Zniesienie obowiązkowych szczepień. Projekt ustawy w komisji. Leszek Miller: Nastał czas idiotów

Ustawę likwidującą obowiązek szczepień w czwartek skierowano do prac w komisji. Leszek Miller ostro skomentował tę decyzję Sejmu na Twitterze.

W czwartek Sejm zajął się projektem ustawy przygotowanej przez antyszczepionkowców. Projekt likwidujący obowiązek szczepień głosami posłów PiS i Kukiz'15 skierowano do sejmowej komisji ds. rodziny. Inaczej niż większość posłów Zjednoczonej Prawicy zagłosował m.in. Patryk Jaki.

Zniesienie obowiązkowych szczepień. Leszek Miller komentuje

Wydarzenie na Twitterze skomentował były premier Leszek Miller. "Projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień zamiast odrzucić skierowano do komisji. Nastał czas idiotów" - napisał polityk.

Projekt antyszczepionkowców - zniesienie obowiązku szczepień

Obywatelski projekt ustawy przeciwko powszechnemu obowiązkowi szczepień wnieśli do Sejmu przedstawiciele antyszczepionkowców z ruchu STOP NOP (Niepożądany Odczyn Poszczepienny).

Projekt wprowadza dobrowolność szczepień, nakłada też na lekarza obowiązek przeprowadzenia wywiadu przed szczepieniem oraz pisemną informację o ryzyku związanym ze szczepieniem, obowiązek wywiadu lekarskiego po szczepieniu oraz daje rodzicom możliwość zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Były minister zdrowia PiS: Dobrowolność szczepień w Polsce to zły pomysł

Więcej o projekcie >>>

Sejm. Jest decyzja ws. projektu, który likwiduje obowiązek szczepień

Więcej o:
Komentarze (334)
Zniesienie obowiązkowych szczepień. Projekt ustawy w komisji. Leszek Miller: Nastał czas idiotów
Zaloguj się
 • bibibibi88

  Oceniono 68 razy 54

  Mam 21 miesięczne dziecko, zaszczepiłam je na wszystkie obowiązkowe i nieobowiązkowe szczepionki (tj. ospa, czy meningokoki) Nie rozumiem, dlaczego ci idioci-antyszczepionkowcy pieprzą takie bzdury, nie poparte dowodami, badaniami. Już wręcz prześmiewczy stał się autyzm po szczepionce. NOPy były i będą ale skala ich występowania jest znikoma, jak dostaniemy lek w szpitalu również może nam zaszkodzić. Biorąc pod uwagę to, że Polska leży tam gdzie leży i mamy kilkadziesiąt kilometrów od naszych granic wioski białoruskie, rosyjskie, ukraińskie gdzie właśnie się nie szczepi dzieci, to chyba warto o tym serio pomyśleć. Jestem jak najbardziej za inicjatywą, aby dzieci nieszczepione nie mogły być w żłobkach, przedszkolach i w państwowych szkołach! Niech Ci inteligentni rodzice sami je kształcą

 • take_i_t_easy

  Oceniono 43 razy 37

  I bardzo dobrze. Znieść obowiązek, ale w zamian tym nieszczepionym podnieść składki zdrowotne dziesięciokrotnie. Odechce się tych głupot.

 • mer-llink

  Oceniono 79 razy 37

  Nasi dzielni nawiedzeni naprotechnologowie pracują już nad katolicką szczepionką na wszystko:
  szklanka wody zamiast. I rzut na tacę.
  Chroni przed odrą, nysą, wartą, niechcianą ciążą, dzzumą, kiłą, niepłodnością....
  Alleluja i do tyłu!!!!

 • trup

  Oceniono 37 razy 31

  nadchodzi nowe średniowiecze i dzięki antyrozumowcom jest szansa na depopulację Ziemi. wreszcie

 • corner11

  Oceniono 32 razy 26

  Panie Premierze nie często się z Panem zgadzam, ale tym razem ma Pan 100% racji. Nastał czas idiotów. I niestety jest to trend międzynarodowy.

  Stanisław Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 51 razy 23

  Rodzice odmawiający szczepienia dzieci powinni z własnej kieszeni płacić za leczenie powikłań spowodowanych brakiem szczepienia swoich dzieci.

 • race444

  Oceniono 79 razy 21

  Leszek Miller ma racje. Czy Pislamisci naprawde zwariowali czy brakuje im juz kasy na szczepionki. Rusza program RUINA+++

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX