za pogromkielecki polskich wierzacych Żydów.

 • facet171

  Oceniono 8 razy -2

  A gdzie protest uliczny. Dlaczego ich już zaprzestano? Teraz, przed wyborami dla PIS byłoby jak znalazł. Zaraz poparcie by wzrosło.

 • soldadura104

  Oceniono 5 razy -3

  Prezydent jako zwierzchnik armii powinien w Izraelu na froncie. dla takich prawników wymislic misje wojskowa

 • soldadura104

  Oceniono 7 razy -3

  Może by tego rosyjskiego Żyda wcielić do armii Izraela na resocjalizację

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX