Komentarze (116)
Posłom lekarzom grożą kary za głosowanie ws. obowiązku szczepień
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • a100

  Oceniono 9 razy 7

  Studiowałem z tym gościem w jednej grupie. zawsze interesował się karierą w administracji, medycyną mniej lub wcale. Wstydzę się takiej znajomości.

 • ochujek

  Oceniono 7 razy 7

  A to Chazany! Mamy poddawać się woli boskiej? Klechy z byle sraczką szukają najlepszych klinik. Obywatelom zalecają modły, nie nowoczesne leczenie. Widać to w ich podejściu do kobiet w ciąży. Kształcili sie by stosować klauzulę sumienia, nie pomagać. Obłudne świętoszki.

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 13 razy 7

  Szanowni państwo! Trzeba się modlić więcej i do Lichenia jeździć a nie o szczepionkach myśleć. Im większa taca tym lepsze zdrowie - zaprawdę powiadam wam nie ma innej metody!!!

 • anders76

  Oceniono 6 razy 6

  A obiecywali "po pierwsze nie szkodzic". Jak szkodza to nie musza byc czynnymi lekarzami, wybrali slepe posluszenstwa dla nadprezesa to niech u niego juz zostana, alewyzwoleni z niewoli zawodu lekarza.

 • fajny ptak

  Oceniono 10 razy 6

  Szanowni komentujący, czy myślicie, że w hitlerowskich Niemczech wszystkim urzędasom się podobała ideologia Adolfa? Nie, oni wkomponowali się w ten mechanizm, mieli z tego profity, posiadali jakąś tam władzę i jeśli rzygali patrząc w lustro, to bali się stracić posady i narazić się opętanemu chorą wizją państwa wodzowi i jego przy.upasom.

 • goldendeliceus

  Oceniono 5 razy 5

  Ciekawe, gdzie tacy "lekarze" kończyli studia, i jakie były ich wyniki z mikrobiologii czy epidemiologii (jeśli take wykłady są). O ich wiedzy medycznej wolę nie myśleć.

 • shtalman

  Oceniono 9 razy 5

  Ale od kiedy PiSposeł czy to lekarz czy to piekarz kiedykolwiek dbał o jakiś interes wyborców? Dba tylko i wyłącznie o interes własnej kieszeni bo mu się po prostu należy

 • w-al

  Oceniono 8 razy 4

  W wielu wypowiedziach przewija się tak jak u niejakiego Zenona Maleszewskiego /Error 404/ zdanie: "CZY KTOS Z WAS W TROSCE O SWOJE DZIECKO.ZAPYTAL O SKLAD ATEST PRODUCENTA TEJ SZCZEPIONKI."
  - Widać, że ktoś robi z siebie głupka. W każdym państwie leki muszą mieś certyfikat wydany przez agencję rządową kraju gdzie wprowadzany jest lek /szczepionka/! W Polsce jest to Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Materiałów Biobójczych. Z lekami nie jest tak jak z kartoflami, że pan "Józio wymyślił sobie, że sprowadzi kartofle z zagranicy albo je wyhoduje gdziekolwiek i je sprzedaje! Tak nie ma! Chciałbym też być jak Zenon Maleszewski /Error 404/ na wizycie u lekarza zadaje pytanie pierwsze w sprawie "certyfikatu" szczepionki a następnie jej składu! Po ch... ci ta wiedza Zenonie Maleszewski? Nawet jak, by ci lekarz wyrecytował ten skład /lekarz nie ma obowiązku znać składu leku tylko ma obowiązek znać jego działanie, to nawet dla przeciętnego chemika on nic nie powie a co dopiero dla głąba takiego jak ty i tobie podobni!

 • jarsza

  Oceniono 8 razy 4

  Zakaz wykonywania zawodu dla kretynów.

 • sirseb

  Oceniono 8 razy 4

  zaraz beda u rydzyka

 • Vangels V.

  Oceniono 5 razy 3

  Wybronią się, wystarczy kilka badań przedstawiających zupełnie wyniki niż ogólnie przyjęte. Dlaczego CDC akceptuje tylko 6 badań na temat szczepionek, które to zostały przez nią opłacone, a 155 badań mówiących co innego odrzuca? Idiotów z nas chcecie zrobić? Pokazujcie dalej w tv i gazetach jakie to zagrożenie niesie brak szczepienia to ludzie dalej będą pisać głupoty. Na marginesie, na dżumę nie ma szczepionki, a mimo to praktycznie wyginęła. Czasami pojawia się w rejonach, gdzie higiena nie istnieje. Nie jesteście naukowcami, ale z chęcią czekam na wasze teorie i jak chcecie to lajkujcie w dół bo tak łatwiej.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 5 razy 3

  Myślałem, że Sośnierz z zawodu jest aferzystą, przekręcił tyle szmalcu że z PO go wywalili...

 • gorillaglu

  Oceniono 7 razy 3

  Jutro głosowanie nad tym, czy prund elektryczny to szatański wynalazek, czy nie. Posłanka Pawłowska przekona nas, że tak, bo prund zasila pornole.

 • zlomas1

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to mówią:"Jak sobie pomyślę jakim jestem inżynierem to się boję iść do lekarza"

 • loneman

  Oceniono 5 razy 3

  Wywalic ich na zbity pysk jak podlych cenzorow stad !!

 • pulbek

  Oceniono 7 razy 3

  Pan doktor Sośnierz zawsze jest na pierwszym froncie walki o uczciwość, od czasu kiedy jedna firma farmaceutyczna w USA zapłaciła pół miliona dolarów grzywny za dawanie mu łapówek :-)

 • loneman

  Oceniono 4 razy 2

  'Klauzula sumienia' przeciez teraz usprawiedliwia kazdy idiotyzm, deptanie cudzych praw itp, to co ma sie im stac w tworzonym napredce panstwie bezprawia 😳??

 • lese_majeste

  Oceniono 4 razy 2

  spokojnie, pis wprowadzi ustawę, że lekarz poseł z pis ma dożywotnie zatrudnienie w państwowych uniwersytetach i jednostkach klinicznych, nie byle szpitalach, ale klinikach, analogicznie jak guwniany sędzia-niesiędzia SN z nominacji pis

 • fred_die

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem za obowiązkowym szczepieniem ale nie wszystkie szczepionki muszą być obowiązkowe. Dlaczego w różnych krajach liczba szczepień obowiązkowych jest inna? Wiedzę medyczną mają inną?

 • ax-les-thermes

  Oceniono 2 razy 2

  Musi... te morony od KLAUZULA.

 • zbych21

  Oceniono 2 razy 2

  Oczywiście, że jestem za obowiązkowymi szczepieniami, szczególnie w naszych warunkach, gdzie niektórzy robią ludziom wodę z mózgu. Lekarza można krytykować, a nawet karać za propagowanie szkodliwości szczepień. Ale głosowanie za debatą o obowiązku szczepień to zupełnie nie to samo. Grożenie karami za to, jest niedozwoloną formą nacisku na posłów.
  Groźne jest, gdy ktoś chce znieść obowiązek uzasadniając to szkodliwością szczepionek. Lecz jeśli ludzie byliby świadomi konieczności szczepień, to obowiązek nie jest konieczny. Kwestie szkodliwości i obowiązku to są dwie zupełnie różne sprawy.

 • westgreg

  Oceniono 4 razy 2

  Czy można wymagać od luda ciemnego rozumienia procedur demokratycznych, skoro nawet lekarzom sprawia to trudność? Głosowanie nie dotyczyło PRZYJĘCIA USTAWY. Po tym głosowaniu szczepienia nadal są w Polsce obowiązkowe.

 • a100

  Oceniono 2 razy 2

  Wg PIS Polacy to bydło, zamiast lekarzy weterynarze ze wschodu. Szczepienia tylko dla ludzi.

 • wiesss

  Oceniono 2 razy 2

  Na choroby zakaźne najlepszy jest azotoks, żeby żadne bakterie nas nie ruszyły.

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 6 razy 2

  Ale jak to tak pislamista lekarzem? Przecież to obraża ich uczucia religijne i jest niezgodne z ich klauzulą sumienia. Pambuk tak chciał i zdychać suwereny, a nie jakieś tam szczepionki...

 • zet59

  Oceniono 5 razy 1

  szczepionki powinny być dobrowolne, przecież zaszczepieni nie mają się czego bać, przecież ochroni ich szczepionka.... chyba, że też w szczepionki nie wierzą

 • Tomek wielki

  Oceniono 3 razy 1

  Masakra, sama komuna, cieklawe jak by wam kazali co tydzien dawać lewatywe bez waszej zgody. Rozsiewacie zarazki to jest skażenie należy leczyc lewatywa! czekam na taka suatwe nakazujaca każdemu polakowi cotygodniowa rurke w dupkę.

 • zbych21

  Oceniono 3 razy 1

  Za obowiązkiem szczepień przemawiają ważne argumenty, ale prócz demagogii w debacie publicznej nie słychać ich prawie wcale. Antyszczepionkowiec uważa, że jego zdrowie to jego prywatna sprawa. Nie ma racji, bo jego zdrowie jest sprawą publiczną. Chodzi o ochronę przed zarażeniem tych, którzy ze względów medycznych nie mogą być zaszczepieni, a więc niemowląt, osób po przeszczepach itp. Drugie jest to, że jesteśmy objęty publiczną ochroną zdrowia, więc musimy podlegać ogólnym zasadom profilaktyki. Za leczenie antyszczepionkowca zapłacimy wszyscy.

 • popis_musi_odejsc

  Oceniono 3 razy 1

  Opinia Pana Naczelnika, i jego prikazy, maja większą wage dla lekarzy niz nauka medyczna.
  Pan Naczelnik zawsze ma racje, albo posłów z inna opina, nie będzie na następnych listach wyborczych w następnych wyborach,
  Wodz jest jeden, on myśli i decyduje, on zna sie na nauce, reszta slepo podażą
  Kraj, w ktorym to sie dzieje, to nie Korea północna ani Białoruś.

 • 4head

  Oceniono 7 razy 1

  Czasy idiotów! Bardzo dobrze, że wykształceni ale schlebiający idiotom lekarze będą na cenzurowanym.

 • ochujek

  Oceniono 9 razy 1

  Nie żałuję idiotów którzy słuchają takich oszołomów. Selekcja naturalna ich przetrzebi.

 • teresa.b

  Oceniono 2 razy 0

  Zgadzam się z opinią "smiki48". Uważam również, że jeżeli nie chcesz zaszczepić dziecka w przypadku jego zachorowania ponosisz pełne koszta leczenia. Ja nie chcę płacić za rodziców oszołomów. Nie z moich pieniędzy. Trzeba ponosić konsekwencje finansowe za swoje decyzje. A z lekarzami już dawno należało się załatwić. Ja też bym chciała jeździć pod palmy sponsorowane przez firmy farmaceutyczne. Więcej leków lekarz przepisze i oczywiście droższych no i konkretnej firmy farmaceutycznej i konferencja pod palmami już się należy a to wszystko też za moje pieniądze,

 • wikia

  Oceniono 3 razy -1

  Czyli lekarze nie moga wypowiadac publicznie swojego zdania na temat szczepien. Co to za system? Czy ktos ma jeszcze mysli, ze szczepionki sa w stu procentach bezpieczne?

 • auruss

  Oceniono 1 raz -1

  Ten akt terroru cywilnego wobec posłów-lekarzy dowodzi, że proszczepionkowcy nie mają więcej rozumu niż antyszczepionkowcy. Cała tzw. dyskusja wobec szczepień stała się w istocie maglowym rwetesem, w którym coraz wyraźniej wybija się interes firm farmaceutycznych, które zapewne zaczną niezadługo lansować szczepionki przeciw kichnięciom.
  Proszczepionkowe oszołomy, przypomnijcie sobie aferę z wciskaniem na siłę kilka lat temu szczepionek przeciw tzw. ptasiej grypie. Terrorowi koncernów nie poddała się prem. Kopacz, nota bene lekarka z zawodu.
  Krótko: konieczność szczepień przeciw polio, variola vera /ale nie flata!/ czyli czarnej ospie, gruźlicy i tp. a więc chorobom o skutkach śmiertelnych niewątpliwa, w wypadku odry, wymagającej raczej troskliwej pielęgnacji niż terapii wątpliwa / manipulacje ze statystykami powikłań/, zaś w wypadku grypy /łatwość mutowania wirusa/ szczepienia to idiotyzm, i owszem, dla farmaceutycznego lobby niezmiernie lukratywny

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 5 razy -1

  "swoim postępowaniem, również poza pracą zawodową, lekarz nie może propagować postaw anty-zdrowotnych"

  hahahaha .... hiiii ... ubawiłem się

 • Emi Grant

  Oceniono 2 razy -2

  Poseł lekarz, to taki pajac, który jest najlepszym posłem wśród lekarzy i najlepszym lekarzem wśród posłów.

 • Romulus Augustulus

  Oceniono 9 razy -5

  Uprawiam walesizm,filozofie naszego Laureata Nagrody Nobla.
  Tzn jestem ZA szczepieniami a nawet PRZECIW.
  Argument ZA naukowej interpretacji nie wymaga. Zostal empirycznie udowodniony.
  Argument PRZECIW jest daleko glebszej natury.Spojrzcie wokolo, na ten wzrost temperatury oceanow, na te tsunamis i pozary lasow.Na poczatek wedrowki ludow bo sa miejsca na planecie Ziemia gdzie sie juz nie da zyc tam jak czlowiek.
  To CZLOWIEK niszczy planete i mozna przewidziec jej koniec a przynajmniej moment gdy przejma ja we wladanie karaluchy i inne bardziej niz my odporne zyjatka.
  Co moze uratowac Rodzaj Czlowieczy? Pisal kiedys obserwator zycia w Afryce, przed kiludziesieciu laty.Jak tam szczesliwie zyli czarni jej obywatele. Baza ich szczescia byl fakt, ze na 1,000 porodow,850sztuk oseskow umieralo w pierwszym roku zycia,pozostalym same banany spadaly z drzew i manioku uprawa kwitla. Dzis szczepienia wprowadzone tam przez Bialasow,zaklocily owa Harmonia Mundi. Wkrotce sie sami o tym przekonacie gdyz dlugochjni Czarni Semici zaleja Europe i dobiora sie wam do gardel.No ale ja juz tego nie dozyje wiec szczesc wam Boze, glupcy.

 • smiki48

  Oceniono 14 razy -6

  Może najpierw NRL zajmie się lekarzami, którzy lobbuja za szczepieniami, bo biora za to wielkie pieniądze. Przypomnę tylko aferę sprzed paru lat, gdy na podstawie takich głosów lekarzy, rządy wielu państw zakupiły miliony nikomu nie potrzebnych szczepionek, a koncerny farmaceutyczne zarobiły na tym miliardy. Najpierw należy podać rzetelne informacje na temat finansów. I to będzie dopiero płaszczyzna do rozmowy o obowiązkowych szczepieniach.

 • jakuz3

  Oceniono 11 razy -9

  A żołnierze przyjmują do 8-miu szczepionek w ciągu dnia. Może chodzi o wyeliminowanie polskiego wojska przez autyzm? Nie to z pewnością chodzi o rtęć, metal szlachetny podnosi wartość wojska.

 • Mieszko Pierwszy

  Oceniono 14 razy -10

  Na stronach rp.pl czytalem, że PIS zamierza znieść obowiązek szczepień noworodków a wprowadzić obowiązek szczepień dwulatków.
  Uważam, że to świetny pomysł i doskonały kompromis.

 • plorg

  Oceniono 11 razy -11

  Zawsze myślałem, że dogmaty to tylko w religii. A tu masz w medycynie rownież.
  Heretykow będzie się karać. Może i stosy powrócą.

 • snooka

  Oceniono 23 razy -13

  A Ewce Kopacz, która odmówiła szczepienia Polaków przeciwko ptasiej grypie zrobili jakąś dyscyplinarkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX